Mohu léčit psoriázu?


Mohu léčit psoriázu?

Kožní onemocnění postihuje mnohem více lidí, než si myslíme, včetně mužů i žen. Přestože lékaři říkají, že je nemožné vyléčit, existuje mnoho faktorů, které nám mohou pomoci přirozeně řídit.

Zjistěte, jak mohou nutriční a domácí léky ovlivnit léčbu této poruchy.

Co je psoriáza?

Mohu léčit psoriázu? Toto je onemocnění, které způsobuje olupování a zánět kůže , který vypadá zčervenal a šupinatý v určitých oblastech těla.

Lidé, kteří trpí lupénkou, tam je časný obnova kožních buněk, nejčastěji na loktech, kolenou, kštici, obličeje nebo chodidel, ačkoli to může být také nalézt v jakékoli jiné části těla.

Psoriáza je velmi častý výskyt jak u mužů, tak u žen. Obvykle se objevuje ve věku 15-35 let. Toto onemocnění způsobuje poškození imunitního systému, ale existuje mnoho faktorů, které mohou ovlivnit stav onemocnění, jako je stres, klima a dieta.

V tomto článku budeme uvažovat o všech faktorech, které lze změnit, aby se zlepšila nebo dokonce vyléčila psoriáza přirozeně.

Osobní strava

Každé tělo pracuje svým vlastním způsobem a ne všechny stravy ovlivňují různé lidi stejným způsobem. Pokud máte psoriázu, je možné, že je způsobena nesnášenlivostí jídla, kterou ani nevíte.

Nejběžnějšími případy jsou nesnášenlivost lepku a laktózy, ale doporučujeme věnovat pozornost jakýmkoli změnám ve výživě, spotřebě nebo nesprávném použití různých produktů. Vyčistěte vnitřní

Protože tato porucha má přímý vliv na kožní buňky, přírodní léčba by měla začít s čištěním všech vnitřních orgánů, které mohou usnadnit detoxikaci. Pokud je aktivována játra, ledviny a střeva, kůže bude méně přetížena a může začít pracovat správně. Abyste to dosáhli, nabízíme vám, abyste do stravovacích šťáv a koktejlů přidali toxiny.

Bahenní koupele

Jeden z nejstarších a nejúčinnějších prostředků kůže - nečistot nebo jílu, který zachovává své zdraví a krásu.

Můžete vyrábět jílové komprese místně, to znamená na těch oblastech, které jsou nejvíce postiženy, dokonce i v období zhoršení. Aby nedošlo k vysušení pokožky, Namísto míchání hlíny s vodou můžete ji smíchat s jogurtem, abyste zlepšili vlhkost oblasti.

Pro přípravu komprese nepoužívejte nádoby nebo misky vyrobené z plastu nebo kovu, namísto vhodných nádob z dřeva nebo skla. Aplikujte kompresní směs na 20 nebo 30 minut a poté opláchněte vodou.

Tyto vaky můžete používat jednou týdně nebo dokonce jednou za dva dny.

Vany a infuze se sladkostí

Sladká je také známá jako přírodní kortizon. To je způsobeno skutečností, že některé složky lékořice zabraňují kolapsu kortizonu a pokračují ve svém působení. Kromě prodloužení kortizon dopad na naše tělo, lékořice obsahuje protizánětlivé látky, přičemž se jedná o výborný prostředek pro všechny druhy zánětů, včetně lupénky.

Chcete-li využít této vlastnosti, můžeme připravit koupel nebo infuzi sladké nebo jen jíst pravidelně. Je třeba mít na paměti, že sladké zvýšení krevního tlaku mírně, takže lidé, kteří mají hypertenzi, by neměli používat bez předchozí konzultace s lékařem.

Maska s mrkví

Dalším prostředkem k uklidnění vypuknutí psoriázy - maska ​​mrkve, která může být aplikována přímo na kůži po dobu 20 minut.

Mrkev je bohatá na beta-karoten, a proto je pro pokožku nenahraditelná.

Tento nástroj můžete střídat s hliněnými nebo bahenními vanami.

Slunce a moře

Mnoho lidí, kteří trpí psoriázou, všimněte si, že v létě se jejich pokožka výrazně zlepší, zejména na pláži. Z tohoto důvodu je důležité, aby se tyto návyky během celého roku snažily dodržovat a vystavovaly kůži denně slunečnímu záření v krátkých intervalech.

Pokud jde o pláž, pokud nemáte možnost jezdit tam často, můžete koupit mořské vody nebo sbírat láhev na moři, a pak stříkat přímo na kůži.


7 Pasti na cestě k úbytku hmotnosti

7 Pasti na cestě k úbytku hmotnosti

Není tajemstvím, že dieta hraje důležitou roli při hubnutí. Existuje mnoho způsobů, jak se vypořádat s nepotřebnými libry. Nicméně, nalepení na stravu je velmi důležité pro dosažení normální hmotnosti. Již řadu let se utvářely a rozšiřovaly mýty o stravě, stejně jako o stravovacích návycích, které byly nyní zakořeněny u mnoha lidí.

(Užitečné návyky)

Zánět jater, symptomy a správné stravovací návyky

Zánět jater, symptomy a správné stravovací návyky

Užitečné zánět jater - porucha, která se často vyskytuje dnes v oblasti medicíny známé jako hepatomegalie. Toto onemocnění je charakterizováno zvýšením velikosti tohoto důležitého orgánu. Taková nemoc může způsobit bolest. Játra člověka vyžadují léčbu, kterou by měl váš lékař individuálně zvážit. Existují časté příznaky, které mohou být stanoveny zánět jater?

(Užitečné návyky)