ČAs je vždy hojení ran


ČAs je vždy hojení ran

Sex a vztahy mohou někdy léčit čas a zahojit rány, pomůže zapomenout na bolest a vidět věci v jiném světle. Ale nezapomeňte, že žádný z traumatického zážitku nezmizí navždy, stačí vzpomenout jim méně bolesti než dříve.

Možná jste slyšeli frázi „čas zahojí všechny rány“ a pomáhá učit se z negativní, přes který prošel.

Ale je důležité objasnit několik aspektů. Vaše mysl nikdy nezapomene, a ne všechny bolestné zkušenosti jsou poučné lekce. Čas ne vždy uzdravuje rány.

Ve skutečnosti spíše než ti něco, ztráta nebo jiné bolestivé zkušenosti může jen vás vzít některé skutečnosti bez anestezie učit.

Zde nezbývá než připustit, že „nic netrvá věčně.“ Na co dnes věříte, zítra může být složitá a nejistá.

Zveme vás, abyste tyto problémy zvážili.

rány zasadil svůj život

ztrátou milovaného člověka, emoční poruchy, zánik přátelství, zrady, selhání v něčem, kde chcete uspět - s tím vším, budete možná muset čelit v životě.

Často číst nebo slyšet slova jako: „Abychom pochopili život, musíte trpět“ To není vždy správné. Tyto životně důležité procesy učení se vyskytují v různých formách, a šťastných chvil může být také vynikající učitelé, kteří povzbuzují k pohybu vpřed.

Traumatické události a zranění vás často přivedou do "pasti". Zastavíte se vpřed kvůli silné bolesti. Co můžete v těchto případech dělat? Jaké strategie byste měli sledovat, když vás utrpení potlačuje?


naučit se žít s prázdnotou

žádný zaklínadlo, aby vás ze situace, ve které se právě nacházíte v určitém okamžiku svého života. žádné pilulky pro léčbu ran nebo vymazat bolest, bude a ne stroj času nedovoluje, aby se zabránilo konkrétních skutečností.

  • Rany, jako ty nebo ne, budou vždycky. Čas není ideální architekt, který je schopen je vymazat, ale to vám pomůže obnovit a cítit méně bolesti. Můžete existovat spolu s bolestí.
  • Mnozí lidé se naučili žít s prázdnotou: absence miloval jednu jizvu od špatných rozhodnutí, ztracené lásky.
  • V těchto případech je důležité, aby utrpení tě vzít do zajetí. Neschopnost bojovat nelze. Neříkejte: „Po tomto už ne stojí za to žít“ nebo „Nikdy nebudu zase šťastný.“

Klíčem je pracovat na výrobě. Co se stalo, se opravdu stalo, tak realitu, a vaše jediná možnost - a vzít to v nové situaci.

Láska do svého života čas od času budete houpat na vlnách, které mohou být za studena a nesmyslné. Jak by mohla odstranit osobu, kterou nejvíce milovala? Proč se to stalo na vás, jestli jste dobrý člověk a vždy chtějí to nejlepší pro všechny?

Někdy, když se stal posedlý hledáním význam, kde tomu tak není, spíše než léčit rány jste je dále poháněné. Nedělejte to.

Při projít bolestné zkoušce snadné zapomenout na jeden konkrétní aspekt péče o sebe a lásku pro sebe.

Při konfrontaci s ranami života není nic užitečnější než ho poslouchat, dívat se na fakta a nezapomeňte, že si zaslouží být zase šťastný.

  • Když ztratíte někoho, pak nezapomeňte se usmívat na muže, který bude vždy žijí ve svém srdci a paměti.
  • Pokud někdo zraní jste neměli hnojit bolest, protože jste právě posiluje škod, které způsobily. Přijměte fakta a pak se uvolněte a utečte. Potřepte své stíny a vzkříste po zranění.

Zraněná duše se nemůže úplně vyléčit. Tvoje rány zůstanou navždy, ale srdce bude dál bojovat.

Dovoľte, aby jste byli zase šťastní. Žijte život, který si zasloužíte.Zajímavé Články

Populární Příspěvky