čLověk ušetří životy milionů dětí jejich transfuzní


čLověk ušetří životy milionů dětí jejich transfuzní

Zajímavé skutečnosti se jedná o jeden z nadějných, pozitivní příběhy, které bychom chtěli sdílet. Její hrdina James Harrison, 78letý muž z Austrálie, známý jako "muž se zlatou rukou".

Žije normální život doma, se těší na klid stáří, jeho dcera šťastná, zejména vnoučata. Někteří by ho nenazýval hrdina, aleZvláštní poděkování krví tohoto muže se podařilo zachránit životy dvou milionů lidí.

Další informace o tomto úžasném příběhu s námi. Shodou okolností

život ... Když James Harrison bylo jen 14 stalo, že dal teenager na pokraji života a smrti. Po nehodě museli lékaři odstranit chlapce plicemi.

Strávil několik týdnů v místnosti intenzivní péče, kde James provedl mnoho krevních transfuzí. Matka jí řekla, že jeho život vyžaduje 13 litrů krve.

Mladý chlapec je velmi překvapen, že skupina lidí, kteří ani neznali dobrovolně daroval svou krev k záchraně života. Potom se James rozhodl, že jakmile dosáhne věku 18 let, bude to první skutky, aby se odevzdala krev.Chlapec držel slova. Nicméně, to je méně pravděpodobné, že doufá, že druhý den po dárcovství krve mu zavolá do nemocnice a požádal, aby okamžitě vrátit ...

Blood James Harrison - zdrojem naděje miliony dětí

V polovině 1960 v Austrálii míry kojenecké úmrtnosti a potraty byla velmi vysoká

. Společnost Národního Červeného kříže si tuto situaci poměrně často pamatuje, protože to bylo strašné.Mnoho žen nedokázalo přinášet ovoce ani ztratit dítě, ale nikdo neví o konkrétním důvodu. V ostatních případech se děti narodily s vážnými deformacemi, které za několik dní vedly k smrtelným případům. Jaký byl důvod? Takové důsledky vedly ke konfliktu Rh.

Pokud jste ještě neslyšeli o tom dříve, víte, že je velmi destruktivní onemocnění, při kterém imunitní systém buňky rozpoznat nenarozeného plodu jako nepřítele a napadat je chránit tělo. Proto dochází k potratům a deformacím.

Důsledkem je, že krev těhotné ženy může obsahovat ohrožující negativní Rh faktor (Rh-). Situaci komplikuje skutečnost, že otec může dítě dát pozitivní faktor Rh (Rh +). Rhesus konflikt - případ smrti pro dítě a dává negativní psychický stav

matku, protože si myslí, že je to její vlastní protilátky útočí na plod. Nicméně díky Jamesi Harrisonovi se všechno dramaticky změnilo.

Poté, co kluk poprvé prošel krev, lékaři si uvědomili, že je opravdu zvláštní.Jeho krev obsahuje typ protilátek, který dokáže překonat toto imunitní onemocnění. Prostřednictvím

  • lidské krve, lékaři byli schopni syntetizovat vakcínu
  • „Anti-D“,která brání rozvoji protilátek u vozidla negativním Rh faktorem ženy v těhotenství.Více než 17% australských žen jsou nositeli faktoru, takže pomáhají James Harrison je až dosud velmi důležitá. Gift James Harrison krevní
  • Podle statistik z Červeného kříže, Blood

James zachránit miliony dětí

. Dva miliony novorozenců přišlo na svět bez jakýchkoli komplikací a pokračovalo v normálním životě. Zázrak je, že i když James a byl rád, že pomůže všem těmto dětem, že nelze tvrdit, že největší štěstí bylo zvláštní darování příležitosti, kdyschopen zachránit život svého vnuka.

podivnou shodou okolností jeho vlastní dcera nosič byl negativní Rh faktor

, takže vnuk bude mnoho důvodů, proč říci „děkuji“ ke svému dědečkovi.Nyní se můžete zeptat, proč existují tyto protilátky v těle Jamese Harrisona. Je to štěstí? Nebo možná genetika?Podle odborníků, důvodem je, že událost nastala, když chlapec byl 14.

léčeni a četné krev z různých dárců neočekávaně vedl k vývoji protilátek

.Nicméně lékaři stále váhají. A děkujeme Jamesovi, že neztrácel svůj život, i když si stěžuje na jehly. Pokaždé, když člověk dá krev, člověk se podívá, že neuvidí tuto podívanou.Možná se ptáte: „Co se stane, když James už není s námi?“

Doktoři říkají, že je třeba více lidí

protilátky. Stačí, aby přišel další dárce s podobnými charakteristikami. Další anonymní hrdina „zlaté ruce“, který ví, že jeho žilách proudí pramen života.

Úžasné, že?


10 Opravných prostředků k obnovení lesku lesk

10 Opravných prostředků k obnovení lesku lesk

Po každodenním používání lesk bot je rychle ztracena. V tomto článku se budeme zabývat 10 rychlými a snadnými způsoby, jak změnit bezvadný vzhled vašich bot. 1. Olivový olej vrátit lesk boty Všichni známe olivový olej kvůli jeho léčivé a kulinářské účely. Nicméně, díky svým vlastnostem, je také skvělý nástroj pro čištění kožených bot a dalších materiálů.

(Zajímavosti)

Máte pálení žáhy nebo vysokou kyselost? To není stejné!

Máte pálení žáhy nebo vysokou kyselost? To není stejné!

Mnoho lidí trpí jedním z těchto problémů s trávením. To se obvykle děje kvůli nevyvážené výživě. V tomto článku vám řekneme, proč jsou pálení žáhy a hyperaktivita a jak je od sebe odlišit. To vám pomůže identifikovat příčiny poruch trávení (pokud ovšem máte) a najít nejlepší přírodní prostředky, které jsou vhodné pro vás a vám pomůže překonat všechny nemoci.

(Zajímavosti)