Proč jste bolí záda


Proč jste bolí záda

užitečné návyky Bohužel, bolesti zad často, někdy i zpět, někdy na dně, a to zejména v oblasti mezi lopatkami a páteře nebo iv případě, krku nebo trapézového svalu. Toto nepohodlí může projít nebo silnější, v závislosti na vašem životním stylu, zaměstnání a často je obtížné se zbavit.

V tomto článku se budeme odpovědět na některé běžné otázky týkající se příčin bolesti zad, jakož i tipy, jak to může být vyléčen s přírodními metodami a výrazně zlepšit kvalitu jejich života.

Perevirtesya zranění Pokud cítíte bolest několik dní nebo týdnů, především by se měl poradit s odborníkem na to zjistit, zda nemáte nějaké zranění, zvláště pokud došlo k tomuto porážka. To je jeden z hlavních důvodů, na které byste neměli zapomenout.

Pokud není žádné zjevné zranění nebo v případě, že problém je chronický a trvá dlouhou dobu, pak byste měli zvážit jiné možné příčiny bolesti. Budeme o nich mluvit dále, abyste zjistili, co přesně způsobuje bolesti zad ve vašem případě. Back

I když emoce a často se lidé nevěří v to, ale jednou z příčin spojených s problémy se zády jsou dlouhodobý dopad negativních emocí. způsobuje trvalé napětí v zádech, které se mohou stát chronickým.

V tomto případě, čím více stresu nebo emočního stresu zažíváte, tím více bolesti dostanete. To se děje nejen s nervózními lidmi, protože někdy neukazujeme naše vnitřní zkušenosti, i když jsou velmi znepokojeny. Proto se tento důvod může vztahovat na všechny. Zde

emoce spojené s určitým zádech: kosočtvercový sval

 • :
 • hněv trapezius: Selhání a frustrace Neck
 • :
 • nadměrná odpovědnost zádové svaly:
 • Across strachu: zklamáním

Pokud chcete vyléčit problémy a mít s nimi negativní emoce, budete muset něco změnit. Můžete se vždy obrátit na terapeuta nebo začít užívat zvláštní přírodní doplňky.

zpět a orgány Další vysvětleníproblémy se zády - odrážejí zánět v těle, která je v blízkosti tohoto svalu, aby ho provedl další tlak.

Zde je vztah mezi regiony a orgány:

 • Right lichoběžníkové a pravých zádové svaly:jater a žlučníku
 • lichoběžníkové vlevo a vpravo zádové svaly:plic a žaludku krku
 • :
 • Across the Heart:ledvin (top část), střevo (střední část) a dýchacích cest (Kryzhova oblast)

přírodní nástroje

je třeba nejen najít bolest příčinouzpět, ale okamžitě zahájit léčbu pomocí těchto přírodních prostředků:

 • analgetika a protizánětlivé extrakty z kurkumy , vrba nebo harpahofituma.
 • lokální tepelný efekt pomocí tašku s horkou vodou nebo elektrickým rohože.
 • Obklady z hlíny nebo zázvoru.
 • Protizánětlivé krémy na bázi arzeniku
 • speciálně vybraných aditiv homeopatické květiny. Užitečné

terapii a nakonec nedílnou součástí léčby by mělo být vnější a manipulace podléhá oblast. Konzultovat profesionální a jít na pravidelných zasedáních, až ucítíte nebo zpětnou vazbu, když jsi zraněný.

jsme zvláště doporučujeme vyzkoušet relaxační masáž k úlevě od stresu z této oblasti. Zvlášť pokud to vyžaduje dobré osteopat nebo fyzioterapeuta, který vám pomůže pochopit fyzikální nerovnováhy v těle, protože někdy některé drobné změny návyky může podstatně zlepšit zdravotní stav.

také Doporučujeme vám vyzkoušet speciální zacházení s přísavkami nebo úleva, protože tyto způsoby léčení zánětu, který se nachází v blízkosti páteře, jak jsme již uvedli dříve.

Nakonec jsme na vědomí, že v posledních letech získal popularitu neuromuskulární terapie obvazy. Kdysi barevné elastické bandáže, které jsou skvělé pomoci zmírnit bolesti zad. Tato technika se používá k léčbě mnoha sportovců, protože to je velmi efektivní pro všechny typy bolesti a zranění.

Snímek poskytla marketing deluxe Giorgio a winnie3.


6 Produktů, které mohou způsobit ledvinový kámen

6 Produktů, které mohou způsobit ledvinový kámen

Užitečné návyky Ledvinové kameny - to je velmi těžké malé fragmenty, které nemohou dostat ven sami. Oni uvíznou v močovém traktu, což způsobuje silné bolesti. Mohou způsobit mnoho faktorů. Správná výživa je nezbytné, aby se zabránilo tvorbě ledvinových kamenů. Kromě toho, bude to pomůže jim odolat, jsou-li již ve vás.

(Užitečné návyky)

Sedm cvičení doma elastických hýždí

Sedm cvičení doma elastických hýždí

Užitečné návyky Pokud chcete mít dokonalý zadek spousta dobrých tréninkových postupů, které můžete snadno udělat, nebo v posilovně nebo ven, a které mohou významně pomůže dosáhnout cíle. V tomto článku se dozvíte o nejúčinnějším cvičení pro hýždě , které vám pomohou získat dobré výsledky během několika týdnů.

(Užitečné návyky)