ČAs léčí vše?


ČAs léčí vše?

Jak často jste říkali, že čas zachází se všemi zraněními? Kdykoli přerušíme vztah nebo projde něco, co doslova rozbíjí naši duši, je to začátek velmi těžkého období, které musí být nějak překonáno.

Doporučené čtení: "Anna Karenina je syndrom: láska oběť"

Ale my jsme vždy po etapách v pořádku? Spoléháš na vůli osudu a důvěřuje jí, aby uzdravila veškerou bolest? Je důležité umožnit čas léčit rany, ale nic nezmění, pokud mu nebudete pomáhat.

Zodpovědnost za proces hojení leží pouze u vás.

Bolest potřebuje svůj čas

Bylo by hloupé věřit, že je možné vyřešit tento problém nebo léčit ranu po určitou krátkou dobu. Není to tak. Navíc nikdo nemůže předpovědět, jak dlouho tato fáze "uzdravení" bude trvat.

Proto jediná věc, kterou byste neměla dělat, je žít minulost a nechat navždy otevřenou ránu. Takže budete prostě trpět dále, takže nejprve je třeba ji uzavřít a pak dát čas na uzdravení. kolem vás tam bude mnoho lidí, kteří poradí najít způsob, jak uniknout, zkusit něco nového, jít na procházku s přáteli ... Možná je to pozitivním způsobem, ale ne používat je jako řešení jejich problémů.

Takové třídy budou pouze dočasnou bandážou na ráně, ale jednou nebo druhou cestou se opět vrátí bolest.

Přečtěte si: "

Emocionální zralost je vědět, že život není dokonalý"Dejte svou bolest trochu času. Možná měsíc, ale možná pár,

nebo dokonce celý rok. Vše závisí na tom, co dělá duši nemocnou.Ale neupravujte se. Všechno bude v pořádku, a když se uzdravíš, pochopíš to. Budete se moci podívat na tuto jizvu a už necítíte nic.

Nenechávejte ruce v nečinnosti. Ovládejte situaci

I když je čas potřebný, nikdy byste neměli dělat totéž: usaďte se a doufám, že se o všechno postará. Existuje mnoho lidí, kteří opustili své řešení problému na "osudu", nebo si myslí, že jenom čas uzdraví jejich zranění.

Ale v životě se všechno nestává podle takových pravidel.

Měli byste situaci pod vaší kontrolou a pokusit se přispět k procesu hojení. Samotný čas nemá moc být zcela zodpovědný za vše, co se vám stane. To je osobní úkol každého člověka. Můžete si vzít svůj život pod kontrolu? Co dělat Chceme vám poskytnout několik důležitých tipů, které vám pomohou.

Uvolněte minulost

minulost existovala, aby vám připomínala

zkušenost, kterou jste zažili a předali vám lekce. Stále však zůstává. Teď je čas přestat žít minulostí. Musíte to pustit a jít dál. Zaměřte se na přítomnost, protože je to nyní důležité.

Podívejte se na pomoc

Nikdo pochybuje o vaší síle, ale někdy potřebuje pomoc všichni

. Spolehněte se na lidi, kterým můžete věřit. Ti, kteří pomáhají posunout vpřed a podívat se na život z nové perspektivy.Nikdy neváhejte se zeptat na

pomoc, protože existuje mnoho lidí na světě, kteří jsou připraveni dát ramena.Buďte optimističtí

Musíte otevřít svou mysl a léčit život optimismem. Prošel jste velmi těžkým obdobím, ale to neznamená, že svět skončil.

Dříve nebo později všechno zmizí a bude na místě, takže se probudíte s úsměvem a pokračujte.

Život je krásný, takže si užívejte každého okamžiku. Odpusťte sebe a ostatním lidem

Pokud je něco těžší než odpustit druhým, pak je to pro vás odpuštěno. Ať s vámi souhlasíte nebo ne, ale je to důležitá fáze překonávání jakýchkoli potíží. Teprve poté bude člověk moci opustit minulost a pokračovat dál.

Nebuďte na špatné myšlenky, protože pak se vaše rána nikdy nezahojí.

Nezapomeňte si přečíst: „

5 příznaky deprese, které byste neměli ignorovatjste někdy spoléhal na vůli té době, zatímco skutečná odpovědnost byla pro vás? Musíte se naučit léčit bolest nejen časem. Ano, pomáhá, ale není to způsob, jak uzdravit rány.

Buďte odvážní a vezměte vše do svých rukou. Život je krásný, ale teď si toho nevšimnete.

Žijte a buďte šťastní, protože si to zasloužíte.


6 Otázek diskutovat se svými blízkými každý den

6 Otázek diskutovat se svými blízkými každý den

Denní rozhovory s vaším blízkým by měl být stálý zvyk. Je pravda, že někteří věří, že se svými partnery musí mluvit pouze o dobrém nebo romantickém. Ale je to falešný nápad. S osobou, kterou milujete, musíte diskutovat o jiných, dokonce "nevhodných" otázkách. Dobré vztahy závisí na čestnosti. Chcete-li dlouhodobý vztah založený na důvěře, musíte být připraveni mluvit o všech aspektech života.

(Sex a vztahy)

Zranit, aniž by si uvědomil, že

Zranit, aniž by si uvědomil, že

Sex a vztahy milovat sami sebe - to je něco originálního, ale kolikrát máme pocit, sám sobecký a povýšeně, když se ukázalo. Zdá se, že péče o sebe je pocit rozpaků a kvůli tomu jsme si ublížili, opravdu nevědomili si to. Můžete mít pocit, že péče o sobě odhalí svou pravou podstatu člověka, který se vždy snaží potěšit ostatní .

(Sex a vztahy)