Je bezpečné pít vodu z plastových lahví? Zajímavosti


Je bezpečné pít vodu z plastových lahví? Zajímavosti

Dnes budeme uvažovatvodu v lahvích. Při spojování v úvahu odpovědi na tyto otázky: Mám koupit vodu v plastových lahvích? Nebo ve skle, které mohou být znovu použity? Když jsem si koupit láhev vody, pak se podívejte na skladě, místo produkce, ať už je minerální voda, nebo ne? Přemýšleli jste někdy nad možným dopadem vodu v plastové nádoby své zdraví?

Dnes nabízíme se dozvědět více o tomto zajímavém tématu.

balenou vodu, druhy nejužitečnější?

Nyní v obchodech často můžete vidět dva typy vody: v plastu a ve skleněných lahvích.Plastic sprychynyav vždy žhavý spor. Taková voda může mít negativní dopady na životní prostředí, protože jeho výrobci se významně přispívá k vytváření většího množství plastového odpadu, reklama a dokonce i privatizaci vodních práv. Nicméně nejdůležitějším bodem jednání - je to, že v případě, že voda v plastových lahvích je skutečně užitečné, nebo ne.

přejít k informacím přímo související s tématem.

1. Plastové lahve Plastové lahve jsou vyrobeny ze slitiny známé jako polyethylentereftalátu (PET). Tak co to je? Tento polymer chemická složka, která, podle některých studií může znečistit vodu. To znamená, že když budete pít z tohoto typu plastového obalu, jehož obsah může být ovlivněn touto složkou. Uvidíme, jaké prvky polyethylen přiděluje vodu pijete.

  • Ftaláty. Tyto sloučeniny, aby plasty pružnější. Ubližují lidem, pokud se konzumují velká množství, například, může způsobit problémy s žláz s vnitřní sekrecí. Ale vím, že tyto sloučeniny jsou obsaženy v každé plastové láhvi, kterou používáte.
  • Antimon. To je důležitým katalyzátorem pro PET. Je to škodlivé pro zdraví? Samozřejmě, že je to pravda. To může způsobit rakovinu a různých onemocnění dýchacích cest. Nicméně, vláda určila omezení jeho obsahu v plastové láhvi, a to je velmi nízká. Naštěstí WHO přísně sleduje dodržování těchto norem.
  • formaldehydu a acetaldehydu. Tyto sloučeniny poskytují vody někdy tak zvanou „plastový“ chuť. Odborníci říkají, že se tak stane pouze tehdy, když jsou lahve dlouho na slunci, pak ingredience pronikat do vody, takže byste měli být obzvláště opatrní. Během normální PET lahve neobsahují velké množství formaldehydu a acetaldehydu.

Sestavovat tuto část. Ještě plastových lahví škodlivé? Žádné bezprostřední riziko existuje. Zdravotnické orgány neustále kontrolovat dodržování pravidel a předpisů, navíc v celku, škodlivých látek, které vstupují do vody, velmi malá. Ale je tu vždy

zdravá alternativa, aby se zabránilo těchto rizik. Pokud si myslíte o počtu balenou vodu, která denně vypít, můžete docela překvapen. Je proto důležité zvážit zdravější možnosti, které nebudou poškozovat životní prostředí.

2. Zdravá alternativa plastových lahví vody

  • služeb vodu skleněných lahví. Samozřejmě, že jsou dražší, ale je to skvělý zdravá alternativa, která by měla být vzata v úvahu.
  • Zkontrolujte filtrační systém na vodu z kohoutku.Voda z vodovodu může být dobrou volbou, ale bohužel to není vždy dost dobrý, například někdy obsahuje velké množství vápníku a jiných prvků, které nejsou moc se vám líbí. Nicméně malé filtr reverzní osmózy se zbavit těchto škodlivých a nežádoucích látek.
  • Zakupte si velkou láhev čištěné vody. Tato jednoduchá alternativa je podobná vlastního filtračního systému. V tomto případě společnost čistí vodu pro vás, zbavuje ji nežádoucích pachů, nevkusu a dává praktické pro každodenní použití.

Co vůbec můžete dělat s plastovými lahvemi

  • nikdy naplnit lahve znovu použity. Jedná se o závažnou rizikovým faktorem, který je třeba se vyhnout. Mnoho lidí jednou pil vodu z láhve, její nový rekrutovat. Nyní etikety mohou často vidět varování o zamezení související nebezpečí mikrobiologické. Když je plastová láhev je již prázdný, může se hromadit velké množství plísní a bakterií. Proto, když re-náplň, riskujete infikovat organismu a nemoci. Také není na paměti, že v průběhu času, škodlivé komponenty obsažené v plastových lahvích (které jsme již bylo popsáno) spadají do vody. Takže pamatujte, že vypil láhev s vodou - hodit ho do koše!
  • Nikdy držet plastovou láhev na slunci: to již bylo zmíněno v tomto článku. Při styku s horkými povrchy, slunečním zářením nebo ohněm plast uvádí formaldehyd a acetaldehyd. Vzhledem k tomu, že voda není jen má nepříjemnou chuť a může způsobit zažívací potíže. Vždy mějte lahve s vodou ochladit ve stínu!


Co způsobuje sny o pádu?

Co způsobuje sny o pádu?

Mnoho lidí vidí sny, ve kterých spadají, a to je poměrně častý výskyt. Přinejmenším 95% lidí alespoň jednou v životě prožilo pokles spánku. Takové sny vytvářejí nečekané úzkosti, které nás mohou napadnout a dokonce se probudit. Co způsobuje tyto typy snů? Možné vysvětlení snu, do kterého spadnete Takže co se děje?

(Zajímavosti)

Přípravky, které mají vliv na inteligenci

Přípravky, které mají vliv na inteligenci

Když budete jíst jídlo, dýchat vzduch, ovlivněné reklamou apod , vytvořené přímou nebo nepřímou reakcí zahrnující vaše zdraví, vaše tělo, a často svá rozhodnutí. Proto musíte ◊ dobře znát produkty, které mohou být škodlivé pro vaše zdraví a pohodu. Například inteligence je jednou z nejzranitelnějších změn nebo abnormalit v lidských schopnostech.

(Zajímavosti)