Může měsíc ovlivnit váš život


Může měsíc ovlivnit váš život

Už jste někdy uvažovali, zda Měsíc může ovlivnit váš život? Už jste si někdy všimli, že Moon cykly, zejména změnit svou povahu a náladu? Říkají, že přirozený satelit Země nám ovlivňuje nejenom fyzicky, ale i emocionálně od dětství a po celý život. Další informace naleznete v našem článku. Měsíc - víc než jen satelit naší planety. To je obrovské tajemství z různých důvodů. Je přítomen v našich životech a potřebujeme o něm něco víc, abychom využili jeho vlivu.

studie provedená na univerzitě v Basileji ve Švýcarsku ukázal, že měsíc má velký vliv na vnímání spánku,

jako náš spánek může být subjektivní nebo objektivní, v závislosti na měsíčním cyklu. To je důvod, proč jsou dny, kdy je fáze měsíc přichází do úplného, ​​mozkové aktivity spojené s hlubokého spánku je snížen o 30%, a to je, že jsme trvat déle, než usnu, tak spíme méně času. různými změnami podle lunárního cyklu

souladu s polohou Měsíce a jeho vliv může být buď silnější, nebo slabší: New Moon

Tato fáze nastane, když je Měsíc ve spojení s Slunce a pak to začne nový cyklus. To je nejlepší čas pro nastavení nových cílů. To platí nejen pro budoucí projekty, ale také příznivý čas udělat změnu k lepšímu v našem životě, jako je odvykání kouření, počínaje novou dietu, aby se uvolnil tělo před účinky alkoholu, atd. V psychologické termíny

naši mysl v této době má větší sebekontrolu, jsme klidnější a vyvážená, a proto snadno překonat obtíže vyplývající ze změn návyků, protože to je čas na změnu návyků nejjednodušší. New Moon také pomáhá meditovat, usnadňuje jednodušší postup při detoxikaci těla. V tuto chvíli je lepší snížit vlasy, pokud chcete, aby rostly rychleji. Na druhé straně se to nevztahuje na depilaci, protože vlasy opět rostou rychleji. Měsíc je také skvělý, když se učíte skryté detaily svého vědomí. Stojí za to spěchat, kdybyste čekali na tento čas, abyste učinili pozitivní změny v životě, protože tato fáze trvá déle než dva nebo tři dny. Crescent

Když měsíc roste na půl měsíce, vaše tělo také začíná rychleji a více "absorbuje" všechno. V této fázi tělo asimiluje jakoukoli látku nebo událost jiným způsobem, takže by bylo skvělé začít s vitaminovou dietou v tomto okamžiku. Buďte opatrní, protože to je také riziko nadváhy (pokud to není váš cíl).

období půlměsíc fáze - vhodná doba k obnovení vzácnost, takže tentokrát se měli pokusit dostat naše potraviny obsahují přesně ty látky, které bychom asi chyběly.

Buďte opatrní, protože proto nedoporučujeme používat alkohol během této doby, protože jeho účinky mohou být dokonce ještě škodlivější než obvykle. Stejně jako v průběhu mladého měsíce, půlměsíční fáze podpoří růst vlasů, stejně jako nehty. Aplikujte masti, gely a krémy na regeneraci vlasů právě včas, protože kůže bude pro ně ještě citlivější. Detoxikace však může být složitější. Tato fáze trvá asi třináct dní. V této době navrhujeme zapojit se do aktivit, které podporují obnovu a posílení.

Pokud jde o ekonomiku, říká se, že v tomto okamžiku je dobré získat půjčku, hledat práci, prodat nebo investovat. Je také vhodný čas na vytvoření smluv, partnerství nebo sdružení. Plná měsíc

K tomu dochází, když je Měsíc před sluncem a odráží jeho světlo celou jeho stranou.

Tkáň v těle je v současné době pod vysokým tlakem, takže může také vést k zhoršení pocitů. To znamená, že „probudí“ instinktivní stranu s lidmi (zde je důvod, proč je podle všeobecného přesvědčení, že je plný problémů, zatímco tam jsou vlkodlaci). Tělo si uchovává více tekutin a zpravidla se zvětšuje. Věnujte pozornost tomu, co pijeme nebo jeme. Pocity, emoce a pocity jsou dostatečně hluboké a může jít hluboko psychosomatické problémy, jako jsou změny ve spánku, nespavost, noční můry nebo sny jsou barevnější, reálné a intenzivní. Během celé fáze měsíce nedoporučujeme zahájení stravy zaměřené na snížení hmotnosti. Buďte opatrní při vedlejších účincích léků. Existuje nebezpečí bolesti hlavy, které mohou být intenzivní. Snažte se být v dobrém humoru: nepřijměte vše příliš vážně a nespouštějte spory. Fáze trvá jen několik dní a její účinek je skutečně patrný, například vaše zranění bude krvácet více a také se týká menstruace u žen. Plánování chirurgického zákroku může být nebezpečné. Lidé obecně mohou být agresivnější. Předpokládá se, že všechno, co děláte za šest hodin, a šest hodin poté, co bude úspěšné. V této době narůstá plodnost, stejně jako nervová onemocnění. Lidé s tenkými vlasy se mohou během této fáze oholet.

Ubývající tělo rychle „zbavit“ ze všeho zbytečný, takže je ideální čas k uvolnění velkého množství akumulované energie z předchozích etap.

Můžete snadno ztrácet tuky, kapaliny a toxiny. To je vhodný čas k zahájení detoxikačních nebo čisticích procedur a ke snížení nadýmání nebo podráždění. Navrhujeme, aby přijal práci, která vyžaduje sílu a stabilitu, pít více vody, jak se zbavit tak špatné začít s dietou, řez nehty a vlasy, odstranění bradavic, odstranění tmavých skvrn na kůži a hojení jizev. Zubní výkony a operace jsou úspěšnější. Je také čas nasadit na zahradě nebo na zahradě, rostlinu a nakrájet ovocné stromy, rostlinnou zeleninu. Vzhledem k citové stránce naší bytosti je v této době dobré dokončit vztah či partnerství.


Vysoký krevní tlak: 5 obvyklých důvodů

Vysoký krevní tlak: 5 obvyklých důvodů

Zajímavá fakta vysoký krevní tlak, také známý jako hypertenze - stav, který ohrožuje zdraví. Krevní tlak je důležitý pro krevní oběh, transport kyslíku a živin, které tělo potřebuje. To je síla, která pohybuje krví našich tepen po celém těle, aby podpořila práci orgánů. Zvýšený krevní tlak nastává, když jsou arterioly úzké, což způsobuje, že srdce pumpuje více krve.

(Zajímavosti)

Chudák člověk postrádá hodně, zjizvení postrádá všechno

Chudák člověk postrádá hodně, zjizvení postrádá všechno

Chudák nemá moc. Ona nevede luxusní život a nemusí mít dokonce ani střechu nad hlavou. Ale bezbožníci jsou horší. Vyrástli jsme ve spotřebitelském světě. Podívejte se na reklamy, které vás obklopují. Nejnovější mobilní telefon, auto, které ještě nikdo jiný ... Už máte dost toho, co už máte. Nicméně, chceš víc a ty nehodnotíš, co už máš.

(Zajímavosti)