10 Výrobků pro zlepšení spánku


10 Výrobků pro zlepšení spánku

Dobrý spánek je důležitý, protože je klíčem jak pro fyzické, tak emoční zdraví.Vylepšení spánku vám pomůže cítit se aktualizované a vaše tělo bude moci vykonávat různé funkce.

Nicméně, mnoho lidí nemůže dobře spát v noci a obvykle mají problémy spát. To je velmi běžný jev v moderním světě, protože mnoho denních problémů a používání technologie jinak změnilo sen.

Abyste získali dobrou kvalitu spánku, je velmi důležité uspořádat plán spánku a místo pro spánek. Odborníci doporučují odstranit ze spaní všechny technologické zařízení, která mohou ovlivnit spánek, stejně jako dodržovat zdravou stravu a vyhnout se škodlivým potravinám před spaním.

Mnoho studií ukázalo, že dobrá strava je klíčem ke zlepšení spánku a předcházení problému, jako je nespavost. Tyto studie ukázaly, že některé potraviny vám pomůže lépe spát, protože mají vlastnosti, které působí na nervový systém a stimulují vylučování chemikálií, jako je melatonin a serotonin jsou spojeny s relaxace a kvality spánku,

Víte, jaké produkty by měly být spotřebovány spát lépe?

Ovesné vločky

Ačkoliv se ovace často doporučuje k snídani, můžete ji také jíst po celý den, včetně pozdního večera. Tento produkt je velmi užitečný pro kardiovaskulární systém a pro pacienty s diabetem mellitus.Její 2-3 hodiny před spaním mohou uvolnit tělo ke zlepšení spánku, protože stimuluje produkci melatoninu.  Mandle  Mandle vám pomohou klidně spát bez přerušení.

To lze vysvětlit skutečností, že mandle obsahují tryptofan a hořčík - dvě látky, které mohou způsobit spánek.

Honey Přidání medu do mléka nebo čaje může být velmi užitečné pro zlepšení spánku.

Med obsahuje glukózu, která signalizuje mozku, že by měla snížit funkci orexinu - látky, která je přímo spojena s nespavostí.

Celozrnný chléb Celozrnný chléb má vitamíny B1 a B6. Kombinujte je s medem a pomůže tryptofanu jít do mozku, kde se změní na serotonin a zlepší kvalitu spánku.

Cherry

Jeden z nejlepších způsobů, jak dobře spát a vyhnout se přerušení v noci je konzumovat melatonin.

Třešně, stejně jako oves a vlašské ořechy, jsou přirozeným zdrojem melatoninu

a mohou pomoci zlepšit spánek. Bylinný čaj Bylinný čaj může být jednou z nejlepších možností spát dobře a relaxovat klidně.

Různé druhy čaje, jako je heřmánkový čaj, meduňka, levandule, mučenky, citronu nebo vápna květu mají sedativní vlastnosti, které pomáhají tělu odpočinout a lépe spát.

Horká čokoláda Můžete jíst tmavou čokoládu během dne i v noci.

Tento lahodný produkt, který se vám líbí, může pomoci zlepšit spánek,

, protože stimuluje produkci serotoninu - hormonu, který uvolňuje tělo a mysl. Banány Banány působí jako prášky na spaní.

Tento superprodukt je nejen bohatý na živiny, ale také stimuluje sekreci melatoninu a serotoninu ke zlepšení kvality spánku.

Spotřeba banánů před spaním dává tělu dobrou dávku hořčíku a draslíku, které působí jako relaxanty svalů a nervového systému; jsou nezbytné pro regenerační spánek. Teplé mléko Možná jste opakovaně pili teplé mléko před spaním.

Je velmi chutné a také pomáhá zlepšit spánku díky

tryptofan, která je základním aminokyselina v produkci melatoninu a serotoninu - neurotransmitery zapojené do spánkového cyklu. KuřeKuře je další produkt, který obsahuje aminokyselinu jako tryptofan.

Chcete-li zvýšit jeho účinnost, doporučujeme jíst po odpoledni s částí celozrnného chleba.


Snížit hladinu cholesterolu s mandlemi

Snížit hladinu cholesterolu s mandlemi

Chtěli byste udržovat zdravou hladinu cholesterolu v těle? Pokud ano, mandle mohou být pro vás skvělé řešení. Podle výzkumu, zdravá výživa, která zahrnuje mandle, významně snižuje hladinu lipoproteinů s nízkou hustotou (která nese škodlivý cholesterol). Přidání mandlí může také chránit vás před rozvojem cukrovky, kardiovaskulárních chorob, rakoviny a dokonce i nadváhy a obezity.

(Lidových opravné)

3 žElatinové prostředky k úlevě od bolesti kloubů

3 žElatinové prostředky k úlevě od bolesti kloubů

Bolest kloubů může nastat v důsledku poranění, deformace nebo vývoje některých chronických stavů. Příznaky mohou ovlivnit kvalitu života, omezit pohyb a vést k postižení. Starší lidé jsou skupina nejvíce postižená bolesti kloubů, která začala v důsledku rozpadu chrupavky, šlach a vazů. To je také obyčejné mezi lidmi trpícími revmatoidní artritidou, osteoartritidou a jinými zánětlivými onemocněními, které postihují klouby a kostní systém.

(Lidových opravné)