Proč je tak těžké projít mezery vztahů


Proč je tak těžké projít mezery vztahů

Bolest a utrpení velmi závisí na tom, jak dlouho jste spolu. Vztahy jsou snadněji přežít, pokud trvaly jen několik měsíců, na rozdíl od toho, kdybyste byli spolu po mnoho let.

V každém případě je důležité vědět, jak změnit novou stránku, i když někdy to nedokážeme.

Nechte se pohybovat

Proč je pro nás tolik obtížné odtrhnout se od našeho bývalého partnera? Milujeme ho hodně?

Vztahy se rozpadají z důvodů, které oba partneři vědí, ale někdy je těžké přežít, protože jste si mysleli, že jste v lásce.

Někdy jste možná museli dokonce přinutit, abyste si dal druhou šanci, ale problémy, které jste zažili v minulosti, byly ještě nevyřešeny.

To vedlo k další přestávce, ještě horší a bolestnější než první.

Níže bychom se s vámi chtěli podělit o některé důvody, proč byste se po rozchodu nemohli zbavit bývalého partnera. 1. Emocionální závislost a rozpad vztahů

Existuje mnoho lidí, kteří trpí emoční závislostí, tj. Neschopností žít bez vztahů. Někdy je to důsledek emočního traumatu, který měli od dětství.

Emocionální závislost nám neumožňuje oddělit se od partnera. I kdybychom neměli žádnou jinou osobu, nahradíme něco jiného, ​​co zůstane. Takže

pokud jste závislá osoba, zkuste nikdy být sama. Pokud trpíte tímto problémem, nerozumíte tomu, že se vám nelíbí váš partner.

Potřebuješ to. 2. Nelíbí se vám to ztratit

Podívejme se na to. Nikdo nemá rád ztrácí - přinejmenším většina lidí. To znamená, že

zlomové vztahy nejsou součástí vašich plánů. Navíc tento nápad rozšiřuje koncept romantické lásky. Když skončí vztah, věříme, že život skončil, všechno se zastaví a zmizí.

Přemýšlejte o tom, zda opravdu bolejte.

Někdy, protože nevidíme situaci s perspektivou, naše emoce a pocity jsou zmatené. Nechci se pustit, protože to mám rád, nebo proto, že je mi líto?

3. Nechte komfortní zónu

Mnoho lidí může být zaměněno s neschopností zbavit se prvního se strachem z osamělosti, ale to jde hodně dál. Obáváme se, že ztratíme ten komfortní stav, ve kterém jsme byli, protože změna nás vždycky vyděsila.

Představte si to. Žijete s partnerem po dlouhou dobu, ale teď jej odmítnete změnit. Máte pocit, že se cítíte v bezpečí tím, že odmítnete tuto změnu, protože se bojíte, že se vše zhorší, když se pustite.

Ale přemýšlejte o tom, z čeho se bojíte.

Někdy jsou naše obavy zcela neopodstatněné.

V mnoha případech jsme nuceni opustit komfortní zónu. To se nám nelíbí, ale když nemáme možnost odmítnout, neexistuje žádná alternativa.

Nebojte se změn.

Nezapomeňte, že je lepší zvolit jinou cestu, pokud váš vztah selže. Často se nechceme zbavit prvního, protože se necítíme dobře bez člověka, který tak dlouho chodí.

Říká se egoismus. Musíme se naučit pustit, protože teprve tehdy můžeme pokračovat. Uvědomujeme si také velkou chybu ve vnímání romantické lásky:

věříme, že není život bez partnera. Rozpad vztahů neznamená, že život skončil. To jednoduše znamená, že stránka byla převrácena. Ale je v knize jen jedna stránka?

Začněte převracet stránky a pokračujte v psaní knihy o svém životě.

Máte spoustu životních zkušeností před vámi. 5 náznaky, že vztah s partnerem na pokraji prasknutí

Pokud si uvědomit, že ne máte rádi svého partnera, a nemůže nést určité návyky a akce je nejlepší způsob, jak ven - je zastavit utrpení.


8 Důvodů, proč nikdy nezapomenete na svou první lásku

8 Důvodů, proč nikdy nezapomenete na svou první lásku

I když ve svém životě budete cítit milion nových emocí, některé momenty jsou tak jasné, že je prostě nemůžete zapomenout. Zde je to, co se stane, když mluvíme o první lásce. I když láska je vždy zvláštní, pokud jde o první lásku, je to něco jiného. Je to nezapomenutelný zážitek. K lepším nebo horším, tyto vztahy vás probudily s novými pocity.

(Sex a vztahy)

Tě Před miluju, miluju sám

Tě Před miluju, miluju sám

Sex a vztahy jsem učil, jak se do sebe zamilují, ale nikdo mě naučil, že musím nejprve milovat sami sebe. Bylo mi řečeno, že každý má poloviční, který bude dělat mi radost a úplné, ale nikdo mi řekl, že musím sám milovat, než jsem se mohl zamilovat do někoho jiného. Všichni obmanyuvalysya pokud šlo o lásku, která kupodivu nemohlo stát, pokud se naučíme nejprve milovat sami sebe.

(Sex a vztahy)