Proč je nebezpečné nosit špatnou velikost podprsenku?


Proč je nebezpečné nosit špatnou velikost podprsenku?

Co je pro vás při výběru podprsenky důležité? Hledáte ložní prádlo, v němž se budete cítit pohodlně nebo si objednejte z katalogu módní podprsenku, která má schopnost vizuálně zvětšit hruď? Bez ohledu na to, který styl podprsenky si vyberete (sportovní nebo s push-up), měli byste především dbát na to, zda je vaše oblečení pohodlné a pohodlné s vámi.

Podle studie, provedené před několika lety producenti „Polštář Bra“ (Braz sportovní typ s speciální tkaninou vložky na hrudi pro větší podporu prsa), spolu s výzkumníky z University of Barcelona (Španělsko), Asi 70% žen nosí podprsenky, které nejsou ve tvaru a velikosti. Často si ženy volí oblečení, které jsou příliš malé nebo s kostem, které nejsou vhodné pro jejich prsa.

Ve skutečnosti je problém správné volby prádla velmi důležitý, protože pravidelné nošení nevhodně vybrané podprsenky může negativně ovlivnit vaše zdraví. Věnujte pozornost tipům spodního prádla, které jsme v tomto článku zvedli.

Negativní účinky nosit nesprávně vybral podprsenku

Podprsenka nemusí nejen zdůraznit tvar prsu a dát vám více sexuální vzhled. Jejich hlavní cíl není estetický, ale praktický, a to je to, co je třeba mít na paměti při nákupu prádla.

Již víte, že podprsenky jsou potřebné k udržení tvaru prsu a je chránit před vlivem vnějších faktorů. Za to, že výrobci plátěných aplikují komplexní systém, který si ani nevšimnete, když nosíte podprsenku. Vje tak, pokud uděláte chybu s tvarem a velikostí podprsenky, pak velmi brzy všimnout zarudnutí, svědění nebo dokonce bolestivé pocity.

důkladné prozkoumání možných negativních důsledků řádně uzavřeno prádlo:

1. nadměrný tlak na příkladu hrudníku

, koupil jste si podprsenku se speciálními vložkami pod poháry, nejvíce populární druh oblečení. Podle výzkumu specialista v porodnictví a gynekologii, Dr. Sanchez-Eskalonila Zapard'yelya pokud uděláte chybu s velikostí při nákupu takové oblečení, můžete se srazí s těmito negativními jevy:

  • Vložky mohou vyvíjet tlak na vaše prsní žlázy.
  • Nadměrný tlak může poškodit kostní tkáň prsu a způsobit utrpení v hrudi. Těsnící prádlo naruší normální průtok krve.
  • 2. Příliš volná podprsenka

I když jste si koupili podprsenku větší, než potřebujete, může se časem dostat svědění. V případě pravidelného nošení nadměrně volných oděvů může dojít k překážkám vašich prsů a může být narušeno

nepříjemné pocity v ramenních kloubech. Proč se to děje? Pokud se vám podprsenka nehodí do velikosti, budete se nechtěně snažit přizpůsobit, což má za následek podráždění.

3. Nesprávně vybrané vložky

Správně vyzvednout spodní prádlo není snadné. Některé ženy mají velkou velikost pro poměrně měkkou postavu a tenký pas, takže je pro ně obtížné

najít správnou velikost pro podprsenku . Existují dvě absolutně identické ženské postavy, takže neexistuje jediný styl podprsenky, který by dokonale vyhovoval všem.Experti však byli přesvědčeni, že žena s největším rizikem pro tělo má podprsenku s nesprávnými vložkami.

Pokaždé, když vložíte hruď, ucítíte spoustu stresu. Nejhorší ze všech, pokud se rozhodnete spát v takovém oblečení. Každý den budou negativní účinky nesprávně vyzvednutého oblečení stále více roste. 4. Může pravidelně nosit špatně vybranou podprsenku, která způsobí rakovinu?

Naše odpověď je jednoznačná - ne. Mezi spodním prádlem a vývojem rakoviny prsu

není žádná závislost . Dokonce i nesprávně vybraná podprsenka nemůže žádným způsobem způsobit výskyt maligního nádoru. Nesprávné vyzvednutí spodního prádla však může vést k dalším negativním důsledkům - například k rozvoji cyst, bolesti zad a ramen a vzniku nepříjemné bolesti v samotné hrudi.Nezapomeňte na to při nákupu spodního prádla.

Jak si vybrat podprsenku?

Již jsme se zmínili v tomto článku, protože

je obtížné vyzvednout správný tvar a velikost podprsenky . Některé ženy v závislosti na struktuře těla (štíhlé tělo s velkými prsy nebo masivní tělo s malými prsy) nebudou snadno nakupovat prádlo, které dokonale odpovídá jejich typu tvaru.Při nákupu spodního prádla to samozřejmě musí brát v úvahu několik pravidel:

Velikost podprsenky se může během života změnit

  • . Například hormonální změny mohou vést k nárůstu tělesné hmotnosti a při náchylnosti k růstu prsu také mají schopnost růstu. Kromě toho může prsa růst ve velikosti a během ovulace. Všechny tyto faktory je třeba vzít v úvahu při výběru podprsenky.Zjistěte velikost hrudníku
  • . Abyste to mohli udělat, musíte si vzít speciální měřicí pásku a měřit obvod prsou přímo pod prsními žlázami. Výsledkem bude číslo, které odpovídá velikosti hrudníku (34, 36, 38, 40) nebo obvodu hrudníku (75, 80, 90, 95).Zaznamenali jste někdy tyto temné dopisy na plátně, které představují velikost šálku
  • - A, B, C a D? Víte, jak správně měřit toto číslo? Chcete-li to provést, vezměte měřitelnou stuhu a zkraťte prsa na nejvíce konvexní místo. Poté se vypočte toto číslo o hodnotu, kterou jste obdrželi po kroku № 1. Výsledný rozdíl bude velikost vašich košíčků - každá následující palce (asi 2,5 cm) ukazuje další rozměr cup podprsenku. Pamatujte, že
  • podpěry by neměly být nižší než prsní . Vložky na podprsenku by měly být dostatečně dlouhé a neměly by zanechávat žádné červené známky podráždění pokožky.Kromě toho by vložky na podprsenku neměly být příliš těsné, jinak by absorbovaly do pokožky a způsobily nepohodlí.
  • Při nákupu podprsenku věnovat pozornost kleští
  • . Pokud máte dostatečně velké prsy, mohou do kůže proniknout vložky a oplety. Abyste se vyhnuli nepříjemným pocitům bolesti, vyberte si širokou škálu ložního prádla, která nedrží pokožku a nezmění tvar a váhu hrudníku.Kromě toho máme ještě jeden užitečný tip na konec:

ujistěte se, že vyzkoušíte podprsenky, když je koupíte. Není nutné kupovat prádlo bez předchozí položky.


5 Faktů, které možná nevíte o cholesterolu

5 Faktů, které možná nevíte o cholesterolu

Někdy , když je člověk diagnostikován s "zvýšený cholesterol", může se na ni převrátit . Jak mohu mít zvýšené hladiny cholesterolu, pokud jsem pro ně dobrý a nemáte nadváhu? Mnoho lidí nerozumí povaze této poruchy. Cholesterol se zvyšuje nejen u lidí s nadváhou nebo u některých věkových skupin. Tichý nepřítel srdečního zdraví se objeví, když očekáváte, že bude nejmenší.

(Zajímavosti)

Osobní svoboda je svoboda dělat to, co chcete

Osobní svoboda je svoboda dělat to, co chcete

Osobní svoboda je, že ne každý může zkusit ve svém životě. Pokud nejsou těžká přístup k životu na „to, co chcete“, znamená to, že jste samosvidoma muže a vždy chovat vážně, inteligentní, taktní a jsou v souladu s jejich hodnotami. Měli byste vědět, že to není vždy snadné. Někdy se vaše zodpovědnosti začnou pomalu tahat dolů a těšit se ze života, což ještě ztíží život.

(Zajímavosti)