Proč máte studené ruce po celý rok?


Proč máte studené ruce po celý rok?

V zimě je snadné pochopit, proč jsou končetiny chladné jako led, ale proč se ruce a nohy v létě dostanou do ledu?

Přečtěte si tento článek, abyste získali nějaké odpovědi. Tvrdíme, že jednou z příčin vašeho problému je špatný krevní oběh.

Studené ruce a nohy 365 dní v roce

Je těžké pochopit, proč se to stane. Jiné části těla mohou být horké, zpocené a mají teplotu přes 32 stupňů Celsia. Ale co se stane s nohama a rukama tak chladnými, jako by byli ponořeni do misky ledové vody?

Příčinou tohoto problému v krevním oběhu. Za jistých podmínek je krev, která jde k zastávce a ruce (zejména prsty) seřízne, takže končetiny jsou chladné a ztratili zrak.

V zimě prostě pochopte, proč se to stane, protože ulice je tak chladná, že ani nechcete odejít (může to být také docela zima a uvnitř). Ale v horkém letním počasí není příliš chytrý. Kromě potenciálních problémů s oběhem, jak bylo popsáno dříve, může být příčinou nízkokalorického příjmu nebo v závažnějších případech srdečního onemocnění. "Nerozumím. Cítím se zdravá, hodně se pohybuji a na ulici na jaře nebo v létě.

Tak proč jsou moje ruce a nohy tak studené, že musím nosit ponožky v červenci? " No, může to být varovný signál od vašeho těla, že něco nefunguje tak, jak by mělo. Ruce a nohy jsou koncovými body dvou velmi důležitých částí těla: trupu a nohou. Jsou klíčovým bodem kontaktu mezi vnějším světem a vnitřním světem. To je to, co nejprve přesune nějaké předměty nebo se k nim dostane.

Jak jsme již řekli, špatná cirkulace je hlavní příčinou studených rukou a nohou.

Například, vaše držení těla nemusí dát krev dobře, aby se dostala k končetinám. Dalším důvodem je zúžení cév, pomalý metabolismus a nízký krevní tlak. Jaké jsou možné příčiny studených končetin?K seznamu je ještě jeden faktor. Emoce! Jaký je jejich vliv? Řekneme vám o tom víc.

Pokud trpíte chladnými končetinami po celý rok, vaše tělo může tak emocionálně reagovat na stres. Například chcete něco udělat, ale z nějakého důvodu udělejte přestávku před pokračováním.

Pokud byste chtěli jít do obchodu a koupit

čokoládu

, ale pamatujte na dietu nebo pochopit, že je příliš drahé pro vaši peněženku, pak budete automaticky zastavit proces. Tělo toho doslova vnímá jako "zastávkový pohyb v tomto směru".Psychologové studovali vztah mezi životními faktory, rozhodnutími a chladem končetin. Pokud se nemůžete donutit vrátit se domů do studia, vytvářet rodinu nebo se pohybovat, kde chcete, atd., Tělo dostává signál, aby neposílal k vašim rukou a nohám krev. Navíc: pokud chcete někoho obejmout, vzít jeho ruku, ale nedělejte to - to znamená, zbavte se požadovaných - končetin může být chladný jako led.

Procítit studené ruce a nohy snadno.

Nicméně je to trochu komplikovanější spojit se s emocionálním problémem. Nicméně není pochyb o tom, že něco ovlivňuje vaše pocity, skutky nebo slova.

Je čas jednat! Nenechte se ničem zabránit tomu, abyste se těšili z života. Nezakládejte své pocity. Nezastavujte se, a uvidíte, že ruce a nohy už nezmrazují při teplotě 32 stupňů na ulici.

Jak jinak můžete předejít studeným rukám a nohám? Pokud je problém v krevním oběhu, mohou vám takové přírodní léky pomoci.

zázvor

zázvor zrychluje metabolismus a obecně zabraňuje žaludeční rozrušení, stejně jako zlepšuje krevní oběh, zmírňuje svalovou bolest a zvyšuje tělesnou teplotu. Pijí čaj připravený z:

1 čajová lžička strouhané zázvor

  • 1 šálek vroucí vody (250 ml)
  • Cinnamon Cinnamon má schopnost odvodu tepla a bolesti břicha a problémy s trávením. Také zvyšuje tělesnou teplotu, zlepšuje průtok krve a může vyřešit problém studených rukou a nohou. Nalijte trochu zem

skořice

do kávy, krému nebo dezert. Ginkgo biloba To je nádherný vazodilatátor, který stimuluje krevní oběh v končetinách a také zlepšuje jasnost mysli. Může být užíván ve formě kapslí, které se prodávají v lékárnách.

Nezapomeňte dělat určité cvičení, aby se vaše ruce a nohy pohybovaly

. Neměly by být ve stejné pozici po dlouhou dobu. Je užitečné, abyste příležitostně krčíte zápěstí a kotníků a pohybujte prsty a prsty.


4 Způsoby, jak osvětlují zatemněné kůži na krku

4 Způsoby, jak osvětlují zatemněné kůži na krku

Natural neznamená jen oblečení se může stát překážkou pro krásné vnější vzhled . Další důvod - zatemnila kůži na krku. Je jasné, že není dobře snadné umýt tuto část těla dobře. Takže dnes chceme dát nějaké tipy, aby to vypadalo perfektně. Denní péče o pleť Tato doporučení jsou nákladná, ale rozdíl se rychle projeví, pokud bude následovat.

(Lidových opravné)

Infuze pro léčbu celulitidy

Infuze pro léčbu celulitidy

Mnoho žen je zoufalé pomerančové kůry na boky - celulitidy. To je jeden z nejnaléhavějších problémů moderních žen, které se o svou postavu starají. Celulitida, je obvykle spojena s nadváhou, ale ne nutně nadváhou, aby si všimla příznaků celulitidy. To se také objevuje u zdravých žen s normální hmotností: kvůli nedostatečnému krevnímu oběhu v podkožních tukových buňkách.

(Lidových opravné)