Mohu odstranit strihy?


Mohu odstranit strihy?

Pokud je kůže natažené příliš, může způsobit skvrny, čáry nebo pruhy, obvykle růžové nebo fialové. Jedná se o striže. Při strie objeví poprvé, mají poměrně intenzivní je barva, ale v průběhu času méně viditelné.

Naproti tomu stripy nezmizí samy o sobě. Objevují se častěji ve svalech, hýždích, pažích (obvykle podpaží), břicho, hrudník. Pump 'si představte, ťahání neškodné a nevyžaduje lékařskou intervenci. Pokud se však zdá, esteticky nepříjemné, budete chtít vědět, je, existuje způsob, jak je odstranit? Další informace naleznete v tomto článku. Důvody

Než se pokusíte odstranit strie, je nutné určit, co způsobilo jejich vzhled: Těhotenství

  • rychlý nárůst nebo Hubnutí
  • dlouhodobém užívání kortikosteroidů během období rychlého růstu, a to zejména v dospívání
  • Zvýšené svalové hmoty, a to zejména v ruce a nohy
  • genetické poruchy, jako Marfanův syndrom nebo Ehlers-Danlos syndrom, při delším používání steroidů

táhnoucí ošetření Zjistěte, jaké jsou způsoby, jak zacházet strie. Výztuha objevil vidnosno nedávno, mohou být léčeny třetiny Yinth ovym krém, který pomáhá obnovovat kolagen a udržovat zdravou pokožku. Ale tento krém lze použít pouze během prvních šesti týdnů po vzniku strií. Tato možnost není vhodná pro těhotenství, protože účinky lokální aplikace terciaryanu na plod jsou stále neznámé.

puls a laserové terapie stimuluje zvýšit kolagenu a elastinu, a může pomoci protahování méně nápadné, když jsou ještě relativněa lis. Tato léčba pulzního světla vysoké intenzity nemá vliv na většinu vnějších vrstev kůže, ale je řízena a úmyslné poškození chromofory, umístěných v dermis.

Tyto metody lze použít k odstranění starých štítků.Microdermabrasion jemně na kůži zřízeného,Fine leštění jí, že krystaly, stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastinu.

To vede k tomu, co je ztenčená epidermis hojí rychle, což způsobuje strie stále méně a méně nápadné. Funguje pouze na vnějších vrstvách kůže a podporuje tvorbu nového povrchu pokožky.

Excimer - laserová korekce, podporuje tvorbu melaninu v oblasti roztahování a pomáhá vyrovnat tón pleti. Terapie, která je účinná jak u starých, tak u nových strií, je chemický peeling s kyselinou glykolovou. Za prvé, lékař čistí místo, který je léčen, a pak dá chemického roztoku úmyslné poškození kůže. Tento postup pomáhá regenerovat pokožku.

Existují také různé podpůrné krémy, jako jsou kakaové máslo, bambucké máslo, vitamin E, který může být použit jako doma. Krémy pomáhají udržovat pokožku zvlhčující a mohou urychlit vybledlé stavy. Někteří tvrdí, že dosáhnout nejlepších výsledků z této léčby, zatímco jiní říkají, že jen málo výsledků, nebo dokonce jeho nepřítomnosti.

Další známý společný ošetření - použití ricinového oleje, olivovýjejí druhý dvou, ovocné kyseliny, mořských řas obaly a jiné léčebné použití rostlin.

Stříhnutí můžete snížit pomocí krémů nebo jiných prostředků, můžete je dokonce odstranit pomocí operace. Bohužel, žádný způsob, jak odstranit striže úplně.


Strip pro posílení vlasy a nehty a obnovu pokožky

Strip pro posílení vlasy a nehty a obnovu pokožky

Health Zde jemné vlasy, které také křehké a snadno padá? Všimli jste si, že vaše kůže je suchá nebo chcete zabránit vzniku vrásek? Máte křehké nehty s malými bílými skvrnami nebo vertikálními liniemi? Vnější přitažlivost a krása z velké části závisí na vnitřním stavu organismu. Ideální rovnováha vitamínů, minerálů a stopových prvků bude vaši pokožku, nehty a vlasy zdravé ve vzhledu.

(Krása)

4 Přírodní prostředky pro vypadávání vlasů

4 Přírodní prostředky pro vypadávání vlasů

Zdraví vlasy hraje v životě ženy je velmi důležité, je to obvykle přitahuje pozornost mužů. Většina z nás neustále pronásleduje světlé, svěží kudrlinky, protože je velmi krásné. Bohužel však mnoho lidí musí bojovat proti ztrátě vlasů - jedné z nejrozšířenějších a nejobtížnějších otázek. odhaduje na zdravou pokožku hlavy je vždy asi 100.

(Krása)