ČIsté vlasy na delší čas


ČIsté vlasy na delší čas

Existuje nějaké řešení? Existují nějaké nástroje, které vám mohou pomoci užívat čisté vlasy po delší dobu? Zjistěte několik skvělých tipů.

Proč mé vlasy zůstanou čisté tak krátkou dobu?

To je velmi častý problém. Obvykle je důvod, proč vlasy ztrácí lesk a hebkost, které měla bezprostředně po umytí, zakořeněné v následujících faktorech:

 • nadměrnou sekreci kožního mazu, což vede k tvrdohlavý a mastné vlasy.
 • Naše hormony mohou také přispět k sekreci kožního mazu. Změny během menstruace zpravidla způsobují tento problém.
 • špatná strava s vysokým obsahem tuku, cukru, rafinované mouky nebo pečivo může také způsobit metabolické problémy, díky čemuž dochází k přebytku kožního mazu.
 • Možná budete překvapeni, ale docela často šampony, které používáme, není nic jiného než „chemické výrobky“, což je více agresivní než užitečné. Pokud patříte k těm lidem, kteří používají tyto prostředky k mytí vlasů každý den, jste si pravděpodobně všimli, že se nikdy produkovat slibované výsledky. Většina z nich bude vlasy ještě více "mastná". Nejlepší je používat je pouze jednou nebo dvakrát týdně a místo toho použít přírodní nápady, které uvedeme níže.

Co mohu udělat, abych vlasy zůstaly čisté po delší dobu?

nástroj číslo 1: jablečný ocet se sodou Potravinářské přísady

 • 100 ml jablečného octa 100 ml vody
 • 20 g jedlé sody Doporučení

 • Tento jednoduchý a účinný nástroj, který můžete použítdvakrát týdně. Díky ní zjistíte, že druhý den vlasy jsou lehké, lesklá a hedvábná, ani jeden gram tuku zliplyuye vlasy. To je jedlá soda, která vzhledem ke svým vlastnostem alkalické, které regulují pH, nám umožňuje odstranění přebytku kožního mazu z pokožky hlavy.
 • Pokud jde o jablečný ocet, věří se, že tento zdroj je vlastně jedním z nejlepších dostupných produktů na vlasy. Dává vlasům lesk a měkkost a upravuje otravné tuky. Aby to znamená, že stačí rozpustit lžičku jedlé sody ve vodě a pak se přidá 100 ml jablečného octa.
 • Použít to znamená na vlhké vlasy, spolu s jemnou masáží, dokud směs nedosáhne hlavou anechte po dobu 20 minut. Pak si umyjte vlasy teplou vodou. Uvidíte, jak dobře vypadá a jak budete mít příjemnější a lesklé vlasy po dobu nejméně tří dnů.

nástroj číslo 2: vejce, jogurt a citronovou

 • Složení 1 vejce (protein a vaječný žloutek)
 • 1 bílý jogurt šťáva z poloviny citronu Doporučení

 • Tato maska ​​je také ideální pro použití dvakrát týdně. Někdy takové jednoduché nástroje, jako je tento, nám poskytují lepší výsledky než drahé procedury v kosmetických salonech. Opravdu stojí za to vyzkoušet, alespoň po dobu jednoho měsíce. Budete překvapeni, nejen tím, jak snadné a hospodárné to je, ale podle toho, jak dlouhé vlasy zůstane čistý. Až 3 dny!
 • Například citron je klasický produkt péče o vlasy. Pomáhá vyrovnat hladinu pH pokožky hlavy a dává vlasům lesk, takže je mnohem krásnější. Co se týče vajec a jogurtu, oni se chovají jako dva mocné napájení k posílení vlasů, poskytující ji s vitamíny a regulovat přebytečný tuk, který znečistit vlasy.
 • Jak připravit tuto masku? Je to velmi snadné. Začněte mícháním vajec (bílkovin a žloutku) s jogurtem a snažte se vytvořit homogenní pastu. Pak přidejte polovinu citronové šťávy a dále promíchejte, abyste vytvořili masku.
 • Dalším krokem je také velmi jednoduchá: aplikujte masku na vlhké vlasy, ujistěte se, že skalp pohlcuje. Jedná se o přirozenou a výživnou masku. Nechte ho po dobu 20 minut a pak jej opláchněte teplou vodou. Výsledky vás překvapí. Jsme přesvědčeni, že se bude líbit a že budete mít vlasy, které zůstane lesklé a čisté po delší časové období.


Většina domácí prostředky pro pod okem tašky a tmavé kruhy pod očima

Většina domácí prostředky pro pod okem tašky a tmavé kruhy pod očima

Zdraví Pokud existuje něco, co většina říci vaše únava je nepochybně tmavé kruhy a váčky pod očima. Pokud spíte trochu, nebo jen chcete maskovat tuto neatraktivní chybu, věnujte pozornost našim doporučením. pleť kolem očí (a zejména očních víček), je tenčí než zbytek obličeje z důvodu velmi malého množství mazových žláz, takže být jemný s ní.

(Krása)

7 Produkty, které zvyšují nebo způsobují celulitidu

7 Produkty, které zvyšují nebo způsobují celulitidu

Zdraví Možná jste četli o domácí opravné prostředky pro léčbu a redukci celulitidy, ale vy stále nevíte, jaké produkty jeho věc a dělat více viditelné. Možná to je důvod, proč přirozené metody léčby nebo krémy nevedou k požadovaným výsledkům. Z tohoto článku zjistíte, které produkty zvyšují vzhled celulitidy.

(Krása)