10 Přírodní projímadla, jestli zácpa přírodní prostředky


10 Přírodní projímadla, jestli zácpa přírodní prostředky

Pokud trpíte zácpou, které chcete vidět, co je k dispozici přírodní projímadlo. Vaše strava by měla hníst potraviny, které obsahují vysoké koncentrace vláken a potraviny, jako jsou jogurty, které podporují zdraví střevní flóry.

Přírodní laxativa jsou potraviny nebo bylinky, které vám umožní čistit střeva. důležité rozlišovat mezi dvěma typy projímadel, protože jeden z nich má mnohem silnější účinek a může mít některé nežádoucí účinky.

dovednosti

přírodní projímadla V závislosti na tom, jak se účinky na tělo laxativ lze rozdělit do následujících kategorií. Stimulanty

Nazývají se projímadlo agenti, kteří se domnívají, stimulanty, protože působí na střevní svaly a obsahují určité složky, které se dotýkají i tlustého střeva, stimuluje pohyb střev. Také vliv na střevní stěnu, zvýšení produkce minerálních látek a kapalin, a snížit schopnost střeva absorbovat sodíku a chloru.

Negativní nežádoucí účinky závisí na době, po kterou stimulanty ovlivňují tělo. Po požití mohou trvat až 8 hodin. Doporučuje se, abyste před spaním užívali povzbuzující laxativa.

mechanické prostředky tyto laxativa jsou plné vlákniny, která zvyšuje množství odpadních vod a udržuje střevní stěnou hydratuje a stimuluje nejvíce přirozeným způsobem pohyby střev svalů, které vám pomohou jít na záchod. To zahrnuje rozpustné a nerozpustné vlákno.

Tato laxativa jsou mnohem měkčí než stimulanty a doporučuje jako první krok k vyřešení problému zácpy. Doporučujeme, abyste tyto postupy dodržovali s probiotiky, jako je přírodní jogurt. Osmotická činidla

Tento typ projímavý účinek zvýšením množství vody ve střevě, změkčení výkaly. Jsou podobné mechanickým prostředkům, protože obsahují mnoho minerálů a uvolňují tělo. Cherry je příkladem tohoto typu. silné důsledky a vyžadují, abyste pít hodně vody a izotonické tekutiny pro obnovení vlhkosti. Jak si vybrat

nejvíce projímadlo mírné laxativa jsou mechanické, včetně:

Jablečný džus a olivový olej

Smíchejte půl sklenice jablečné šťávy a půl šálku olivového oleje. Píjete směs před spaním.

Třešeň a med

Vařič šálku vody v pánvi. Přidejte šest třešní. Vyjměte oheň a nechte ji přes noc skrývat pod čepičkou. ráno, napněte a přidejte lžíce medu. Jezte třešně po celý den.

Aloe Vera

Řez listu aloe vera. Přiveďte ho na vaření v pánvi vodou. Jakmile se ochladí, umístěte do nádoby a umístěte do chladničky. Měli byste ji konzumovat pouze dvakrát týdně. Toto projímadlo se nedoporučuje těhotným ženám, kojícím ženám a těm, kteří užívají antikoagulancia.

hroznová šťáva a lněné semínko

Mix ovoce do homogenního šťávy po dobu asi jednoho šálku a přidejte lžičku drceného lněného semínka. Pít ráno nejdříve jednou týdně.

Ricinus olej

Je to vnější projímadlo. Namočte ručník nebo gázu do ricinového oleje a zahřejte na nízkém ohni. Umístěte ohřívaný komprese na zadní nebo bederní oblast. Zakryjte ho tak, aby zůstala déle teplá. Aplikujte jednou denně. Nedoporučujeme vám jíst nebo spolknout ricinový olej.

Produkty, které působí jako přírodní projímadla

Kromě aloe vera a třešně existují i ​​jiné účinné látky, které působí jako projímadla. Předtím, než polyknete některý z těchto problémů, měli byste se pokusit zjistit, co způsobuje problémy s trávením. Fixace je, když člověk "chodí" méně než třikrát týdně, nebo když je vyprázdnění suché a tuhé.

Trávicí problémy jsou zcela přirozené, když máte nezdravou stravu. Nedostatek fyzického cvičení, pasivní životní styl, nedostatek vlhkosti, tuky a rafinovaná mouka mohou také způsobit ucpání. Pokud chcete mít zdravé střevo, musíte mírně změnit svůj životní styl. Některé doporučené produkty:

Plantain

Tato rostlina pochází z Indie a má hodně vlákniny, která pomáhá jít na toaletu. Může absorbovat vodu, přidávat objem vyprázdněním, stimulovat pohyby střev.

jablka jsou červená a zelená jablka obsahují pektin, který podporuje zdravý pohyb střev, změkčení stolice (přes vlákno) a pomáhá při zácpě. Po večeři jíst jídlo den nebo malou část. Doporučujeme jíst syrové nebo sušené jablka spolu s třešněmi.

Banány

Toto je další ovoce, které obsahuje velké množství vlákniny (a draslíku), a proto má silný přirozený laxativ. Jedna frakce banánu má 12% denního doporučeného příjmu vlákniny. Banány také obsahují látky, které procházejí přímo do tlustého střeva a podporují trávení a defekaci.

Onion Onion je určitě zařadit do svého jídelníčku, protože je nejen chutné, ale také pomáhá chránit tělo před patogenů chorob a dalších problémů. Cibule jsou také přirozené laxativum.

Když budete jíst syrovou zeleninu, vaše tělo přirozeně produkuje žaludeční kyselinu a může pomoci zlepšit střevní flóru. Přítomnost chininu stimuluje metabolismus, játra, pankreas, žaludek a střeva.

Takže předtím, než vyzkoušíte jiné způsoby, vyzkoušejte tyto přírodní léky pro léčbu střevních potíží a zácpy.


Jak odstranit krtků přirozeně

Jak odstranit krtků přirozeně

Přírodní produkty Kdo by nechtěl mít pohlavní mateřské znaménko, jako Cindy Crawford? Bohužel, my jsme většinou takové štěstí neměli, a některé molu nebo pihy proměnit v noční můru. I Cindy Crawford ji odstranit před několika měsíci! Chcete-li odstranit krtků přirozeně, můžete si vzít některé domácí recepty.

(Lidových opravné)

Osm málo známé zajímavé informace o výhodách přírodních prostředků skořice

Osm málo známé zajímavé informace o výhodách přírodních prostředků skořice

Jedná se o jednu z nejstarších koření na světovém pochází ze Srí Lanky a rozbalte ho z malého jehličnatý strom (lat. Cinnamomum verum). Obvykle se používá jako koření ve vaření, ale to není jediná věc, pro kterou si zaslouží respekt a získala všeobecné uznání. Dnes uvádíme některé z mnoha užitečných vlastností skořice a její pozitivní vliv na práci našeho těla.

(Lidových opravné)