10 Tipů, jak se čistí játra


10 Tipů, jak se čistí játra

užitečné návyky Játra jsou jedním z nejdůležitějších orgánů v těle, protože plní mnoho funkcí v těle, které jsou nezbytné pro lidské zdraví. Tento životně důležitý orgán slouží jako filtr v těle, což eliminuje toxiny, které se hromadí, a tak zajišťuje správnou funkci ostatních orgánů.

Prochází játra, krev se uvolní a jde k jiným orgánům. Po takové filtraci krve zůstávají všechny škodlivé látky v játrech. Časem se tyto látky hromadí a mohou vytvářet kameny v žlučníku nebo žlučových cestách.

V játrech samy o sobě nemohou vznikat kameny, ale může dojít ke vzniku zánětu jater kvůli stagnaci žluči. Očištění jater doma se doporučuje pro prevenci jater.

I přesto, že hlavním úkolem jater očistit tělo dříve či později přijde doba, kdy je třeba vyčistit v játrech sama, aby mohla pokračovat v práci a plnit své funkce správně.

nadměrné konzumace rafinovaných potravin, které obsahují chemické látky, které pocházejí z alkoholu nebo znečištěného životního prostředí, a mnoho dalších faktorů může přetížit játra a mohou bránit správné funkce jater. Když se začnou hromadit toxické látky v játrech, vede to k dalším zdravotním problémům.

Chcete vědět, jak přirozeně vyčistit játra? Pak si přečtěte náš článek až do konce. Čištění jater a žlučníku je nepochybně velmi důležitý postup pro každého moderního člověka, který chce udržet dobré zdraví po mnoho let.

Citronová šťáva

Citron pomáhá při detoxikaci jater především antioxidanty. Antioxidanty pomáhají aktivovat enzymy v játrech, pomáhají při detoxikaci. Kromě toho velké množství vitamínu C v citronu pomáhá játr produkovat více enzymů, které podporují trávení.

Citron také zvyšuje absorpci minerálních látek v játrech. Sklenici teplé vody s citrónovou šťávou denně pomůže nejen vyčistit vaše játra, ale také zlepšit trávení.

Jak se zbavit toxinů, které se nahromadily v játrech, zlepšují látkovou výměnu, podporují trávení a prevenci zácpy každé ráno měli vypít sklenici teplé vody s citronovou šťávou na lačný žaludek.

Avokádo

Avokádo je známé po celém světě jako užitečný produkt jak pro krásu, tak pro zdraví.On je považován za jeden z nejlepších zeleniny bohaté na rostlinné tuky jsou zdravé a také pomáhá chránit játra.

japonští vědci poté, co navrhl četné studie, které se zabývají toxinů v játrech pomocí chutné a zdravé ovoce - avokádo. Podle těchto studií avokády chrání játra před toxiny.

Avokádo pomáhá snižovat negativní účinky mnoha toxických látek, včetně silných jedovatých látek. Pozitivní vlastnosti avokáda vysvětlit vysoký obsah vitamínů, minerálních látek, vlákniny. Avokádo také urychluje metabolismus. Kurkuma

Liver miluje orientální koření - kurkumu. V případě, že se přidávají do potravin, aktivně léčí játra a stimuluje sekreci a průtok žluči. kurkuma - Tento koření, který slouží jako protizánětlivé činidlo, které nejen preventivně proti rakovině, ale také zlepšuje játra. Tato koření také zvyšuje metabolismus v těle a čistí játra přirozeným způsobem. Pít více vody

Jedním z nejlepších způsobů, jak očistit játra je pití 6 až 8 sklenic minerální vody denně. Voda také pomáhá očistit ledviny a může vám pomoci zhubnout. Měli byste se vyhnout dehydrataci a nejlepší způsob, jak to udělat, je pít spoustu tekutiny. Pitná voda má mnoho užitečných funkcí a hlavní nástroj pro ty, kteří chtějí očistit játra.

Vyhněte se rafinovaných potravin byste se měli vyhnout rafinovaného mouku, cukr a další rafinované produkty, jako játra převádí tyto potraviny do tuků a cholesterolu. Tuk se může hromadit v břiše, hýždě, boky, zádech a dalších místech. Vysoké hladiny triglyceridů zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění.

kořen pampelišky Jednou z mnoha léčivých použitích kořene pampelišky - vyčištění játra. Ve skutečnosti, v celé historii kořene pampelišky byla terapeutická řešení onemocněním jater. Nejlepší je připravit si čaj od něj.

Jeden malý stroužek česneku česnek má nespočet léčebné vlastnosti posilují imunitní systém a chrání tělo před viry a bakteriemi. Česnek obsahuje síru, která aktivuje produkci jaterních enzymů, takže čištění jater.

Česnek obsahuje dvě přírodní sloučeniny: allitsyn a selen, které usnadňují proces čištění játra a chrání játra před toxické poškození. Kromě toho, česnek snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů, které přetížení játra a brání jeho práci.

samozřejmě použít čerstvé, syrového česneku místo zpracovány nebo prášek. Dobré jíst 2-3 stroužky česneku denně. Stojí za to přidávat co nejčastěji vařeným pokrmům.

Růžičková kapusta růžičková kapusta I když to není váš oblíbený zeleninový pokrm, měli byste ji přidat do svého jídelníčku bez jakýchkoli pochybností. To má mnoho prospěšných vlastností pro vaše tělo, které byste měli vzít.

Jednou z nejdůležitějších předností je její obsah glukosinolátů - součást síry, které vás chrání a pomáhá očistit tělo od škodlivých chemických látek a toxinů. Zelený čaj

Prostřednictvím denní konzumací zeleného čaje, můžeme pomoci naše tělo zbavit toxinů a tuků. Bylo prokázáno, že pití zeleného čaje pomáhá čistit játrapřirozeně, a chrání ji před poškozením vlivem alkoholu, zabraňuje vzniku nádorů a rozvoj hepatitidy.

Zelený čaj je bohatý na katechin, díky které je přírodní proti rakovině, ale také pomáhá odstranit přebytečný tuk nahromaděné v játrech. Pravidelně jíst zdravé nápoje, můžete účinně čistit játra a zlepšit svou práci. Smoothies

k očistě jater, kdy játra hromadí příliš mnoho toxinů a tuků je opravdu důležité pomáhat játra, aby se jich zbavit, a tak se vyhnout zdravotním problémům. Chceme se s vámi podělit o skvělý recept na koktejl, který je ideální pro čištění játra, zlepšuje trávení a hubnutí. Ingredience

 • 2 listy aloe vera
  • citronová šťáva 1 snítka máty 1 lžička
   • kurkumy 1/2 litru Příprava studené vody

   Vezměte buničiny se dvěma listy aloe vera a promícháme v mixéru se všemi ostatními složkami . Všechny složky by měly být důkladně promíchány. Nejlepší je vypít tento koktejl na prázdný žaludek.

   Vzhledem k tomu, játra plní řadu životně důležitých funkcí, musíte jíst potraviny, které pomáhají čistit a udržovat zdraví jater. Doufáme, že naše rada vám bude užitečná.


   Je špatné spát v podprsenku?

   Je špatné spát v podprsenku?

   Otázka nošení podprsenky byla vždy ostrá a kontroverzní. Je prospěšné pro zdraví žen? Ať tak či onak, 80% žen nosí podprsenku, ale naše otázka dnes je jiná: je bezpečné spát v ní? V tomto článku najdete odpověď na tuto otázku. Je to opravdu dobrý nápad nosit podprsenku? Opakovaně jsme se dotýkali problému nošení podprsenky na této webové stránce.

   (Užitečné návyky)

   Jak léčit krvácení hemeroidy

   Jak léčit krvácení hemeroidy

   Hemoroidy jsou velmi nepříjemné a bolestivé, zvláště pokud je to krvácení. Pokud jste to nevěděli, velká část populace trpí tímto problémem v určitém okamžiku svého života. To platí zejména pro ženy po porodu nebo po dosažení 35 let věku. Chcete vědět o nejlepších přirozených způsobech léčby krvácavých hemoroidů?

   (Užitečné návyky)