Proč tibetští mniši mají silné bílé zuby


Proč tibetští mniši mají silné bílé zuby

užitečné návyky tibetští mniši jsou známé pro svůj život v izolaci od hmotného světa, které se hlásí k ponořit do duchovního světa. Buddhističtí mniši povzbuzují lidi, aby se vzdálili touhám těla, protože jen tak lze dosáhnout vnitřního míru.

však také nezapomeňte se postarat o dobré kondici organismu, protože to je doma k nejcennější zdroj -duše. Proto je důležité vědět trochu víc o způsobech, jak se tibetští mnichi starají o své zdraví.

Všichni víme, že tito lidé žijí daleko za městem, kde nejsou žádné supermarkety, a samozřejmě, že nechodí na pravidelné prohlídky k zubaři. Tak jak lze vysvětlit skutečnost, že mniši jsou známí svým úžasným zdravím, pokud jde o silné a bílé zuby ?

Lidé žijící v západním světě nikdy nebudou schopni dosáhnout stejných výsledků, aniž by utrácet peníze na speciální zařízení, jako jsou: zubní pasty, bělící krémy a gely. Dokonce i při použití této péče ne vždy dosáhnete požadovaného efektu.

Vezměte na vědomí skutečnost, že tajemstvím bílých zubů tibetských mnichů je perfektní orální zdraví. Pro tyto lidi má vzhled vedlejší význam.

legendární recept na bílé zuby

Možná mniši žádné obchody, ale oni jsou přírodní produkty, které pomáhají jim postarat se o své tělo, jak to vyžaduje náboženství.

Díky svým vynikajícím výsledkům, dnes chceme podělit kuchařské recepty tradiční zubní pasty, která se opakovaně dokazuje svou účinnost.

Jaké složky jsou potřebné?

 • kokosová nebo ne-jodovaná sůl. Jedná se o typ čisté soli, který židé používají k sezónnímu jídlu a delšímu zachování. Takovou sůl lze zakoupit ve speciálních prodejnách nebo lékárnách.
 • Voda

Jak můžete vidět, budete potřebovat velmi málo přísad, takže bude snadné vařit. Přečtěte si o tom, jak to udělat.

 • Složení 1/2 šálku vody (100 ml)
 • 1 lžíce košer sůl (15 g)
 • Příprava varu půl šálku vody a nechte vychladnout, dokud se nedosáhne požadované teploty.
 • Přidejte lžíci soli kosher.
 • Nechte agenta nejméně jednu minutu, aby se rozléval.
 • Vytlačte pěnu, která se tvořila na povrchu.
 • Pokud jste velmi zaneprázdněný člověk, který vždy málo času, můžete vařit více vody a uložit ji. Budete potřebovat jen málo peněz a výsledky nebudou méně úspěšné.

Jak používat tuto pastu

V této směsi budete schopni rozlišit krystaly soli. Jsou klíčovou součástí této zubní pasty, ale nejdříve ji známe, jak ji používat.

 • Použijte krystaly soli ke zubnímu kartáčku.
 • Zuby kartáčujte obvyklým způsobem. Nezapomeňte to udělat kruhovým pohybem, aby krystaly spadly do všech dutin.
 • Vypláchněte ústa roztokem vody a soli.
 • Opakujte postup třikrát denně.

Jak můžete vidět, je jednoduchá a levná metoda, která nevyžaduje více než jednu minutu svého času.

Pokud jíst daleko od domova a nechcete nechat ujít zubní péči, aby se směs do kabelky. Budete to potřebovat velmi málo, takže to nezpůsobí nepříjemnosti. Ale přínosy tohoto nástroje jsou zřejmé.

Další tipy na péči o vaše zuby

tibetských mnichů také mají jiné zvyky, které doplňují tento krásný recept.

Chcete-li přestat kouřit a nepít alkohol. Oni považují tyto sloučeniny za jedovaté, jejichž cílem je přimět lidi, aby zaměňovali, co je správné a co není.

Nezapomeňte navštívit tento článek: několik tipů k odstranění zatuchlý dech

Můžete nesouhlasit, ale pravdou je, že odmítnutí cigaret a alkoholu brání skvrny a opotřebení zubů.

tibetští mniši se také pokusit se jíst cukr, hotové dezerty a tučná jídla, která jim umožňuje být neuvěřitelně zdravé bílé zuby.

Téměř všechny potraviny, kterou dnes konzumujeme obsahují tyto škodlivé prvky, a umělá barviva, což dále komplikuje úkol.

Mniši, naopak, dodržujte dietu bohatou na zeleninu a ekologické produkty. Nejsou tak škodlivé pro zuby, protože obsahují méně bakterií a mikrobů. Navíc tyto výrobky neobsahují žádné chemické sloučeniny, které by mohly poškodit zubní sklovinu a způsobit kaz.

recept, který jsme popsali v tomto článku pochází ze starověké kultury, jejímiž členy žil a byl známý pro své zdraví.

To domácí těstoviny je naprosto neškodný, ale když vidíte, že to nevyhovuje, můžete se nikdy přestat používat.

Nicméně, stojí za to zkoušet. Řekněte nám o vašich výsledcích?

Jsme rádi, že slyšíte vaši zpětnou vazbu a dojem.


Nemůže spát? Vyhněte se těmto 9 faktorům

Nemůže spát? Vyhněte se těmto 9 faktorům

Většina lidí ví, že klidný spánek je důležitý pro dobré zdraví, fyzické i emocionální. Spánek nám umožňuje uvolnit a relaxovat po dnešních potížích, obnoví naši energii další den a je nezbytný pro správné fungování celého těla. Dnešní napjatý životní styl, moderní technologie a mnoho dalších faktorů významně ovlivňují kvalitu spánku, což vede k řadě zdravotních problémů.

(Užitečné návyky)

Večerní návyky pro pěkné ranní vystoupení

Večerní návyky pro pěkné ranní vystoupení

Užitečné návyky Většina žen chtějí probudit v dopoledních hodinách krásné, ale v důsledku stresu a únavy obvykle jdou do postele, aniž by večerní léčby pro krásu. Nicméně, když tak učiníte, zapomínáme, že v noci, pokožka zotaví, stává čerstvý druhý den ráno. Pokud nebudete dodržovat tyto večerní návyky, pak nakonec začnou všímat nedokonalosti pleti a zrychlené stárnutí.

(Užitečné návyky)