Je špatné spát v podprsenku?


Je špatné spát v podprsenku?

Otázka nošení podprsenky byla vždy ostrá a kontroverzní. Je prospěšné pro zdraví žen? Ať tak či onak, 80% žen nosí podprsenku, ale naše otázka dnes je jiná: je bezpečné spát v ní? V tomto článku najdete odpověď na tuto otázku.

Je to opravdu dobrý nápad nosit podprsenku?

Opakovaně jsme se dotýkali problému nošení podprsenky na této webové stránce. Jak je to bezpečné? Představují jakýsi druh ohrožení zdraví hrudníku? Ve studii, kterou provedl profesor Jean-Denis Roulillon ve Francii, bylo zjištěno, že nošení podprsenky není příliš užitečné. Ve skutečnosti studie ukázaly, že podprsenka může výrazně zrychlit ztrátu elasticity prsu a způsobit vzhled strií.

Ale jiní zástupci lékařské veřejnosti nesouhlasí s tímto tvrzením a tvrdí, že podprsenky opravdu užitečné, a to zejména pro ženy s velkými prsy, podprsenku, protože poskytuje komfort a podporu. Hlavní věc, v tomto případě vybrat správnou velikost podprsenky, protože někdy šálky nebo potrubí příliš blízko a kompresi tkáně prsu a vést ke špatným krevním oběhem. Pokud nemůžete udělat bez nošení podprsenky, pak byste měli být opatrní a opatrní při výběru podprsenky, aby bylo pohodlné a vyhovovalo vaší velikosti. To je důležité.

Spánek v podprsenku nebo bez - to je to, co je otázka

Obecně, odborníci doporučují odstranit podprsenku, jít do postele. Studie provedená lékařských antropologů varoval, že podprsenky stlačují lymfatické uzliny, brání přirozenému filtrování toxinů přes lymfatickou drenáž. A nezapomeňte, že většina z těchto funkcí, umístit jej v noci, což je důvod, proč podprsenku během této doby může vést k zadržování tekutin a vzniku cyst, vláknitých uzliny a nádory v dlouhodobém horizontu. To je určitě riziko.

Podprsenka může stlačit kůži v oblasti podpaží a způsobit zvýšení teploty prsu, což může mít v budoucnosti zlé následky.

Dalším důvodem, proč byste neměli spát v podprsence, je, že by se hrudník měl volně pohybovat, aby podpořil správný průchod lymfy. Výrobci podprsenka říkají, že nebude mít žádné problémy, nenosit je více než sedm po sobě jdoucích hodin denně, a spát v nich v noci. Pro správnou cirkulaci by vaše hrudník neměla být nic stlačeného. Nezapomeňte, že potřebujete dobrý oběh lymfatické tekutiny a krve, abyste odstranili toxiny z těla. Takže i když jste zvyklí na podprsenku, protože je to velmi pohodlné, je to stále není dobrý nápad nosit to více než sedm hodin.

Pokud si nedokážete představit svůj život bez nošení podprsenky v noci, jsou podprsenky navržené speciálně pro spánek. Toto je zvláštní druh prádla. A jaké je tajemství tohoto speciálního prádla, zeptáte se? Mají tvar, který drží prsa individuálně a zabraňuje tvorbě nevzhledných vrásek pomocí komprese. Jsou vyrobeny z nezmontované bavlny a umožňují pokožce dýchat.

Ale co je nejdůležitější, nezapomeňte, že byste měli vždy vybrat podprsenky, které odpovídají vaší velikosti. Vyhněte se těm, které jsou příliš těsné kolem okrajů nebo kolem hrudníku, je lepší upřednostňovat kalhoty bez kostí.


Večerní návyky pro pěkné ranní vystoupení

Večerní návyky pro pěkné ranní vystoupení

Užitečné návyky Většina žen chtějí probudit v dopoledních hodinách krásné, ale v důsledku stresu a únavy obvykle jdou do postele, aniž by večerní léčby pro krásu. Nicméně, když tak učiníte, zapomínáme, že v noci, pokožka zotaví, stává čerstvý druhý den ráno. Pokud nebudete dodržovat tyto večerní návyky, pak nakonec začnou všímat nedokonalosti pleti a zrychlené stárnutí.

(Užitečné návyky)

7 Způsobů, jak radikálně změnit svůj dietní návyky

7 Způsobů, jak radikálně změnit svůj dietní návyky

Užitečné, pokud si troufáte změnit stravu, vzít v úvahu, že Nabídka musí být přizpůsobena vašim osobním potřebám a poskytují užitečný a bezpečné produkty těla. Naše tipy vám pomohou, pokud chcete jít správně, vyhazovat další kilo a snížit hladinu cholesterolu nebo triglyceridů v krvi. V tomto článku jsme přišli s řadou doporučení, které mohou bez problémů změnit váš život za nejlepší.

(Užitečné návyky)