Proč máte studené ruce po celý rok?


Proč máte studené ruce po celý rok?

V zimě je snadné pochopit, proč jsou končetiny chladné jako led, ale proč se ruce a nohy v létě dostanou do ledu?

Přečtěte si tento článek, abyste získali nějaké odpovědi. Tvrdíme, že jednou z příčin vašeho problému je špatný krevní oběh.

Studené ruce a nohy 365 dní v roce

Je těžké pochopit, proč se to stane. Jiné části těla mohou být horké, zpocené a mají teplotu přes 32 stupňů Celsia. Ale co se stane s nohama a rukama tak chladnými, jako by byli ponořeni do misky ledové vody?

Příčinou tohoto problému v krevním oběhu. Za jistých podmínek je krev, která jde k zastávce a ruce (zejména prsty) seřízne, takže končetiny jsou chladné a ztratili zrak.

V zimě prostě pochopte, proč se to stane, protože ulice je tak chladná, že ani nechcete odejít (může to být také docela zima a uvnitř). Ale v horkém letním počasí není příliš chytrý. Kromě potenciálních problémů s oběhem, jak bylo popsáno dříve, může být příčinou nízkokalorického příjmu nebo v závažnějších případech srdečního onemocnění. "Nerozumím. Cítím se zdravá, hodně se pohybuji a na ulici na jaře nebo v létě.

Tak proč jsou moje ruce a nohy tak studené, že musím nosit ponožky v červenci? " No, může to být varovný signál od vašeho těla, že něco nefunguje tak, jak by mělo. Ruce a nohy jsou koncovými body dvou velmi důležitých částí těla: trupu a nohou. Jsou klíčovým bodem kontaktu mezi vnějším světem a vnitřním světem. To je to, co nejprve přesune nějaké předměty nebo se k nim dostane.

Jak jsme již řekli, špatná cirkulace je hlavní příčinou studených rukou a nohou.

Například, vaše držení těla nemusí dát krev dobře, aby se dostala k končetinám. Dalším důvodem je zúžení cév, pomalý metabolismus a nízký krevní tlak. Jaké jsou možné příčiny studených končetin?K seznamu je ještě jeden faktor. Emoce! Jaký je jejich vliv? Řekneme vám o tom víc.

Pokud trpíte chladnými končetinami po celý rok, vaše tělo může tak emocionálně reagovat na stres. Například chcete něco udělat, ale z nějakého důvodu udělejte přestávku před pokračováním.

Pokud byste chtěli jít do obchodu a koupit

čokoládu

, ale pamatujte na dietu nebo pochopit, že je příliš drahé pro vaši peněženku, pak budete automaticky zastavit proces. Tělo toho doslova vnímá jako "zastávkový pohyb v tomto směru".Psychologové studovali vztah mezi životními faktory, rozhodnutími a chladem končetin. Pokud se nemůžete donutit vrátit se domů do studia, vytvářet rodinu nebo se pohybovat, kde chcete, atd., Tělo dostává signál, aby neposílal k vašim rukou a nohám krev. Navíc: pokud chcete někoho obejmout, vzít jeho ruku, ale nedělejte to - to znamená, zbavte se požadovaných - končetin může být chladný jako led.

Procítit studené ruce a nohy snadno.

Nicméně je to trochu komplikovanější spojit se s emocionálním problémem. Nicméně není pochyb o tom, že něco ovlivňuje vaše pocity, skutky nebo slova.

Je čas jednat! Nenechte se ničem zabránit tomu, abyste se těšili z života. Nezakládejte své pocity. Nezastavujte se, a uvidíte, že ruce a nohy už nezmrazují při teplotě 32 stupňů na ulici.

Jak jinak můžete předejít studeným rukám a nohám? Pokud je problém v krevním oběhu, mohou vám takové přírodní léky pomoci.

zázvor

zázvor zrychluje metabolismus a obecně zabraňuje žaludeční rozrušení, stejně jako zlepšuje krevní oběh, zmírňuje svalovou bolest a zvyšuje tělesnou teplotu. Pijí čaj připravený z:

1 čajová lžička strouhané zázvor

  • 1 šálek vroucí vody (250 ml)
  • Cinnamon Cinnamon má schopnost odvodu tepla a bolesti břicha a problémy s trávením. Také zvyšuje tělesnou teplotu, zlepšuje průtok krve a může vyřešit problém studených rukou a nohou. Nalijte trochu zem

skořice

do kávy, krému nebo dezert. Ginkgo biloba To je nádherný vazodilatátor, který stimuluje krevní oběh v končetinách a také zlepšuje jasnost mysli. Může být užíván ve formě kapslí, které se prodávají v lékárnách.

Nezapomeňte dělat určité cvičení, aby se vaše ruce a nohy pohybovaly

. Neměly by být ve stejné pozici po dlouhou dobu. Je užitečné, abyste příležitostně krčíte zápěstí a kotníků a pohybujte prsty a prsty.


5 Jednoduché a levné způsoby, jak bělidlo ručníky

5 Jednoduché a levné způsoby, jak bělidlo ručníky

Přirozenou cestou ručníky - užitečné předměty v každé domácnosti, a to nejen proto, že utírat své tělo, ale také proto, že mohou být použity k čištění různých povrchů . Postupem času se však po delším používání tkaniny znečištěné. skvrny na kontaminaci potravin, potu a špinavé kůže přes ručník má nepříjemný vzhled a vede nás k myšlence hodit tuhle věc.

(Lidových opravné)

Jak odstranit toxiny z ledvin

Jak odstranit toxiny z ledvin

Přírodní prostředky Hlavní funkcí ledvin - odstranění odpadu z těla (přesněji z krve) močí. Představíme-li si, že ledviny - filtr nečistot neměli zapomínat, že oni také občas nutné vyčistit, a to nejen proto, že mohou pokračovat v práci, ale že se cítíme lépe. Z tohoto článku zjistěte, jak odstranit toxiny z ledvin.

(Lidových opravné)