Měli jíst ovoce kůra


Měli jíst ovoce kůra

Zajímavá fakta můžeme opravdu ztratit ve víru riznomantnoyi informace o tom, co můžete jíst nebo nekůra ovoce, jako jsou jablka, hrušky, citrusové plody, hroznové víno atd Informace o některých dalších kůry ovoce, jako jsou banány nebo ananas může dokonce překvapit. V tomto článku popíšeme je užitečné, nebo ne jíst ovoce kůru, vás naučí, jak plně využít výživové vlastnosti, mohou tyto plody nám nabízejí.

Jaký druh výživy obsahuje arašídové ovoce?

Poslední jedli převážně ovoce úplně. Dokonce i kůra ovoce, které zdánlivě měla vyhodit, jako citrónové nebo pomerančové kůry, mohou být bezpečně používán jakoopravné prostředky z některých chorob.

vlastně slupkou ovoce je součástí ovoce, který dostane nejvíce energie v podobě dopadů na ně slunečního světla, protože chrání vnitřek plodů náhlých změn počasí, což je důvod, proč to obsahuje více vlákniny a barvu (a následně i více živin ).

Když bychom neměli jíst arašíd?

Největším problémem s ovocem a zeleninou dnes a že nyní používajívelké množství pesticidů na ochranu a zvýšení výnosu, výrazně odlišuje od těch lidí, kteří spotřebovány před několika desítkami let.

I po umytí ovoce nejsou zcela bezpečné, protože chemické pesticidy v ovoci pronikl přes póry kůže. A právě proto, že některé druhy zeleniny jsou více porézní než ostatní, takže chemikálie dostat do nich mnohem jednodušší dnesvždy doporučuje vyčistit kůži některých druzích ovoce.

Pro ty, kteří chtějí využít živin v kůži, doporučujeme vždy zvolit plody, které jsou z hlediska životního prostředí nebocertifikované ekologické nebo ty, které jste pěstované ve vlastní zahradě. Zároveň vás vybízíme k důkladně omyjte je vodou a jedlou sodou, a možná dokonce omyjte je pomocí speciální kartáč na zeleninu a ovoce.

Jaký druh slupky doporučujeme použít?

Jestliže ovoce je organický, vždy doporučujeme, abyste jedli kůži ovoce: jablko

  • : ursolovu její pleť obsahuje kyselinu, která pomáhá dobrý zdravotní stav svalů, má protizánětlivé účinky, prevence vysoké hladiny cholesterolu a podporuje tvorbu kolagenu. Kromě toho, že poskytuje pektin a vlákniny pro boj proti zácpě.
  • Hruška: , aby plně antioxidační vlastnosti potřebují jíst celé kůru hrušky, protože většina z kůry obsahuje vitamin C. Kromě toho, že obsahuje rozpustnou vlákninu, která to dělá jídlo, které nejlépe vyhovuje hlad, prevenci zácpy a onemocnění, jako je rakovina dvojtečku Citrusové plody
  • : citrusovou kůru - a část ovoce, které obsahují nejvíce antioxidantů a flavonoidů, které pomáhají předcházet rakovině a zacházet s ní přirozeně, zejména rakoviny prsu a kůže, jakož i snížit riziko srdečních onemocnění. Obsahuje také velké množství vitamínu C a má tonické, diuretické, zklidňující a trávicí vlastnosti. Hrozny
  • : flavonoidy, antokyany a resveratrol pigment se vyskytují hlavně v kůži a semen hroznů. Chrání kapiláry a zdraví kardiovaskulárního systému jako celku, navíc kůže z hroznů obsahuje velké množství antioxidantů.
  • Banana: banánová kůže obsahuje antibiotikum a má antifungální a enzymatické vlastnosti. Může se po důkladném promytí konzumovat syrový nebo vařený, a vnitřní může dokonce bělit zuby, pokud si po zubání zuby zuby zubní.
  • Ananas: můžete připravit zdravý a terapeutický čaj nebo lahodný, fermentovaný nápoj z ananasové kůry. Oba nápoje pomohou zabránit zadržování tekutin a zlepšit trávení.

Upozornění na alergie

Existují lidé, kteří mají alergie na slupku některých druhů ovoce. Nicméně, je možné, že alergie mohou ve skutečnosti vyplývají z plodu a z chemikálie na rostlinu nebo strom, který je použit jako insekticid. Proto doporučujeme vždy konzumovat ovoce, které jsou šetrné k životnímu prostředí, zvláště pokud je budete jíst s kůrou.

Obrázky s laskavým svolením torbakhopper, hayleysuzanne a Emily Barney.


6 Návyků, které způsobují bolesti krku

6 Návyků, které způsobují bolesti krku

Bolest krku postihuje přibližně 67% populace. Jste mezi nimi? Víte, jaké zvyky mohou způsobit toto? Co můžete udělat, abyste zastavili tento nepříjemný pocit? Bolest v krku zpravidla způsobuje aktivitu, která vyžaduje opakované pohyby nebo prodloužené špatné držení těla. To může vést k napětí, traumatické pojivové tkáni nebo spasmům ve svalech krku.

(Zajímavosti)

Co mohou vaše nohy říkat o vašem zdraví? Zajímavosti

Co mohou vaše nohy říkat o vašem zdraví? Zajímavosti

Naše nohy nést váhu těla po celý den, takže vyžadují zvláštní péči. Bohužel, často nedostávají náležitou pozornost. Péče o nohy potřebovala právě v naší době. Po celý den trávíme hodně času na nohou, chodit, běhat nebo stát. Péče o nohy - nedílnou součástí péče o svůj vzhled a tělo jako celek. Při absenci nohy péče začít dělat nám spoustu problémů - coarsens kožní praskliny a mozoly, je únava v nohou, otoky kotníků.

(Zajímavosti)