Víte, co plakat, je dobré pro vaše zdraví?


Víte, co plakat, je dobré pro vaše zdraví?

užitečné návyky pro dlouhou dobu věřil, že slzy jsou známkou slabosti člověka, plakal symbolizoval nezralé osobnosti. Existovala také myšlenka, že někteří lidé pláčou, protože nechtějí převzít zodpovědnost za své chyby a chtějí jen vyvolat soucit v životním prostředí. Ukázalo se však, že plakáty jsou dobré pro zdraví a je to zcela přirozený proces. Když jsme smutní a vyjadřujeme naše emoce a slzy -

naše tělo začne automaticky vytvářet prvky, které působí jako přírodní sedativum , který pomáhá usnadnit naše vnímání bolesti. Během nářku vyrábí dva typy hormonů: oxytocinu a opioidů - které působí jako přírodní anestetikum, což nám dává příležitost k vypojení ze stresující situace.Z tohoto důvodu je někdy pláče je velmi užitečná, protože pomáhá udržovat zdraví našeho těla - je v žádném případě neomezují sami a nechat plakat, pokud máte zájem.

Jedná se o zcela přirozený proces, po kterém nastane bolest a určitě se ulevuje. Slzy mohou být také způsobeny pocity radosti a potěšení, ale bohužel se nejčastěji objevují v emocionálně těžkých časech pro osobu. Ale navzdory všem, slzy jsou užitečné pro lidské zdraví, a tak zjistěte, co přesně je jejich výhoda.

Slzy jsou dobré pro naše slzy

zabránit dehydrataci sliznic očí a poskytují jim povnotsine vlhkost, pomáhá udržet vaše oči v dobrém stavu.

Odborníci se také domnívají, že lidé, kteří nemají schopnost plakat, mají větší pravděpodobnost problémů se zrakem. Tears

zabít nějaké bakterie slzy mají schopnost zabíjet některé bakterie během několika minut od kontaktu, protože obsahují silný sloučeninu zvanou lysozym

. Chrání naše tělo před mikroby, které způsobují nachlazení a další nemoci.slzy může také odstranit toxiny

slzy, které se objevují, když prožíváme silné emoce nebo bolest je součástí dobré formy terapie, která pomáhá odstranit toxiny, které mají tendenci se hromadit v organismu v důsledku stresu. Tears

pomoci snížit stres slzy, které určují naše oči podobné vyzařované naším tělem, když se potíme, takže je to dobrý způsob, jak snížit stres během stresující situaci.

Slzy zlepšují náladu

Když plačíme, uvolníme velké množství manganu. Tento slzy mají uklidňující účinek, protože vysoké hladiny manganu v těle může způsobit únavu, podrážděnost, deprese, úzkost a další poruchy, které mohou závažným způsobem ovlivnit emoční stabilitu jedince.

Vždy to pamatujte!

Nyní víte o výhodách slz pro vaše emocionální zdraví, takže se nikdy nesnažte zadržovat slzy. Boj s touhou plakat může být škodlivý pro vaše zdraví, protože blokujete uvolnění negativních emocí, které se časem mohou zhoršovat.

Nebojte se a neváhejte vyjádřit své pocity, pokud máte pocit, že je třeba plakat, protože spolu s zmizí slzy a své problémy a obavy (včetně těch, které mají vliv na vaše zdraví).


Posilovat poškozené kolena s těmito cviky

Posilovat poškozené kolena s těmito cviky

Kolena - to jsou složité klouby. Obvykle jsou náchylné ke zranění. K tomu dochází kvůli mnoha krokům, které je potřeba provést v různých akcích. Skládají se z tenké chrupavky, svalů a kostí. Společně s jinými kolenními kostimi mohou podporovat tělesnou hmotnost. Jakýkoli problém, který ovlivňuje práci kolen, obvykle snižuje kvalitu života.

(Užitečné návyky)

11 Jednoduchých způsobů, jak zabránit zubnímu kazu

11 Jednoduchých způsobů, jak zabránit zubnímu kazu

Užitečné návyky, co jíte každý den zpožděný na zubech. V případě, že zbytky nejsou odstraněny, se začnou hromadit a vést k rozšíření a v důsledku zubního kazu. I když láska k sladkosti, tento problém se vyskytuje častěji u dětí a dospělých, kteří nedodržují hygienu také v ohrožení. V tomto článku se dozvíte několik jednoduchých tipů, jak prevenci zubního kazu.

(Užitečné návyky)