Proč jíst jablka každý den


Proč jíst jablka každý den

Jablka je známá jako ovoce původního hříchu, který souvisí s příběhem Adama a Evy. Nicméně, tento lahodný produkt je přirozeně tisíc a jedna užitečná vlastnost. Chcete vědět víc o výhodách jíst jablka každý den? Přečtěte si více o tomto článku.

Žádný lékař se zbavit léků a jablek

Tento rozdíl je třeba vysvětlit. K tomuto závěru dospěli výsledky studie provedené Národními ústavy zdravotnictví ve Spojených státech. Aplikace jablek denně je přínosem pro tělo a zabraňuje mnoha chorobám. To však neznamená, že se můžete vyhýbat návštěvám lékaře a každoročním lékařským vyšetřením.

Aby dospěli k tomuto závěru, vědci provedli experiment s 8400 dobrovolníky, z nichž 10% denně jedl jablka. Je to tato část dobrovolníků, kteří nepotřebovali téměř žádné léky během roku (to je, jak dlouho studium trvalo).

Podle vedoucího týmu, Matthew Davis School of Nursing z University of Michigan, jíst jablka nebyla spojena s dalšími ukazateli, jako je počet návštěv u lékaře. Studie také ukázala, že ti, kteří jedli jídlo denně, byli méně kuřáci a měli vyšší úroveň inteligence a vzdělání. Vzhledem k tomu, že jablka jsou vynikajícím zdrojem vitamínu C, vlákniny a flavonoidů,

spotřeba jablek je také znakem zdravého životního stylu .Můžete jíst je pro dezert, na snídani, jako občerstvení večeře k zabíjení hladu, před spaním nebo cvičením.

Jablka neobsahují mnoho cukru a kalorií a jsou vhodné pro lidi všech věkových kategorií. Příčiny jíst jablka denně

Jablka nasýtit tělo tekutinou, vzhledem k jeho obsahu vody, což je asi 80% z celkové hmotnosti tohoto ovoce.

  • Jsou diuretikum, takže odstraňují přebytečnou tekutinu, zabraňují křečemi v nohou a nohou, snižují krevní tlak a to vše kvůli obsahu draslíku.
  • Mezi mnoha vitamíny, které obsahují jablka, je seznam veden vitamínem E, který je známý svou antioxidačními vlastnostmi.
  • Jablka pomáhají s průjmem a zácpou kvůli velkému množství rozpustných a nerozpustných vláken, které obsahují. Chcete-li zacházet s zácpou, jíst čerstvé jablka se slupkou a pít jablečnou šťávu pro léčbu průjem.
  • Apple peeling obsahuje pektin. Toto vlákno chrání střevní sliznici.

  • Pokud jste dobří mytí jablka, než budete jíst, neodstraňujte je z kůže, a můžete získat co nejvíce živin pro váš trávicí systém. Četné studie prokázaly, že pektin má důležitou roli, aby se zabránilo několik typů rakoviny , jako je rakovina tlustého střeva.tajné jablka a jejich cenné vlastnosti - fytochemické prvky, které obsahují, které kromě prevence rakoviny, jak jsme již zmínili,

pomoci snížit krevní cukr a krevní tuky . To je důvod, proč jíst jablka je velmi doporučuje pro diabetiky a osoby s vysokým holestyrolu (minimálně 2 jablka denně). Toto ovoce má schopnost vyčistit krev.Jedním z prvků fytochemikálie na jablkách, známých jako quercetin, napomáhá prevenci kardiovaskulárních a zánětlivých onemocnění (revmatoidní artritida, astma a dokonce i křeče svalů).

Jablka obsahují víno a kyselinu jablečnou, které pomáhají tělu absorbovat tuk účinněji.

Aby se získal z ní účinek jablek a jíst jako dezert po hlavním jídlem. Také se zabránilo prudkému nárůstu hladiny cukru v krvi, ke kterému dochází po jídle. Jablka jsou ideální pro ty, kteří jsou na stravě nebo se neustále chtějí jíst.

Přerušují chuť k jídlu a zabraňují přejídání. Nicméně, můžete jíst hodně jablek bez jakýchkoliv omezení, a tak pomáhají zhubnout a dát spoustu energie (ale neměly by jen to, co jíte po celý den). Jablka zlepšují duševní vlastnosti, protože obsahují cukr

, což je užitečné pro mozek. Dá se říci, že jíst jedno jablko denně před školou nebo školení - je námořník Pope banka jíst špenát. Vaše duševní schopnosti zlepšit, stanete produktivnější a schopni zvládnout více dat, což je více než zapamatování faktů a vykazují nejlepší výsledky v téměř každé oblasti.Pokud bychom měli vybrat odrůdy jablek, které jsou nejužitečnější pro zdraví, první místo by se červená jablka.

To neznamená, že jiné odrůdy jsou k ničemu pro zdraví, červené jablko (přesně stejný jako byl v zahradě Eden, nebo být sněden Sněhurku) obsahují více antioxidantů. Jako jablko poměrně snadné vzít s sebou, můžete jíst kdekoli

například vzít svačinu do školy, do kanceláře, na pláž, piknik, nebo kdekoliv, kam jít. Můžete ho hodit do tašky, ale nezapomeňte ji umyt, než opustíte dům.Stále zůstává pochybnosti o výhodách jablek? Spíše běžet do obchodu a koupit několik kilogramů na každého ve vaší rodině mohl jíst jedno jablko denně!


Foods se vyvarovat při divertikulóza

Foods se vyvarovat při divertikulóza

Užitečné návyky Divertikulóza - nemoc, ve kterém je tlusté střevo pokrytý malými kuličkami nebo hrboly, které způsobují nevolnost a bolest, když budete jíst některé potraviny. Zjistěte, které typy výrobků je třeba se vyhnout , pokud máte tento problém. Co je třeba vědět o divertikulóze Jak jsme již dříve řekli, je to přítomnost malých sáčků, kýv nebo otoků v střevě, a to v tlustém střevě.

(Užitečné návyky)

Zbavte se stresu pomocí masáže uší

Zbavte se stresu pomocí masáže uší

Dnes je stres jednou z nejčastějších onemocnění, které lidé trpí. Životní styl, hluk, spousta odpovědností a jiné situace způsobují pocit intenzivního fyzického nebo emočního stresu, který může skutečně snížit kvalitu vašeho života. Lidé, kteří trpí stresem, mohou vyvinout další zdravotní problémy, které budou dále ovlivňovat jejich životy.

(Užitečné návyky)