ČErvená Karkulka a její vlastní Sex a vztahy


ČErvená Karkulka a její vlastní Sex a vztahy

strach schovává v houští svého každodenního života. On tě klame, sledovat své akce, na sobě vlčí kůži.

Někdy se cítíte velmi zranitelný, jako Karkulka, která by měla začít na nové stránce a ponořit se do neznámého světa. Že je místo, kde

začnou jejich proces Jediný způsob, jak pochopit, co můžete a realisticky zhodnotit jejich sílu.

Life - hledání akaždodenní boj se svými strachy a nejistoty. Takže měli byste vyhrát.

Pouze tímto způsobem můžete dosáhnout soběstačnostiosobnost. To je způsob, jak se naučit důvěřovat své intuici, spoléhat na své vlastní síly.

V dnešním článku chceme mluvit o důležitosti takového chování. Nechat svůj strach za sebou a naučí se chovat jako vlk.

obávají byste měli bát útoků

hlavní cíl - chránit před poškozením. Strach, že jste vždy ve střehu. Tomechanismus pro identifikaci rizik, které by mohly přetáhnout do nebezpečí.

Když mozek cítí jakékoliv hrozbě okamžitě zvedne adrenalin. Můžete také získat vlnu neurotransmiterů, což urychlí srdeční tep a způsobit svaly napjaté připraven k „útěku“.

V minulosti tato opatření měla jediný cíl - aby vás ochrání před skutečnými útočníků. Ale dnes

tato rizika a útočníci změnil. Ve skutečnosti nemají materiál, nemají formu nebo tělo.

V polovině 21. století největší útočník číhá v naší mysli. Riziko pochází od těch, kteří jsou maskované jako přátele, partnery nebo. První

,je třeba se dozvědět více o nich, aby zjistil, že může narušit vaši radost a vnitřní i vnější štěstí.

Máte právo cítit se hodný a statečný. Kromě toho si můžete žít v harmonii se vším, co vás obklopuje. Nebezpečí útoků

Každý má svůj hlas. Každý má právo,výhody a silné stránky.

Ale někdy lidé zapomenout na své pozitivní vlastnosti. Oni naslouchat názorům druhých a stali jednoduché loutky. Začíná s neustálým ponižováním jejich důstojnost.

V tomto případě žádné pachatelé váš osud.útok nešel ven, ale zevnitř.

Dejte vlčí kůži a ukázat svou sílu. Získat jejich svobodu. Je na čase se stanoví, v reakci na vyjádření vztahu k ostatním požadovat respekt.

Když vnitřní nepřítel říká: "Nemůžete"

V každodenním životě se různí útočníci neúnavně chovají.

Někdy je to tvoje rodina, to tě nechává zestárnout. Zabraňují budování vlastní budoucnosti, zabraňují rozhodování a vybírají svůj vlastní osud.

V ostatních případech útočníci - to je citový vztah, kde je láska přijata nadvláda a manipulace za laskavost.

Totéž se může stát ve škole iv práci. Často je porušováno právo na jedinečnost. Mnoho z nás nemá dovoleno být vynikající, jednat jinak a demonstrovat naše schopnosti.

Útočníci mají různé tvary a velikosti. Ale pokud je toho hodně, mohou nám oříznout křídla a omezit svobodu.

Intruder, který se váže k minulosti a nedovoluje vám jít kupředu

Máme všechny své vlastní historii, které se odehrávaly v minulosti. Nicméněvšechno, co se v minulosti stalo, vás tvoří, ale neurčuje cestu.

Jeden z nejhorších obav je ten, který vám neumožňuje jít kupředu. To vás nutí soustředit se pouze na minulost, neumožňuje vám pohybovat se do budoucnosti a posilovat.

Existují překážky, které z nás činí emocionálně nestabilní lidi. Pohyb vpřed však znamená opustit většinu těchto překážek.

Je důležité zbavit se břemene minulosti přijetím a odpuštěním. Souhlasím, aby se do budoucnosti vzaly jen dobré vzpomínky. Pnezapomeňte: neotravujte svůj život špatnými vzpomínkami.

Být perzistentní. Vezměte minulost. Pak se budete cítit jako vlk ve stádě: silný a volný. Budete hledět do budoucnosti s nadějí a bez strachu.

Pachatelé, kteří ukradnou mír, mír a potlačují dech

Existují útočníci, kteří se snadno chystají ve vašem objetí pesimismu. Oni vás utopí v neustálé úzkosti a ztratí důvěru.

Jsou to únosci našeho vnitřního klidu a klidu.

Naučte se je identifikovat. Prozkoumejte jejich triky. Ovládejte jejich dopad na vás a na váš život. Filtr negativní.

Najdi mír a svobodu, zbav se této závislosti.

Naučte se být moudří, energičtí a odvážní. Spravujte svůj život. Zapomeňte na stydlivost a naivitu, nebuďte Červená karkulka a cradlejte silného vlka.


Opatrovník syndrom: Jak pečovat o někoho, kdo se stará

Opatrovník syndrom: Jak pečovat o někoho, kdo se stará

Sex a vztahy mohou v určitém okamžiku svého života jste museli dělat starosti s nikým: staré rodiče, nemocného bratra nebo dítě se zdravotním postižením, která vyžaduje každodenní péči. Syndróm poručníka je velmi častý a může postihnout každého, kdo je zodpovědný za potřeby, zdraví a pohodu jiné osoby.

(Sex a vztahy)

Osm znamení, že vaše tělo touží sex a vztahy Sex

Osm znamení, že vaše tělo touží sex a vztahy Sex

Své fyziologické a sexuální potřeby se mohou objevit několik příznaků, které odrazuje od sexuální kontakt a nové neuvěřitelné zážitky. Nedostatek sexu má fyzické a emocionální projevy, ať už víte o nich nebo ne. Tato základní lidská potřeba je mnohem hlubší než spokojenost, kterou přináší, protože hraje také důležitou roli ve zdraví a blahu.

(Sex a vztahy)