Proč jste bolí záda


Proč jste bolí záda

užitečné návyky Bohužel, bolesti zad často, někdy i zpět, někdy na dně, a to zejména v oblasti mezi lopatkami a páteře nebo iv případě, krku nebo trapézového svalu. Toto nepohodlí může projít nebo silnější, v závislosti na vašem životním stylu, zaměstnání a často je obtížné se zbavit.

V tomto článku se budeme odpovědět na některé běžné otázky týkající se příčin bolesti zad, jakož i tipy, jak to může být vyléčen s přírodními metodami a výrazně zlepšit kvalitu jejich života.

Perevirtesya zranění Pokud cítíte bolest několik dní nebo týdnů, především by se měl poradit s odborníkem na to zjistit, zda nemáte nějaké zranění, zvláště pokud došlo k tomuto porážka. To je jeden z hlavních důvodů, na které byste neměli zapomenout.

Pokud není žádné zjevné zranění nebo v případě, že problém je chronický a trvá dlouhou dobu, pak byste měli zvážit jiné možné příčiny bolesti. Budeme o nich mluvit dále, abyste zjistili, co přesně způsobuje bolesti zad ve vašem případě. Back

I když emoce a často se lidé nevěří v to, ale jednou z příčin spojených s problémy se zády jsou dlouhodobý dopad negativních emocí. způsobuje trvalé napětí v zádech, které se mohou stát chronickým.

V tomto případě, čím více stresu nebo emočního stresu zažíváte, tím více bolesti dostanete. To se děje nejen s nervózními lidmi, protože někdy neukazujeme naše vnitřní zkušenosti, i když jsou velmi znepokojeny. Proto se tento důvod může vztahovat na všechny. Zde

emoce spojené s určitým zádech: kosočtvercový sval

 • :
 • hněv trapezius: Selhání a frustrace Neck
 • :
 • nadměrná odpovědnost zádové svaly:
 • Across strachu: zklamáním

Pokud chcete vyléčit problémy a mít s nimi negativní emoce, budete muset něco změnit. Můžete se vždy obrátit na terapeuta nebo začít užívat zvláštní přírodní doplňky.

zpět a orgány Další vysvětleníproblémy se zády - odrážejí zánět v těle, která je v blízkosti tohoto svalu, aby ho provedl další tlak.

Zde je vztah mezi regiony a orgány:

 • Right lichoběžníkové a pravých zádové svaly:jater a žlučníku
 • lichoběžníkové vlevo a vpravo zádové svaly:plic a žaludku krku
 • :
 • Across the Heart:ledvin (top část), střevo (střední část) a dýchacích cest (Kryzhova oblast)

přírodní nástroje

je třeba nejen najít bolest příčinouzpět, ale okamžitě zahájit léčbu pomocí těchto přírodních prostředků:

 • analgetika a protizánětlivé extrakty z kurkumy , vrba nebo harpahofituma.
 • lokální tepelný efekt pomocí tašku s horkou vodou nebo elektrickým rohože.
 • Obklady z hlíny nebo zázvoru.
 • Protizánětlivé krémy na bázi arzeniku
 • speciálně vybraných aditiv homeopatické květiny. Užitečné

terapii a nakonec nedílnou součástí léčby by mělo být vnější a manipulace podléhá oblast. Konzultovat profesionální a jít na pravidelných zasedáních, až ucítíte nebo zpětnou vazbu, když jsi zraněný.

jsme zvláště doporučujeme vyzkoušet relaxační masáž k úlevě od stresu z této oblasti. Zvlášť pokud to vyžaduje dobré osteopat nebo fyzioterapeuta, který vám pomůže pochopit fyzikální nerovnováhy v těle, protože někdy některé drobné změny návyky může podstatně zlepšit zdravotní stav.

také Doporučujeme vám vyzkoušet speciální zacházení s přísavkami nebo úleva, protože tyto způsoby léčení zánětu, který se nachází v blízkosti páteře, jak jsme již uvedli dříve.

Nakonec jsme na vědomí, že v posledních letech získal popularitu neuromuskulární terapie obvazy. Kdysi barevné elastické bandáže, které jsou skvělé pomoci zmírnit bolesti zad. Tato technika se používá k léčbě mnoha sportovců, protože to je velmi efektivní pro všechny typy bolesti a zranění.

Snímek poskytla marketing deluxe Giorgio a winnie3.


Jak snadno čistit matrace a polštáře

Jak snadno čistit matrace a polštáře

Všichni lidé se snaží udržet svůj domov a postel čisté a bojovat proti hmyzu. Nicméně to není vždy snadné. Tam jsou místa, na která zapomínáme, a některé problémy, které neumíme odstranit. Například víte, jak vyčistit matraci a polštář? Fakt, že je velmi důležitým úkolem, protože mluvíme o místě, kde spíme.

(Užitečné návyky)

Změny ve stravovacích návycích v 30, 40, 50 a 60

Změny ve stravovacích návycích v 30, 40, 50 a 60

Užitečné návyky V každé fázi života organismus prochází řadou změn, a budete muset vypořádat s každým z nich. Jedna z nejznámějších je změna, kterou jíte. To je výsledkem komplexního vzájemného působení hormonů, nedostatek spánku, stres nebo změny v každodenní návyky. Některé z těchto faktorů je obtížné se vyhnout, ale budeme hovořit o některých změny ve stravovacích návycích a chuť k jídlu, které se objeví v průběhu následujících desetiletí.

(Užitečné návyky)