Co by se nemělo dělat po bezesné noci?


Co by se nemělo dělat po bezesné noci?

Nezapomeňte: pokud máte nespavost, neměli byste po noci na nohách něco udělat. Pokud se jim podaří vyhnout se, příští ráno se budete cítit mnohem lépe a veseleji.
Dnes vám řekneme o typických chybách, které mají lidé po neklidné a bezesné noci, a co by v tomto případě nemělo být děláno.

Pitné energetické nápoje

Můžete pít šálek vonné horké kávy, recept nebo, jako poslední možnost, vypít sodovou vodu. Ale nepijte energii! Pro ně není užitečné. Kromě toho obsahují mnoho škodlivých látek, které mají negativní dopad na zdraví.

Zanedbávat sportovní aktivity

Když se v noci nedostanete dostatečného odpočinku, hladiny cukru v krvi a cholesterolu a dokonce i srdeční frekvence se mohou zhoršit. To vede k rychlému vyčerpání a dokonce i k těmto změnám může dojít k tomu, že jste v té chvíli vědomi nejnehodnocenějšího okamžiku.

nejlepší v tomto případěsportovat, protože cvičení (zejménacvičení navrženy tak, aby podporovaly kardiovaskulární) způsobují uvolňování adrenalinu, který vám pomůže udržet svěžest.

A tady je další populární a efektivní způsob. Když vystupujete na ulici, podívejte se do oblohy: pokud nejsou mraky, podívejte se na modrou na několik minut. To pomůže spustit biochemickou reakci, která blokuje tvorbu melatoninu, hormonu, který způsobuje ospalost.

Chcete pít více než 15 minut

Vědci zabývající se studiem daného problému, poradit pít šálek vonné kávy, a pak nahradit 15 minut. Studie ukázaly, že kofein potřebuje 20 minut, než začne jednat, což je důvod, proč se budete cítit dobře, pokud budete spát na 15 minut (zůstaňte 5 minut po probuzení). Pokud sen trvá déle než 15 minut, bude účinek zcela opačný.

Aplikujte tlustou makeup vrstvu

Pokud nebudete spát na noc, ráno nebudete nejlepší. Barva kůže bude bledá a vaše oči jsou červené. Po bezesných nocích vypadá většina lidí jako hrubé káčátko. Měli byste platit tento typ, protože přes noc potní žlázy uvolňují velké množství toxinů. Vzhledem k tomu, že jste nedostali denní dobu spánku, buňky těla nejsou schopny plnit své obvyklé funkce, které by měly poskytovat během nočního odpočinku.

nejlogičtější, a kromě toho také užitečný způsob, jak řešit tento problém odstranit odumřelé buňky s použitím přírodních složek, které pomáhají zlepšení krevního oběhu v těle. Chcete-li se zbavit tmavých kruhů pod očima, můžete do těchto oblastí použít speciální krém nebo použít teplé pytle heřmánku. Nepokládejte nadměrné množství make-upu.

Dobrý spánek je zásadní nutností pro naše zdraví a pohodu. Pokud ji nedostaneme plně, ohrožujeme naše tělo a snižujeme kvalitu našich životů. V důsledku toho budeme mít horší vzhled a pocit únavy a nervozity po celou dobu. To je důvod, proč musíte vyřešit problém s nespavostí, abyste mohli žít úplně!


Jak se zbavit vrásek pod očima

Jak se zbavit vrásek pod očima

Kolagen a elastin - proteinové vlákna v kožních buňkách, které z něj činí silnější a pružnější. Tato vlákna tvoří síť, která umožňuje mladou a zdravou kůži, která obsahuje velké množství kolagenu, aby rychle a snadno obnovit. Produkce kolagenu a elastinu klesá v průběhu času, což znamená, že kůže se stává tenčí a méně schopná být obnovena; Slunce také přispívá k tomuto problému.

(Krása)

8 Způsobů, jak snížit vrásky

8 Způsobů, jak snížit vrásky

Rok končí, bez ohledu na to, zda to chceme, nebo ne. V určitém okamžiku stačí přijmout starší věk a jeho znamení jako začátek nové fáze života. vrásky - to je součást přirozených procesů stárnutí těla, ale mohou se také objevit pod vlivem jiných faktorů. prokázáno, že předčasné stárnutí pokožky způsobuje špatné návyky, podvýživu, vystavení slunci atd.

(Krása)