Muž zasadil 1000 květin pro slepou ženu jako důkaz lásky


Muž zasadil 1000 květin pro slepou ženu jako důkaz lásky

Věci, které děláme kvůli lásce, úžasné a někdy opravdu neuvěřitelné. Nejvíce nás překvapuje, že stále existují páry, které navzdory letům dělají něco mimořádného, ​​aby si navzájem ukázali lásku a naplnili vztah štěstím.

Jedním z nejlepších příkladů je japonský farmář, který je známý po celém světě díky ušlechtilému a krásnému lásce, kterou udělal pro svou ženu s oslabeným zrakem.

Strávil téměř dva roky pracovat a pěstoval velkou květinovou zahradu pro svou milovanou ženu pro své potěšení.

Historie se šířila prostřednictvím videa na YouTube, kterou sdíleli lidé po celém světě a který rychle dosáhl milionů názorů a připomínek.

Historie ... ◊ V Shintomu v japonské prefektuře Miyazaki žije pán a paní Kuroki v prostředí obrovské květinové zahrady, která se nedávno stala turistickou atrakcí.

Přestože je zahrada v soukromém vlastnictví, každý rok Kuroki hostí zhruba 7 000 návštěvníků, kteří obdivují krásnou krajinu, stejně jako zvláštní příběh za zahradou a těmito dvěma starými farmáři.

Vše začalo v roce 1956, kdy se novomanželé nejprve přestěhovali do domu, který se stal jejich domovem po celý život. Měli dvě děti a mnoho let žili šťastně.

V průběhu let se ale zdravotní stav paní Kuroki začala zhoršovat.

Vzhledem k cukrovce měla vážné problémy s viděním, které ji nakonec úplně oslepily. Účinky onemocnění byly pro celou rodinu velmi obtížné, zejména pro paní Kurokiovou.

Depresivní, ona se dlouho oddělila v domě a odmítla odejít bez potřeby. Vzhledem k této situaci, s velkou touhou po rozveselit ženu, se pan Kuroki snažil vymyslet způsob, jak pomoci svému milenci a vrátit její úsměv zpět.Přečtěte si tento článek: Léčebná síla objetí

Bylo to tehdy, když si myslel, že jí dá jeden z darů, které každý člověk v lásce dal v životě: květiny. Ale věděl, že kytice nebude stačit, a tak začal pracovat na svém velkém překvapení.

Vezmeme-li v úvahu kopce kolem jeho domu,

Pan Kuroki si stanovil úkol vysadit semena "Shibazakura" - druh květiny známou svou silnou vůní.

Zasadil obrovskou plnou květin, aby zjistil, zda vůně může pokoušet jeho ženu jít ven. Když si uvědomil, že jeho nápad bude fungovat, dva roky pracoval tvrdě na své práci, aby úplně zakryl zahradu květinami. Přečtěte si: Jak růst rozmarýnu, petrželky a mátou doma ◊ Navzdory skutečnosti, že paní Kuroki ztratila svou vizi před více než třiceti lety, to ji nezastavilo v užívání práce svého manžela.

Nyní, místo aby zůstala zamčená ve vašem domě, vychází každý den se svým milovaným manželem

, aby si užívala vůně květin a čerstvého vzduchu nového dne.

Když popsal svůj příběh na YouTube, pan Kuroki poskytl rozhovor mezinárodním médiím, v němž nastínila jeho úspěchy a především tento velkolepý akt lásky, který ho viděl celý svět.


čAje a odvary mini-directory

čAje a odvary mini-directory

Zajímavosti můžete pít čaj každý den, ale prostě nevím, o všech druhů nápoje a jeho četné prospěšné vlastnosti. V tomto článku jsme shromáždili podrobnější informace o všech typech čajů a infuzemi , které lze dnes nalézt na prodej, ale také o výhodách a jak používat každý z nich. Ujišťujeme Vás, že po přečtení tohoto mini-guide užitečných čajů a infuzemi, nemůžete opustit jim!

(Zajímavosti)

Subjekty, které trpí nejvíce stres

Subjekty, které trpí nejvíce stres

Zajímavá fakta stresu - pocit fyzického a psychického stresu, které mohou nastat v důsledku reakce na různé situace a pocity, často způsobuje frustraci, hněv nebo nervy . Do jisté míry může být stres považován za pozitivní, protože tato přirozená reakce těla nám pomáhá vyhnout se nebezpečí nebo riziku.

(Zajímavosti)