Proč stojí za to dát cibuli na nohu na noc


Proč stojí za to dát cibuli na nohu na noc

Stali jste někdy nakrájenou cibuli blízko, aby se zabránilo nachlazení? Pokud ne, možná alespoň o tom slyšeli?

Každý je překvapen a dokonce se zasmál, když o tomhle poprvé slyšel poprvé. Jsou také překvapeni, když zjistili, co skutečně je.

Léky jsou povinny úspěšně vyčistit účinek cibule na vzduchu, což usnadňuje dýchání. Takže když máte neustálý kašel, tato zelenina funguje skoro úžasně.

Jedinou nevýhodou je vůně, která vyplňuje místnost. Chcete-li neutralizovat zápach, je zde spousta přírodních a chemických osvěžovačů vzduchu, které můžete použít.

Opakovaná cibule má neobvyklé vlastnosti, což vysvětluje, proč vysoce hodnocené v tradiční medicíně. Každá kultura má recepty, kde je hlavní složkou.

Dnes bychom rádi využili příležitosti, abychom vám vysvětlili výhody používání cibule na zastávku.

Proč přestat?

Často se nohy často zhoršují z hlediska zdraví. Obecně jim věnujeme pozornost jen tehdy, když jsou kvůli problémům s krevním oběhem bolestné nebo nekontrolovatelné.

Zapomínáme, že v nohouexistuje obrovské množství nervových zakončení, které souvisejí s životně důležitými orgány.

Tyto spojovací body se nazývají meridiány. Odpovídají bodům akupunktury. Obsahují obrovský elektrický potenciál, který při stimulaci umožňuje přístup ke zbytku těla.

Tím, že na plátky nohou umístíme plátky cibule, neseme všechny příznivé vlastnosti (čistící, antiseptické atd.) Přímo do vnitřních orgánů, abychom se udrželi ve tvaru.

Výhody používání cibule na stop

Zvažte některé z mnoha výhod tohoto léku:

1. Rozloučit se s infekcí

Cibule - to je přirozené antibiotikum. Tím, že ji umístíte na chodidla nohou, přenesete tyto výhody na kteroukoli část těla, která trpí infekcí.

To ovšem neznamená, že jde o náhradu antibiotik, které dostanete od lékaře. Pomůže však efektivnější a účinnější léčbu.

2. Usnadnění odstranění toxinů

Toxiny - krevní rovnováhy, které kazí naše zdraví, když jsou nahromaděny. Cibule kyseliny fosforečné funguje jako magnet pro toxické látky, pomáhá tělu odstranit.

Tím, že budete postupovat pravidelně, zlepšíte své zdraví po dlouhou dobu.

3. Humming vaše tělo

Víte, že cibule je 90% na bázi vody? Pokud se podíváme na akupunkturní body, elektrická energie meridiánů distribuuje veškerou potřebnou vodu pro dosažení optimální úrovně.

Z tohoto důvodu doporučujeme spát na nohou těm lidem, kteří jsou obtížně pít dostatek vody během dne prostřednictvím návyků nebo práce.

4. Posilování imunitního systému

Cibule jsou bohatým zdrojem vitamínů E a C, které jsou nezbytné k zachování ochrany našich orgánů. Navíc, tyto vitamíny jsou vynikající antioxidanty, což znamená, že zpomalují proces stárnutí buněk.

Tak získáte nástroj pro stárnutí bez operací nebo chemikálií.

Jak spát s cibulí pěšky

  • I když existuje mnoho různých druhů cibule, nejlepší cibule jsou v tomto případě bílé a červené. Vyberte si libovolný, který je jednodušší najít.
  • Řezte plátky a umístěte je do klenby každé nohy, proto, že existují meridiány, které chceme stimulovat.
  • Šaty ponožky, aby plátky na místě a jít do postele!

Jak jsme již zmínili, nejhorší část léčby je vůně, která zůstává na pokožce. Chcete-li ho odstranit, doporučujeme třít nohy z nerezové oceli.

Přestože se to může zdát neuvěřitelné, je to spolehlivá metoda, jak eliminovat špatný dech.

Pokud si všimnete vůně v ložnici, připravte infuzi citrusů a hřebíček. Nasedněte na noční stolek nebo do zásuvky a trochu po kousku zmizí vůně.

K dispozici jsou také spreje k odstranění nepříjemných zápachů. Každá metoda funguje, ale první je nejstabilnější.

Toto tajemství je zárukou jistého úspěchu. Můžete ho použít jednou týdně jako způsob, jak obnovit energii po dlouhém pracovním týdnu. Každopádně doporučujeme provádět tento postup.

Neexistují zde žádné vedlejší účinky. Pouze výhody.


Je dobré spát v ponožkách?

Je dobré spát v ponožkách?

ŘEkněme, že polovina lidí spí v ponožkách. Někteří lidé potřebují, aby si jejich nohy byly „chráněny“ bez ohledu na sezónu, zatímco jiní nemohou ani spát v zimě, kdy mají pocit, že kvalita nepříjemnosti. Tak je lepší spát v ponožkách nebo bez nich? O tom vám řekneme v tomto článku. Jak spíte? Můžeme říci, že na světě existuje tolik způsobů, jak spát, jak jsou lidé.

(Zajímavosti)

Ještě aromatické vlastním WC tablety domácí

Ještě aromatické vlastním WC tablety domácí

Zajímavosti Tyto aromatické toaletní pilulka je efektivní a hospodárné řešení zápach na toaletách, díky němu Koupelna je čistá a svěží. Pokud máte rádi přírodní prostředky, které můžete udělat doma, přinášejí malou představivost, trpělivost a pozornost, tyto malé pilulky pomohou čistit a dezinfikovat toaletu klempířské práce.

(Zajímavosti)