čLověk dělá „dočasné tetování“ rozveselit nemocné děti


čLověk dělá „dočasné tetování“ rozveselit nemocné děti

Zajímavá fakta dát tyto tetování na kůži, není na škodu.umyli, kdy děti osprchovat, ale dát jim sílu.

Jakmile jsou vyryta na kůži, chlapci a dívky jsou „cool“, ale úsměv a nyní nový pohled na život jiným objektivem , která je originální, odvážný a vzrušující.

Stojí to za to, když úsměv je nemocné dítě, umělec z Nového Zélandu chápe.

tetování na kůži zvyšuje důvěru nemocné děti

Pro mladého umělce Benjamin Lloyd tetování - není nic jiného než příklad osobní úspěch.

Když byl dítě, on vážně spálil V důsledku paže byl deformován. Přeměnila své školní roky na peklo.

Většina jeho spolužáků se na něj smála "deformovanou a vrásčitou" rukou. To ovlivnilo jeho dětství a část jeho mládí. Ale když vyrostl, a měl takovou možnost, neváhal naplnit tetování.

Jeho život se okamžitě změnil. Doplněný o jednoduchou kresbu všechnu svou sílu, sebevědomí a motivaci náhle vzrostla natolik, že okamžitě našel smysl života: aby tetování vytvářet obrazy na kůži ostatních lidí, jiné vidět stejné transformaci, kterou utrpělo.

Smrt přichází do našeho života, někdy když očekáváme, že bude nejmenší. Před několika lety měl trpět smrtí svého nevlastního otce. Chlapec byl starší než 7 let. Okamžitě měl myšlenku jít do nemocnice, aby dělal tetování pro nemocné děti.

V té době měl pochybnosti. Nevěděl, zda je správně interpretovat, protože zpravidla někteří lidé dokonce dnes staví proti tetování.

Ale věděl, že něco tak jednoduchého jako

tetování na ruce dítěte, může přinést štěstí a naději.

Sociální sítě Chcete-li zjistit, zda lidé vnímají obraz dítěte s tetováním, že provedl experiment. On udělal tetování na děti a umístil obrázek na Facebooku.

Podepsal, že pokud

dostat 500 rád, pak jít do nemocnice a udělat to samé s nemocnými dětmi, trpí rakovinou, pokud chtějí. Další den byl naprosto šokován, když viděl, že má více než 400 000 rád.

Bylo jasné, že by to měl dělat. Benjamin Lloyd dělal speciální airbrush k vytvoření tetování na o něco více než 9 minut.

Používá netoxický inkoust, který se rychle odmyje.

Má jisté šablony, které děti zvolí pro sebe, a výsledky jsou úžasné a emocionální.Fotografie těchto tetovaných dětí ucpaly internet. Vzhledem k tomu, Benjamin Lloyd nezastaví návštěvě nemocnice uspořádat zábavnou klíčovými sezení s airbrush.

rodina je velmi vděčný, protože

jakákoliv činnost mimo normu v nemocnici - velké dobro samo o sobě, zejména pro děti do klinických postupů a tráví dlouhé hodiny na kapačky a monitory. Lékaři prokázali, že inkoust nemá žádné toxické účinky.

  • Jediným účinkem, který vytváří, jsou úsměvy a zvýšený pocit sebedůvěry. Benjamin dává jejich dítě náhrdelník v době tetování a vypráví příběh několika dětí, kteří dosáhli úspěchu v boji proti rakovině.
  • Tento mladý umělec přináší naději, sílu a odvahu. Když se děti podívat do zrcadla a vidí, že jejich pokožka malované růže, lebky a fantastické bytosti, které zabírají jejich těla, se cítí chráněn štítem energie a síly.
  • Podle rodičů je to velkolepé. Jediným problémem je, že se nechtějí umyt!


Jak pít zelený čaj, aby jemu milost

Jak pít zelený čaj, aby jemu milost

Zajímavá fakta Jak jste možná slyšeli, zelený čaj obsahuje antioxidanty a také má močopudné a termogenní efekt. To chrání před různými zdravotními problémy, například srdce disease.e tento článek považujeme za nejlepší recepty na zeleném čaji a výhody, které tento nápoj bude mít k tělu. čaj vaří podle svého vkusu Když vaří šálek zeleného čaje chuť závisí na tom, jak přistupovat k procesu přípravy nápoje.

(Zajímavosti)

Nedostatek železa a jeho důsledky

Nedostatek železa a jeho důsledky

Nejzajímavější fakta anemie z nedostatku železa projevuje přítomnost. Existují však i další důsledky, které by měly být známy. Pokud si myslíte, že budete konzumovat dostatek potravin, které obsahují tuto látku, doporučujeme dávat pozor na tyto příznaky. Nedostatek železa - celosvětový problém Miliony lidí trpí nedostatkem této živiny v rozvinutých i rozvojových zemích v důsledku neefektivní spotřebě.

(Zajímavosti)