Lze zácpa způsobovat přibývání na váze?


Lze zácpa způsobovat přibývání na váze?

přírodní prostředky, je pravděpodobné, že tam byly dny, kdy jste se podíval do zrcadla a všiml si, že jeho žaludek byl výraznější než obvykle, a to zejména ve dnech, kdy jste trpí zácpou a cítí nafouklý. Rozhodli jste se a pochopili, že dostali pár kilo. Jak je to možné? Může zácpa vést k nárůstu hmotnosti?


Dnes se o tomto tématu budeme zabývat. Jsme přesvědčeni, že můžeme pomoci vyřešit tento opakující se problém!

Může to být příčinou zvýšení hmotnosti?

konečnou odpověď na tuto otázku, ale musíme analyzovat každý aspekt pochopit, v čem je problém. Začneme příkladem. Je to týden, co jste pravidelně šli do koupelny. Jinými slovy, máte problém se zácpou. Všimli jste si oblečení se staly mnohem hustší v oblasti břicha. Váhy také ukazují, že vážíte trochu více. Jaký je důvod?

  • Toto zvýšení hmotnosti je spojen s hromaděním tukune, a položek, které zůstanou ve střevě, které mají být odstraněny, výkaly. Potravinový odpad je příčinou zánětu. Toxiny také stimulují zadržování tekutin.
  • jsme pocit, že zvýšení tělesné hmotnosti v důsledku zácpy, ale to je nereálné. Při střevní systém reguluje sám, tyto kila navíc zmizí.
  • I když váš žaludek opravdu vypadat nafouklý, to není tuk nebo svalů a otoky způsobené zadržování výkalů. Zácpa nezvyšuje přibývání na váze, jak by se mohlo zdát, protože vaše postava nemá vypadat jinak, není třeba kupovat nové oblečení.
  • však být vědomi, že zácpa není zdravé, a tyto „extra“ kilo kvůli nahromaděné výkalů může způsobit vážné problémy.
  • pravidelné vyprazdňování a čištění střev, je také důležité, aby se postarali o celkové zdraví. To umožňuje očistit tělo správně, bez toxinů a škodlivých látek, které zvyšují, jako je zadržování tekutin. Takže pokud jste na dietě a chcete zhubnout, nezapomeňte přidat do svého jídelníčku potřebnou dávku vlákniny, tekutin, ovoce a zeleniny vám pomůže nejen hubnutí, ale také, aby se zabránilo zácpě. Normální pohyb střev je zárukou zdraví.
  • Pokud máte pevnou fixaci, můžete zaznamenat zvýšení hmotnosti o 1 až 1,5 kg v malém množství času. Jedná se o výrazné zvýšení hmotnosti, ale opět je to neskutečné. Když tento problém překonáte, nadváha zmizí. Podle odborníků je přímým důkazem přírůstku hmotnosti index tělesné hmotnosti. Mějte přehled o pasu, pažích ...
  • Někdy se ukáže, že jdete špatně po několik dní nebo týdnů. Příliš mnoho cukru, příliš málo vody a málo vlákniny. Výsledkem je, vaše tělo reaguje, produkuje tekutiny, aby odstranilo tento přebytek, a z tohoto důvodu vypadáte nafouklé. To však není pravda. Tyto procesy trvají jen pár dní, pokud podniknete příslušné kroky, např. Držet se dietního nápoje a pijete více tekutin.

Jak účinně zabránit vzniku zácpy

Nejprve je třeba poznamenat, že ženy nejčastěji trpí zácpou a zadržováním tekutin. Někdy vidíme odraz a nepříjemný pocit opravdu nafouklý ... ale ujišťujeme vás, že tam prostředky, kterými je, aby se zabránilo to.

Jen stojí za tozměnit určité návyky, zaměření na to, co je třeba udělat. Přemýšlejte o tom, jak někdy stres nebo každodenní povinnosti přinášejí rychlejší pohyb a "když budete potřebovat jít do koupelny," odložíte to později. Pokud tak učiníte neustále, vaše zdraví bude nakonec poškozeno. Věnujte pozornost našim doporučením:

1. Význam snídaně

Snídaně je klíčem k boji proti zácpě. Existuje vzorec, který nikdy neuspěje a stojí za to mít na paměti. Snídaně by měla obsahovat ovoce, ovesné vločky a teplé nápoje. A co miska s ovsenými vločkami s několika kiwi a hrozny? Infúze horké kopřivy může být opravdu užitečná, pokud ji pomalu pijete malým množstvím medu.

2. Aloe koktejl a oranžová


Kombinace aloe vera s oranžovou je úžasný lék na zácpu. Tento koktejl je velmi jednoduché na přípravu: Složení

  • 30 g aloe (čirý gel uvnitř podniku)
  • 150 ml teplé vody oranžové

  • obsluze ohřívání vody v konvici. Když se vaří, přidejte aloe vera. Nechte to rozpustit. Mezitím vařte šťávu z oranžové. Pak prostě promíchejte teplou infuzi aloe vera s pomerančovým džusem a pijte na prázdný žaludek. Chutné!

3. Mírné cvičení

Je velmi užitečné procházet po dobu půl hodiny denně, plavat ... Fyzická aktivita podporuje správný pohyb střev, který urychluje defekaci. A pamatujte, že tímto způsobem nebudete jen bojovat s zácpou, ale také se postaráte o své zdraví jako celek.

4. Časná a lehká večeře

Je důležité, aby se nadměrné množství jídla v noci nepřeplňovalo. Silné trávení na konci dne zpomaluje pohyb střev a odkládá pozůstatky, které bude velmi těžké se zbavit ráno. V ideálním případě je snadné jíst dvě hodiny před spaním.

5. Vlákna, zelenina a tekutina

Toto je původní vzorec. Dieta bohatá na čerstvou zeleninu (dokonce lepší na sýr) a vlákninu a velké množství tekutiny pomůže regulovat střeva. Kromě toho zkuste koktejly na základě řepy a mrkvy. Jsou velmi chutné a efektivní!


Použití zázvor pro léčebné účely

Použití zázvor pro léčebné účely

Přírodních produktů Tato výkonná rostlina pochází z Indočíny a je nyní pěstovaných v tropických oblastech. Existuje několik různých odrůd, nejlepší z nich roste v Indii, Austrálii a na Jamajce. Existují různé způsoby použití zázvoru. Po staletí ví, že má léčivé vlastnosti, kromě toho, že je široce používán ve vaření.

(Lidových opravné)

Produkty, které se zabývají kyselinou močovou

Produkty, které se zabývají kyselinou močovou

Máte zvýšené hladiny kyseliny močové? Vaše klouby jsou nemocné a zanícené? Kromě doporučení lékaře a pravidelné diagnostiky doporučujeme také změnit stravu. Chcete vědět, které potraviny mohou pomoci bojovat s kyselinou močovou? Pak si přečtěte! Výrobky, které snižují hladinu kyseliny močové Víme, že je často obtížné jíst pouze užitečné potraviny.

(Lidových opravné)