Mít špatné vlasy každý den


Mít špatné vlasy každý den

Krásné a zdravé vlasy - dárek přírody, který máme při narození. Pro mnoho generací žen se stala nezadatelným atributem elegantní ženské krásy, kouzla a osobnosti. Musíte však pamatovat na to, že by se měly po celou dobu životnosti nosit a znepokojovat.

Jen péče a správná péče - to je klíč k zdravým vlasům! Chcete-li mít dobrý dobře upravený vlasy, mnohé ženy prát denní používání produktů, jako jsou šampony, kondicionéry a různých dalších nástrojů, které mohou skutečně poškodit vlasy a suchou pokožku hlavy. Při mytí vlasů opravdu důležité, pokud chcete, aby to vždycky vypadal zdravě, svěží a měl přirozený lesk, je zde několik věcí, které byste měli vědět, av tomto článku budeme hovořit o tom.

Musíme si všimnout, že všechno, co je v překročení, je špatné. Péče o vlasy není jen nutné v tak přísném způsobu praní, ale může poškodit vlasy a uschnout. Většina produktů pro péči o vlasy používaných ženami obsahuje velké množství chemikálií, které mohou poškodit vlákna vlasů. Ale nebojte se! To je důvod, proč jsme napsali tento článek, abychom odpověděli na otázku - neumývejte vlasy každý den - a doufáme, že naše doporučení vám pomohou vyřešit tento komplikovaný problém.

Je dobré použít šampon?

Ano, ale ne tak často.

Je velký rozdíl, zda si umyjete vlasy přírodními nebo komerčními výrobky. Ty obsahují velké množství chemických látek, a to navzdory přítomnosti přírodních ingrediencí, jako je aloe vera nebo kokosového oleje, které přidávají speciální šampon vůni nebo barvu a konzervační látky, které pomáhají prodloužit životnost šamponem. Na kosmetickém trhu dnes existuje široká škála šamponů. Rozhodněte se tedy, který šampon si koupíte, protože jste kupujícím a volbou pro vás. Ve skutečnosti všechny ingredience obsažené v komerčních šamponech nezpůsobují zlepšení zdraví vašich vlasů.

Mám se vyhnout použití šamponu?

Ne, neměli byste odmítnout používat šampon jako celek.

Upřímně, není třeba činit takové extrémní rozhodnutí. Doporučujeme pouze mytí vlasů jen několikrát týdně, a proto použijte méně šamponu pro každé mytí. Na druhou stranu navrhujeme použít zcela přírodní šampony. Téměř všechny moderní šampony obsahují nějaký druh mýdla není založen jako v šamponech a před padesáti lety, a lauryl. Jeho výhody spočívají v tom, že je levná, dobře pěnivá a praní vlasů z tuku je mnohem lepší než mýdlo. Existuje však několik významných nevýhod. Za prvé, lauryl (někdy zaměňována s síranem sodným) škody mikrostrukturu chlupy a rychle vstřebává nečistoty, a za druhé, to dělá skalp tenčí, a urychluje její stárnutí. Při nákupu jednoho nebo druhého šamponu věnujte pozornost seznamu složek, ze kterých se šampony tvoří.

Takže jak často bych si měl umyt vlasy?

Odpověď na tuto otázku je velmi sporný bod mezi dermatology a lidí, kteří se specializují na kosmetice. Někteří říkají, že každodenní vlasy jsou potřebné pro zdravé vlasy a pokožku hlavy. Zatímco ostatní mají pocit, že potřebujete, umyjte si vlasy pouze jednou týdně. Dobrým kompromisem mezi těmito dvěma protichůdnými myšlenkami je vypláchnout si vlasy přes den. Mytí vlasů často, budete mít jistotu, nepoužívejte příliš mnoho šampon a tím zabránit každodenní účinků chemických látek na pokožce hlavy. Můžete i nadále používat stejné produkty jako vždy, ale v menších množstvích.

Konečně ... Pokud chcete, aby se vaše vlasy zdravé a krásné, snažte se nepoužívat příliš mnoho vlasové přípravky pro čištění, ale

udavaytes k druhému extrému: zastavit úplně umýt vlasy. Zkuste nastavit režim mytí vlasů, který je pro vás vhodný. Nicméně, někteří lidé považují za velmi obtížné se zbavit starého zvyku - denně si umýt vlasy. Mnoho lidí jsou vystaveny extrémním podmínkám v jejich každodenním životě (prach, slunce), nebo jiných faktorů, které vyžadují časté mytí vlasů.

V tomto případě doporučujeme používat přírodní produkty péče, jako jsou domácí vlasové masky na pomoc při krmení a obnovení vlasy místo poškození je použití chemikálií pro péči o vlasy. S nastavte den, správná výživa může obnovit vaše vlasy a aby bylo lesklé a krásné. Zbavte se stresu, zvyšte pozitivní výsledky ve svém životě. Udělat správnou péči o vlasy, jíst správně a můžete být hrdí na zdravé a trvanlivé vlasy!


Studená voda po jídle - nebezpečné!

Studená voda po jídle - nebezpečné!

Mnoho lidí, jak se ukázalo, je špatný zvyk pít studenou vodu ihned po jídle, ale to může negativně ovlivnit zdraví. Ačkoli toto tvrzení může být mírně přehnané, je pravda, že studená voda může vést k nepohodlí a dokonce způsobit bolest žaludku. Proto mnoho odborníků doporučuje, aby se po jídle vyhýbali pití studené vody.

(Užitečné návyky)

Názory, které vám pomohou rychle překonat strach a najít motivaci

Názory, které vám pomohou rychle překonat strach a najít motivaci

Užitečné návyky Když sníme, že chceme, aby nás to motivuje, aby ji následoval. V mnoha případech však negativní myšlenky mohou bránit realizaci jejich vlastních přání. Obvykle je určujícím faktorem právě strach. V dnešním článku se chceme s vámi podělit o několik užitečných frází pomoci pár minut zapomenout na strach a najít motivaci.

(Užitečné návyky)