Proč ne postele ráno?


Proč ne postele ráno?

Většina lidí se po nástupech ráno nebo odpoledne hodí na postel. Věříme, že je nutné to udělat, abychom udrželi pořádek v domě a cítili se pohodlně v našem pokoji, když jsme tam.

Nicméně, navzdory skutečnosti, že většina lidí se používají k obskurním postele každý den, Nedávná studie publikovaná Kingston University (se sídlem v Londýně, Velká Británie), uvádí, že skutečnost, obvyklý postup není tak dobrá, a dokonce má negativní dopad na zdraví

Jak to vysvětlují?

potvrzení, že zastelennya lůžko může být škodlivé pro zdraví, vědci citují skutečnost, že pečlivě složené listy, deky a poskytují ideální hnízdo pro roztoče a pokračovat v jejich životní cyklus.

zejména na vědomí, že když zahalena postel, lehl roztoče a jiných pavouků, kteří žijí na stejných listech, aby se prodloužila jejich životnost.

Lidé si většinou neuvědomují, že jejich tělo hydratuje a ohřívá ložní prádlo jako výsledek pocení ve snu. Tato vlhkost, kombinovaná se špatnou ventilací, poskytuje ideální domov pro klíšťata, která se mohou snadno reprodukovat a žít tam po dlouhou dobu. A ani nemůžeme to podezřívat.

Tvorba ideální místo pro roztoče, zvýšíme pravděpodobnost onemocnění astmatem, ekzémy nebo dermatitida , chronická senná rýma, respirační alergie jsou různé a dokonce i nespavost. Zejména studie zjistila, že postel může být doma až do výše 1 500 000 klisen, takže existuje velké riziko vzniku jedné z těchto chorob.

Pritlav Stephen, vedoucí týmu vědců, kteří publikovali studii, nedoporučujeme zakrývat lůžko, jakmile se dostaneme až do rána, aby se zabránilo onemocnění způsobené roztoči.

Pokud nemáte lůžko, odstraňte roztoče mnohem jednodušší, obzvláště pokud poskytují větrání v ložnici. Klíšťata ve WMS se zbavitz expozicepřes čerstvý vzduchth a SunI proto chci otevřít okno a nechat přístupové plechy ložnice a další lůžka.

Předčasně také zjistil, že mnoho hmyzích škůdců může být zničeno řadou čisticích prostředků a vysavačů. Nicméně, on řekl, že roztoči nelze odstranit tímto způsobem, a proto se často doporučuje větrat prostor pravidelně mýt listy a přikrývky, a zejména vystavovat je slunečnímu záření. Zhotovení

, výzkumníci zjistili, že tyto údaje mohou být klíčem k prevenci a alergie as nebo podobná onemocněníb, , které mohou zlepšit jejich léčbu. Takže člověk, který nemá rád postele, má nyní skutečné důvody, aby to neudělal.

Ti, kdo to dělat pravidelně, a to zejména bezprostředně po probuzení muset dbát na tato doporučení, aby se zabránilo množení roztočů a snížit jejich životnost, s cílem předcházet nemocem již bylo zmíněno.


Johnson & Johnson, bude muset zaplatit 417 milionů dolarů jako mastek způsobuje rakovinu

Johnson & Johnson, bude muset zaplatit 417 milionů dolarů jako mastek způsobuje rakovinu

Zajímavá fakta 417 milionů dolarů?! To je součet, který Johnson & Johnson bude muset zaplatit 63leté ženě. Eva Echeverriya tvrdil, že mastek způsobuje rakovinu, protože příčina rakoviny vaječníků je použití mastku v intimních partií. Žena vysvětlila, že jí bylo pouhých 11 let, když začal používat výrobní pudr Johnson & Johnson.

(Zajímavosti)

5 Otázek, které vám pomohou najít způsob, jak se cítit ztracené

5 Otázek, které vám pomohou najít způsob, jak se cítit ztracené

Pokud se zeptáte "Jak se cítíte dnes?", Co byste odpověděli ? Pokud si přečtete tento článek, můžete se cítit ztracené a rozpaky, nebo takové emoce vás nenechaly nedávno. Za prvé, nebojte se. To není vzácný jev, jak si myslíte. My všichni prošli chvíli, kdy bylo mnohem obtížnější určit jejich touhy a směr pohybu.

(Zajímavosti)