Proč tolik vztahů končí?


Proč tolik vztahů končí?

Vztahy jsou velmi důležitou součástí našeho života. Je třeba se o ně starat a udržet je šťastné a zdravé, ale často skončí.

Pro mnoho, romantické vztahy jsou nejtěžší ze všech. Nakonec se zcela dáváme někomu jinému.

Dáváme vše a někdy příliš mnoho, dokud nakonec neopustíme.

Učíme celou naši lásku, všechny naše sny ... Nicméně všechno je zničeno.

Vztahy skončily z nejrůznějších důvodů, na které se dnes podíváme.

Snad nebudeme mluvit o tom, co nevíte, se podíváme na některé chyby, které stále můžete dělat.

Očekávání, sny a touhy

Rozhodně je to příčina č. 1 mnoha rozdělení. Za prvé všechno nové.

Znáte člověka, který zachytil vaše srdce. chcete udělat něco s ním vidět, jak žije, sdílet to, co se vám líbí, a zjistit, co se jí líbí ... Pokud jste se dozvědět více o sobě, začnou si představit společnou budoucnost, kam sdílet všechny své sny . Můžete si představit společné děti nebo dům.

Děláš něco v této osobě?

Ne

Je to legrace ...

Vypadá to, že je pro tebe ideální, ale ne vždy bude. Nakonec budou jisté věci, které vás zblázní.

Nicméně nejsou nové. Už byly od vašeho setkání. Můžete začít obviňovat partnera tím, že není ten, kdo býval.

Nicméně, druhá osoba se nezměnila. Vaše vnímání se změnilo. Je velmi důležité odstranit růžové brýle od samého počátku vztahu tak, aby nekončily.

Nemůžete donutit, abyste se snažili

Nezapomeňte na tyhle malé překvapení? Kolik úsilí potřebujete k tomu, aby druhá osoba byla potěšena, že ji užívá a udělá ji šťastnou? Teď, když je tvoje, co děláš?

Na začátku vztahu si přejete dobýt dalšího člověka. Dáte jí všechno. Ale když dostanete to, co chcete, originálnost a úsilí zmizí bez stopy.

Zvyknete si na to.

Můžete relaxovat, když konečně osoba, kterou chcete, je vedle vás. Musíte však zajistit jeho závazek každý den. Jinak bude všechno pohlcovat rutinu.

To je další důvod, proč končí vztah: rutina nebo nedostatek úsilí zachránit srdce a přimět vás, abyste se s vámi zamilovali.

Nikdy nezapomínejte, že

musí láska kultivovat. Když to zastavíte, může to chvíli žít, ale nakonec zemře. Vztahy nefungují, pokud jste líní.

Pokud na začátku dáváte hodně, musíte tuto úroveň udržet, pokud nechcete mít smutný konec. Toxické vztahy

Pokud existují žárlivost, manipulace a pokusy změnit jiné osobě nebo závislost,

jste v toxickém vztahu. Není to láska, ale lži, násilí a / nebo kontrola.

Může se dostat na povrch kvůli mylným představám o vztazích. Myslíte si, že láska je majetkem, takže začněte žárlit: obáváte se, že ztratíte svůj majetek.

Pokud vám to ukáže zoufalství

začnete se snaží manipulovat s jinou osobu, protože ona opravdu chce, co chcete, a vy myslíte, že je to fér. aniž by si to uvědomovali, jste ji požádat o změnu, ale musíte mít na paměti:

jste se zamiloval do volné, jedinečný, skutečného člověka, ne člověk, který se chová stejně, jak chcete. Většina vztahů je u konce, protože

nemůžete být spokojeni s jinou osobou. Můžete milovat, aniž byste ji měli, a to je krásné, není důvod, proč se chystáte. Nicméně

předpojaté představy o vztazíchutlačovat vás, a při každém spuštění nové, objevující očekávání, obavy a potřebu vlastnit.Měli byste to napravit, než se zapojíte do jiných toxických vztahů.

Zde jsou některé z mnoha důvodů, proč se vztahy končí.


Jak začít těšit svůj intimní život právě teď

Jak začít těšit svůj intimní život právě teď

Pamatujete na svůj první sex? Nejprve byla vaše sexualita něco imaginárního, který vyvolal mnoho fantazií. Bylo to neuvěřitelně příjemné. Nicméně, když jste začali vztah s partnerem, bylo jasné, že mají plný intimní život, který přináší potěšení není tak jednoduché. Číst článek: 4 důvody a případy, kdy není nutné mít sex Někdy problém je, že naše tělo nevíme a v některých případech se cítíme hanba.

(Sex a vztahy)

Nenechte uspokojit všechny chutě měnit

Nenechte uspokojit všechny chutě měnit

Sex a vztahy Jednou z nejčastějších příčin zbytečných starostí a utrpení je naše nevysvětlitelná touha zavděčit všem kolem. Samozřejmě, můžete říci, že toto tvrzení se nevztahuje na vás, a vy nikdy pidlashtovuyetesya vkusu a přání druhých jen proto, aby se vyhnula „černé ovce“. Nicméně, s největší pravděpodobností jste mazaný, protože tato situace je pro nás všechny bez výjimky známa.

(Sex a vztahy)