Proč nikdy zmáčknout akné


Proč nikdy zmáčknout akné

Zajímavé fakty Kolikrát matka nebo manžel zneužívané, když zachytil v protlačování akné? A to muselo být pro vás nezáleží. máte stále pocit, touhu, aby tak učinily.

Akné je těžké ignorovat. Jsou to ošklivé, bolestivé. Chcete-li být upřímný, nevíme proč, ale je tu něco zajímavého v jejich vytlačování.

Ale je to opravdu tak špatné?

Odpověď - ano.

dokázal, že zmáčknout pupínky - je to hrozný nápad. Dokonce i dermatologové varují, že je kontraproduktivní. Berou na vědomí, že je mnohem více problémů než jejich obtěžující přítomností.

Akné zůstanou na kůži po dobu několika dní, a dopady používání síly může trvat celý život.

Jste ochotni riskovat? Pokud ano, doporučujeme vám přečíst na pochopit, co se vlastně děje. První budeme mluvit trochu víc o tom, co akné je a proč se to stane. Pak mluvíme o ze dvou hlavních důvodů, proč je nemůžete squeeze.

Co je to akné a proč se objeví?

Máme tendenci spojovat s akné dospívání, ale většina lidí nerozumí tomu, proč se objeví. Typicky, jejich původ je skryta v jeho vlastním systému.

prostřednictvím potravin, nápojů, kvality ovzduší nebo hormonální změny v těle hromadí více toxinů, než je schopen zvládnout.

jeden alarm, který odesílá vaše tělo - je výskyt akné.

S ohledem na tuto skutečnost, pokud se objeví často, můžete, chtít změnit některé návyky. Takže budete mít žádné pupínky!

Pokud jde o potraviny, doporučujeme dávat pozor, a snížit spotřebu:

  • nasycených tuků smažené potraviny sladidla

bílý cukr jsou velmi těžko stravitelné a zdraví škodlivé látky zůstávají v těle. Ve snaze zbavit tělo přemění je na pupínky.

Totéž se děje s alkoholem a sycených nápojů.

by měla být také opatrní s kosmetikou, které se používají a jak často . Kosmetický průmysl pracuje na zlepšení své nástroje tak, aby byly šetrnější k pokožce. Nicméně, neměli projít celou cestu, a ti, kteří nebyli k dispozici pro všechny.

Proto je nutné dát pleti odpočinek po dobu alespoň několikrát týdně. Pečlivě si přečtěte seznam všech použitých nástrojů.

Je také hodnota použít přírodní prostředky pro regeneraci a hydrataci pleti.

Nyní se podívejme na dva hlavní problémy s vyčerpávajícím vyčerpaným akné.

Proč nelze vytlačit pupínky

1.Můžete infekce

Jak jste pravděpodobně vytlačovány ani jeden pupínek ve vašem životě, víte pak se navíjí.

Zpravidla se nebudeme věnovat zvláštní pozornost tomu (koneckonců, nepříjemný pupínek zmizela), ale funguje to stejně jako jakýkoli jiný rány. To znamená, že máte riziko infekce.

V důsledku toho můžete začít užívat antibiotika, které léčí komplikace, ale jsou škodlivé pro vaše zdraví jako celek. Jinými slovy škoda se zdvojnásobila.

2. Tvá tvář může být zjizvena

Ve skutečnosti jsou vedlejší účinky ještě více. Viděli jste někdy lidi, jejichž tvář je zjizvena ? Ve většině případů se objevují přes pupínky. Někteří lidé mají velmi citlivou pleť. Po extruzi aknéjsou stopy, které nelze ztracit

. Mnoho lidí raději je pokrývá kosmetikou, ale tato metoda není také žádoucí, protože může způsobit ještě více akné. Dejte pimples odpočinoutKoneckonců,

je lepší, že zmizí samy o sobě.

Nicméně, pokud se neustále objevují, měli byste poradit s lékařem

. Specialisté předepisují krémy a krémy, které ošetřují oblast, aby se zabránilo jejich objevu.V každém případěje nutné umýt obličej s přírodním mýdlem a křoviny

a aplikovat tonikum a hydratační.Prevence je vždy tou nejlepší volbou. Obecně platí, že vždycky je pokušení vytlačit pupínky, ale příště se přemýšlejte o tom, co jste právě předtím četli.

Nikdo nechce mít v krvi růžovou tvář a antibiotika.

Jste připraveni přijmout toto volání?


7 Způsobů, jak vyčistit žehličku, aby to vypadalo jako nové

7 Způsobů, jak vyčistit žehličku, aby to vypadalo jako nové

Zajímavá fakta Žehličky - jsou zařízení, která jsou často používány v domácnostech, ale paradoxně jsou často zanedbávány, pokud jde o pravidelnou údržbu a čištění. Pokud se podíváte pečlivě, zjistíte, že vaše žehlička postupně zbarvuje tmavě, což je obvykle způsobeno žehlení syntetických tkanin. Problémem je, že přijde čas, kdy můžete neúmyslně zkazit oblečení během žehlení, proto, že jste nečistili pálené železo.

(Zajímavosti)

Produkty, které mají nepříznivý vliv na zdraví kostí

Produkty, které mají nepříznivý vliv na zdraví kostí

Zajímavá fakta Všichni víme, že správná výživa je nezbytná pro zajištění všech tělesných orgánů. Výživa poskytuje tělu energii nezbytnou pro život. Podvýživa vede k mnoha chorob způsobených snižuje ochranné vlastnosti těla, zasahuje do metabolismu, což způsobuje předčasné stárnutí, snížený výkon, může přispět ke vzniku mnoha nemocí.

(Zajímavosti)