Potřebujete lépe pečovat o své ledviny?


Potřebujete lépe pečovat o své ledviny?

Vaše ledviny jsou životně důležité orgány, které kromě všech ostatních funkcí udržují čistotu krve. Je důležité sledovat příznaky, které mohou naznačovat, že nefungují správně. V tomto článku se podíváme na některé funkce, které mohou naznačovat, že se musíte lépe starat o zdraví ledvin. Někteří z nich vás mohou překvapit!

Nadměrné pocení

Ledviny a močový systém jsou zodpovědné za kontrolu a vyvažování vody v těle. Pokud se potíte příliš mnoho nebo příliš málo naopak to může být budíčkem, že vaše ledviny jsou v pořádku.

Často lidé, kteří trpí to může jen pot přes plachost, ale jiné, než najít přírodní prostředky, jejichž cílem je vyřešit problém nadměrné pocení, měli bychom také věnovat větší pozornost ledvinami.

Únava a nedostatek energie v průběhu dne

cítí unavený fyzicky nebo psychicky po vyčerpání - je zcela přirozené. Nicméně,pocit únavy bez významných důvodů - to není normální.

Únava může být způsobena špatnou funkcí ledvin a jater. Na jaře a na podzim je nejlepší začít detoxikovat tělo.

Tekuté zpoždění

Jak jsme již zmínili, ledviny udržují hladinu vody v těle na stabilní úrovni. Pokud nepracují správně, můžete trpět nedostatečnou tekutinou v určitých částech (suchost, dehydratace) a nadbytek v jiných částech. Toto je evidentní v těch částech lidského těla, kde je tekutina obvykle zpožděné, jako nohy, žaludku a očima.

Nerovnováha je nepopiratelným znamením, že vaše ledviny potřebují další pozornost a péči.

Problémy se slyšeními

Budete pravděpodobně překvapeni, ale někteří vědci spojují problémy sluchu a dokonce i určité druhy hluchoty se špatnými ledvinovými podmínkami!

To je obzvláště zajímavé pro ty, kteří dočasně ztratil sluch, v takovém případě musí brát přírodní doplňky na podporufunkci ledvin.

Bolest vzadu

Pokud si položíte ruce na pas, ledviny budou umístěny těsně nad palci. Mnoho lidí zjistí, že ledviny jsou umístěny mnohem nižší v oblasti žaludku, ale ve skutečnosti téměř dotknout záda.

Pokud máte pocit bolesti nebo nepohodlí v této oblasti, může to znamenat, že máte zánět ledvin.Zkuste zahřát a užít si přírodních prostředků.

Bolest v kolenou

Ledviny jsou úzce spjaty se vším svým zdravím, zejména s koleny.Pokud zažíváte bolesti kolene, kromě léčby nohou byste měli také vyvážit ledviny přírodními léčbami. To řeší příčinu problému a přispěje k rychlé obnově.

Žízeň po slaném jídle

Pokud máte silnou touhu jíst nějaký zvláštní druh jídla nebo potraviny, může to znamenat nedostatek určitých látek ve vašem těle.

Pokud si všimnete, že vaše tělo žádá o slané jídlo, možná potřebujete obličej obzvláště pečlivě. Tento příznak je často spojován s nedostatkem energie, kterou se tělo snaží rychle nahradit. Z dlouhodobého hlediska to může být škodlivé, pokud neznáte důvod.

Jak se můžeš starat o své ledviny?

Pokud chcete k léčbě tohoto problému přirozenou cestou, je to ještě lepší poradit se s lékařem, aby se léčebný plán, který odpovídá vaší situaci.

Pokud se vaše příznaky nejsou závažné a neberou drogy a nechápu špatně, měli byste vykonávat lékařskou úklid alespoň jednou za rok. Můžete to udělat ve svém domově, zde jsou některé možnosti léčby:

  • Čaj, který pomáhá ledviny pracovat.
  • Cibulová polévka, která snižuje riziko zánětu ledvin.
  • Zeleninové šťávy k odstranění toxinů.
  • V zranitelných zónách udržujte v teple.Snažte se chránit tyto oblasti vašeho těla.


Zjistěte, kdo jste: racionální nebo intuitivní

Zjistěte, kdo jste: racionální nebo intuitivní

Možná máte dobře vyvinutou intuici ; se ukázalo, že v určitém okamžiku existuje pocit , které rozhodnutí by mělo být přijato . Možná máte racionálnější schopnosti. A než uděláte něco, budete pečlivě vážit. Existují specifické znaky každého typu a zjistíte, co je pro vás specifické. Intuitivní typ a racionální typ osobnosti Nemůže být řečeno, že osoba má pouze stejný typ vlastností .

(Zajímavosti)

Jak udělat vonné svíčky pro hmyz odpuzující

Jak udělat vonné svíčky pro hmyz odpuzující

Všechny Fun Fakta použité přijmout vonné svíčky pouze jako prostředek relaxace . Nicméně, oni mohou mít více funkcí než jen být dalším zdrojem světla nebo dekorace vytvořit útulný domov. Pokud máte talent pro vyšívání, nebo jste již dlouho chtěli vyzkoušet sami v dekorativním umění, máte zajímavý nápad.

(Zajímavosti)