Nedorozumění mezi lidmi vytvořené mezera


Nedorozumění mezi lidmi vytvořené mezera

Sex a vztahy bohužel často zmatek vznikne, protože dobré myšlenky a činy. To se dokonce stává i těm, s nimiž jsme spolu strávili spoustu času.

V důsledku toho je mnoho lidí, kteří doufají, že ti, jejichž pocity, které urazili, se vrátí zpět. Stejně tak existují i ​​lidé, kteří chtějí obnovit komunikaci, ale nedělej si to.

Porozumění se rodí prostřednictvím konfliktu, způsobeného určitými záměry, způsobem komunikace a světem.

Protože toto rčení je oprávněná:

„mezi tím, co si myslíme, že chceme říci, že jeho vlastní přesvědčení, říká, že ve skutečnosti říci, co chceme slyšet, co jsme slyšeli, co cítíme, jako bychom slyšeli a Chápeme, že existuje osm způsobů, jak vás špatně zvládnout. "

Velká vzdálenost, která vzniká kvůli hrdosti

Když se nedorozumění právě začíná, obvykle se skládá z určitých prvků. Ty mohou zahrnovat hrdost, únavu, nedostatek důvěry v sebe nebo jinou osobu.

Tyto různé proměnné lze kombinovat, aby vytvořily ideální bouři pro nedorozumění. Přijde chvíli, kdy budeme interpretovat určitý tón nebo dvě slova jako nepřátelství. I když ve skutečnosti to vůbec není.

Abyste předešli podobné situaci, musíte si být dobře vědom toho, co se děje ve vaší hlavě av hlavě jiné osoby. Bez tohoto je snadné učinit urychlené závěry.

Ve většině případů se zdá, že konflikty jsou méně destruktivní, pokud se na ně dívají na určité vzdálenosti. Tím se zabrání hrdosti nebo emocím, které jen zhorší situaci. Pokud budete mít o krok zpět a podívat se na celou situaci, budete moci správně reagovat, aniž by urazil pocity jiné osobě.

rozdíl mezi hrdosti a důstojnosti

V návaznosti na stejném řádku myšlení, je důležité vysvětlit rozdíl mezi hrdosti a důstojnosti. Pýcha je sobecký a negativní pocit. Na druhé straně důstojnost vychází z respektu.

Ačkoli je pro mnohé jasné, je obtížné vyčíslit hranice mezi těmito dvěma postoji. Účelem důstojnosti je udržení rovnováhy a kvality volby, myšlenek a akcí. Zatímco pýcha má tendenci jen zůstat vyšší než ostatní.

Rozhodně si přečtěte článek: negativní emoce mají své pluses

Jak dosáhnout porozumění

Jak často vidíme, někdy není snadné předávat své myšlenky ostatním, aby je pochopili. To platí zejména v případě, kdy motivy dvou lidí patří k jiné skutečnosti.

Můžete opakovat svůj názor znovu a znovu. Ale lidé před vámi nemusí pochopit, co říkáte.

To neznamená, že člověk, s nímž mluvíte, je špatný. Je to jen to, že tato osoba je nyní na jiném místě svého života a je odlišná od vašich názorů.

Je přirozené, že chcete, aby vaše myšlenky a pocity byly potvrzeny. Pokud však porozumíte svým přesvědčením, může to být překážka porozumění. K tomu dojde, když je nastaveno, aby člověk pochopil vaše názory.

Je nemožné neustále sledovat proměnné, které poskytují dobrou komunikaci. Proto je vždy lepší udělat krok zpět a přemýšlet o situaci s touto perspektivou, protože ji můžete vidět jako celek.

Chcete-li sestavit kusy hádanky, která je pochopení, musíte se spolehnout na jeho postoj k respektu vůči jiné osobě.

Musíte být zodpovědní za vaše slova

Síla hněvu a nedorozumění, které cítíme, může být silné. Stejně jako pravděpodobnost jejich výskytu, který je poměrně stoupající, v závislosti na tom, kolik emocí jsme vložili do předmětu sporu. Závisí to také na našem vztahu s jinou osobou.

Čím blíž jsme k někomu, tím důležitější je správné pochopení významu toho, co říkají. Úzké vztahy také usnadňují vypořádání se s neznámou zprávou, která je skrytá slovy.

Každý by se měl pokoušet interpretovat výroky s přihlédnutím k jejich vztahům s jinou osobou. Totéž platí pro očekávání, osobní zájmy a emocionální postoje.

Přečtěte si článek o 12 kosmetických aplikacích vazelíny

Proto musíte pochopit, proč je důležité pracovat tvrdě, abyste se vyhnuli negativní komunikaci. Pokud se s někým hádáte, může to vést k prodlouženým zážitkům a špatným myšlenkám.

Jinými slovy, musíte věnovat pozornost komunikaci, abyste nebyli oběťmi emočních tornád. To znamená, nezachyťte se, přeměňujte se na osobu, která chrání špatný pohled nebo jedná.

Nedorozumění je velmi bolestivé. Zvlášť pokud se zdá, že jsou úmyslné a plné emoční negativity vůči jiné osobě.

Potřebujeme bojovat proti špatným záměrům zaměřeným na oslabení naší integrity. Nejlepší způsob, jak to udělat, je udělat krok zpět a podívat se na situaci z určité vzdálenosti. To znamená, že vždy vždy vyhodnoťte vše střízlivě, vezměte rozdíly a nenechte ostatní, aby potlačili vaše potřeby.

Nejlepší způsob, jak komunikovat s lidmi, je podívat se na rozdíl mezi činy a slovy. Nesmíme však zapomenout ani na životní podmínky jiných lidí.

Proto je důležité být vždy opatrný. Kromě toho stojí za to pamatovat, že když speciálně nastavíme vzdálenost, je určitě jedna výhoda - je čas na vyvážené rozhodnutí.


Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Dokážete si představit, jak spát odděleně od partnera? Tato myšlenka je poněkud divná, ale pokud ji budete analyzovat hlouběji, nebude to tak neobvyklé. Zdá se, že jedna z podmínek smlouvy, my „podepsat“ na začátku našeho vztahu, pokud budeme žít společně, je to, že bychom měli spát v jedné místnosti.

(Sex a vztahy)

7 Typů toxických lidí, kterým je třeba se vyhnout

7 Typů toxických lidí, kterým je třeba se vyhnout

Když se všechno pokazí, nebo máte určité potíže, je v negativním světle - je to zcela normální. Váš postoj k takovýmto situacím však částečně určuje, zda jste silná osobnost, která snadno překonává překážky. Problémem je, že nejsme vždy obklopeni správnými lidmi a pesimistický postoj toxických typů může dále zhoršit zdravotní stav.

(Sex a vztahy)