Je špatné spát v podprsenku?


Je špatné spát v podprsenku?

Otázka nošení podprsenky byla vždy ostrá a kontroverzní. Je prospěšné pro zdraví žen? Ať tak či onak, 80% žen nosí podprsenku, ale naše otázka dnes je jiná: je bezpečné spát v ní? V tomto článku najdete odpověď na tuto otázku.

Je to opravdu dobrý nápad nosit podprsenku?

Opakovaně jsme se dotýkali problému nošení podprsenky na této webové stránce. Jak je to bezpečné? Představují jakýsi druh ohrožení zdraví hrudníku? Ve studii, kterou provedl profesor Jean-Denis Roulillon ve Francii, bylo zjištěno, že nošení podprsenky není příliš užitečné. Ve skutečnosti studie ukázaly, že podprsenka může výrazně zrychlit ztrátu elasticity prsu a způsobit vzhled strií.

Ale jiní zástupci lékařské veřejnosti nesouhlasí s tímto tvrzením a tvrdí, že podprsenky opravdu užitečné, a to zejména pro ženy s velkými prsy, podprsenku, protože poskytuje komfort a podporu. Hlavní věc, v tomto případě vybrat správnou velikost podprsenky, protože někdy šálky nebo potrubí příliš blízko a kompresi tkáně prsu a vést ke špatným krevním oběhem. Pokud nemůžete udělat bez nošení podprsenky, pak byste měli být opatrní a opatrní při výběru podprsenky, aby bylo pohodlné a vyhovovalo vaší velikosti. To je důležité.

Spánek v podprsenku nebo bez - to je to, co je otázka

Obecně, odborníci doporučují odstranit podprsenku, jít do postele. Studie provedená lékařských antropologů varoval, že podprsenky stlačují lymfatické uzliny, brání přirozenému filtrování toxinů přes lymfatickou drenáž. A nezapomeňte, že většina z těchto funkcí, umístit jej v noci, což je důvod, proč podprsenku během této doby může vést k zadržování tekutin a vzniku cyst, vláknitých uzliny a nádory v dlouhodobém horizontu. To je určitě riziko.

Podprsenka může stlačit kůži v oblasti podpaží a způsobit zvýšení teploty prsu, což může mít v budoucnosti zlé následky.

Dalším důvodem, proč byste neměli spát v podprsence, je, že by se hrudník měl volně pohybovat, aby podpořil správný průchod lymfy. Výrobci podprsenka říkají, že nebude mít žádné problémy, nenosit je více než sedm po sobě jdoucích hodin denně, a spát v nich v noci. Pro správnou cirkulaci by vaše hrudník neměla být nic stlačeného. Nezapomeňte, že potřebujete dobrý oběh lymfatické tekutiny a krve, abyste odstranili toxiny z těla. Takže i když jste zvyklí na podprsenku, protože je to velmi pohodlné, je to stále není dobrý nápad nosit to více než sedm hodin.

Pokud si nedokážete představit svůj život bez nošení podprsenky v noci, jsou podprsenky navržené speciálně pro spánek. Toto je zvláštní druh prádla. A jaké je tajemství tohoto speciálního prádla, zeptáte se? Mají tvar, který drží prsa individuálně a zabraňuje tvorbě nevzhledných vrásek pomocí komprese. Jsou vyrobeny z nezmontované bavlny a umožňují pokožce dýchat.

Ale co je nejdůležitější, nezapomeňte, že byste měli vždy vybrat podprsenky, které odpovídají vaší velikosti. Vyhněte se těm, které jsou příliš těsné kolem okrajů nebo kolem hrudníku, je lepší upřednostňovat kalhoty bez kostí.


Nepříjemné chrápání nebezpečné hygienické návyky

Nepříjemné chrápání nebezpečné hygienické návyky

Užitečné jsme obvykle mluví o chrápání mužů, ale věděli jste, že spánková apnoe je také velmi časté u žen? To se stává velmi často a je docela nebezpečné. Nezapomeňte na tuto skutečnost. Existuje mnoho žen, které nejsou štěstí, a kdo se bojí rušit partnera, který chrápe, a zároveň si uvědomit, že chrápání vždy vede k nedostatku odpočinku, podrážděnost a bolesti hlavy ráno.

(Užitečné návyky)

Použijte své ruce k měření částí jídla

Použijte své ruce k měření částí jídla

Dodržování stravy, zvažte množství jídla, které jíte během dne. Zatímco většina lidí je již zvyklá na rozdělování jídla na porce, stále existují ti, kteří to těžko dělají. A i když odborníci na výživu doporučují jíst malé porce více než jednou denně, mnozí pokračují v chudých volbách ve stravě. Naštěstí už nemusíte investovat peníze do nákupních měřítek ani studovat přísné metody výpočtu denního příjmu potravy.

(Užitečné návyky)