Proč chci vypnout router v noci?


Proč chci vypnout router v noci?

Nové technologie přinesly revoluci ve světě, kde žijeme, rozšiřujeme naše možnosti komunikace, práce, zábavy a všechno, co přichází na mysli.

Navíc bezdrátový přístup k internetu se stal nepostradatelnou součástí života, protože poskytuje přístup k nesčetným užitečným nástrojům.

Nyní je nemožné bez Wi-Fivdoma, v práci, ve vzdělávacích institucích,stejně jako na jiných místech, kde můžete zůstat v kontaktu a využít informací dostupných na internetu.

Existuje však několik nevýhod, které mohou být škodlivé pro zdraví.

Mnoho odborníků nazývá bezdrátovou technologii "tichého nepřítele", mluví především o úrovni záření.

V tomto článku, chceme mluvit o nebezpečích těchto zařízení, stejně jako co dělat, aby se minimalizovalo riziko, zejména: vypnout router v noci!

Jaké jsou skryté nebezpečí bezdrátové technologie?

Zatímco četné studie naznačují nebezpečí radiace pocházející z mobilních zařízení a podobných zařízení, většina lidí zcela ignoruje tento problémnebo o tom neví.

Tento typ technologie byl vyvinut před deseti lety, existuje nyní, ale bude to trvat dlouho, než plně pochopíme škodlivé účinky na lidské zdraví.

Zatím bylo provedeno malé množstvívýzkumu, který analyzoval vliv e lektromagnetickýchvln na činnost mozku a na práci tělových systémů.Existují důkazy, že může vést k rakovině nebo jiným onemocněním, které se těžko léčí.

Veřejná zpráva Bioiniciativní shrnula zhruba dva tisíce mezinárodních studií, které

spojují dlouhodobé účinky elektromagnetického záření na vznik některých typů nádorů. Může také způsobit chronickou bolest hlavy,

hyperaktivitu ,špatný spánek.Ve skutečnosti lidé, kteří pracují s tímto typem zařízení, se řídí přísnými pravidly zaměřenými na snížení negativních účinků záření na lidské tělo.

Úzkost se objevuje o účincích těchto zařízení na děti,

protože jsou nejvíce náchylné k negativním důsledkům během jejich vývoje .Uvědomil si to, země jako Británie, Francie a Švédsko již začaly vybírat Wi-Fi ze škol, muzeí, knihoven a dalších veřejných místech, aby bylo možno regulovat využívání těchto technologií a aby prozkoumala další alternativy pro zábavu pomocí internetu prostřednictvím kabelové komunikace.

Nutná opatření: vypnout router

Aby bylo možné zmírnit negativní účinky této technologie,

existuje několik opatření, která je třeba přijmout.Vypněte směrovač v noci nebo když ho nikdo nepoužívá.

  • Pokud je vaše důstojnost v kuchyni nebo v ložnici, pokuste se přesunout do místnosti, která není tak častá.
  • Požádejte provozovatele sítě o vytvoření kabelového připojení a telefonu. Bezdrátové telefony jsou pohodlnější, ale také emitují záření.
  • Používejte notebooky a mobilní telefony pouze po omezenou dobu. Nechávejte je ve své ložnici.
  • Trávit více času venku, cvičit, přečíst tištěné materiály a knihy a dát jim přednost před digitálními médii.

V současné době neexistuje spolehlivý monitorovací systém, který by informoval uživatele o nebezpečí elektromagnetického záření.

To rozrušilo skutečnost, že

zvyšuje úroveň radiace v geometrické progrese během krátké doby. A kdo ví, jakou úroveň dosáhne během několika let.V zemích jako Japonsko a Spojené státy se vývojáři snaží vytvořit mobilní technologii bez

elektromagnetického záření .Je pravděpodobné, že uplyne 30 let a lidé konečně přemýšlí o důsledcích používání takových zařízení a poškození lidského zdraví.

Nadměrný vliv je něco, co nelze ignorovat, a zároveň, když se zdá, že je málo práce, musíte udělat vlastní bezpečnostní opatření ke snížení úrovní záření.

Na závěr, všimněte si, že uživatelé tohoto druhu bezdrátové technologie,

by měli používat opatrně a zodpovědně . Vypněte směrovač nebo jiné elektronické zařízení, pokud je nepoužíváte. ◊ Navzdory skutečnosti, že Wi-Fi nám pomáhá dělat tisíce věcí denně, nezapomeňte, že tyto výhody máte s určitými důsledky.


úZkostné mrtvice, které jsou obtížné pochopit pro ostatní

úZkostné mrtvice, které jsou obtížné pochopit pro ostatní

úZkost může pokrýt vás v každém okamžiku . Pravdou je, že většina lidí tento fenomén nerozumí, a to někdy ještě zhoršuje situaci. Úzkostná porucha je popsána v Diagnostické příručce duševních poruch (DSM-V). Mohou se stát náhle nebo se vyskytnou pravidelně. Stres, emoční trauma nebo dokonce nadměrný psychologický tlak jsou příčinou úzkostných záchvatů.

(Zajímavosti)

úRazy a nemoci prsty

úRazy a nemoci prsty

Zajímavosti Je důležité vybrat si boty a dávají přednost ten, který nekomprimuje prsty příliš mnoho. Když se vrátíte domů, musíte boty odstranit, aby vaše nohy netrpěly. Thumbs jsou často zapomenuty. Nechceme pamatovat si je, až sodík, nebo až poté, co je deformace kloubů začne tvořit burzitidy (hallux vulgus), což je velmi bolestivé.

(Zajímavosti)