ČAs nevymaže, dá všechno na své místo


ČAs nevymaže, dá všechno na své místo

Na rozdíl od populární fráze čas nevymaže všechny špatné vzpomínky sám o sobě. Komplikované příběhy nejsou řešeny sami o několik měsíců nebo let.

Time není pasivní látka, která působí jako gumu vymazat něco nepříjemného, ​​protože plynutí času připojeny na mysl, zejména s ohledem na konkrétní způsob vytváření reality.

Mysl, která sleduje bolestivé události, není schopna pokročit ani po 5 nebo 10 letech. Když se držíte něčeho, čas nevyprchá.

Musíte pochopit, že jediná věc, která bude mít stránky kalendáře v průběhu měsíců - bude vše dát na své místo.

Co vás způsobilo, že by bolest měla zůstat v minulosti a přestala vás obtěžovat. Všechno, co je důležité, vám dává sílu, energii a štěstí, mělo by být vaším partnerem každý den po celý váš život.

Dnes bychom vám chtěli dát několik jednoduchých strategií, které vám pomohou vzpamatovat si svého nejlepšího zachránce, vaší nejlepší zbraní pro hojení ran. Čas a paměť - nejlepší sochaři

Experti z paměti a neurologie říkají, že čím více si pamatujete, tím více jej upravujete. To nutně neznamená, že je změníte nebo úplně deformujete původní obrázek. Ale

dochází tak, že čím více budete držet s obrazem minulosti, dobré nebo špatné, tím více aktivovat své emoce, a tím více se vás to dotýká, změnit svůj dárek.

Použijeme klasický příklad: emoční přestávku. Dokonce i když jste byl ve věku 5 nebo 10 let, vracíte se k vaší minulosti a litujete, že jste neměli boj nebo se nestali tak, jak by váš partner chtěl.

Když se vaše mysl začíná přitahovat k jednomu velmi konkrétnímu okamžiku v minulosti, přestanete investovat v plném rozsahu a zdravým způsobem.

Past - to není místo, kde můžete začít svou bitvu,

  • kde můžete dát svou energii. Minulost prostě neexistuje, ale přítomnost tady a teď je něco, co můžete cítit a vidět. Musíš všechno na místě. Čas vám pomáhá, ve spojení s vaší vůlí a moudrostí.
  • Každý na svém místě, každá vzpomínka ve své době

Lidé tráví své dny na něco si něco pamatují. Jsme výsledkem našich zkušeností, vzdělání, životního prostředí a vlastních emocí a hodnot. Včlenili jsme je do našeho vědomí po mnoho let.

Můžete říci, že čas je to, co vás vytvořilo, ale tento obraz vás činí pasivním.

Pravdou je, že to, co jste dnes, je tvořeno vaším vnímáním, že jste vytvořili všechno, co jste viděli a žili. Nejste pasivní agenti.

Jeden a tentýž okamžik, který se vyskytuje současně v životě dvou různých lidí,

  • se projevuje dvěma různými způsoby. Například bratři a sestry, kteří byli vychováni v jednom rodinném prostředí, jinak si pamatují stejnou věc.
  • Pokud se člověk neustále drží na bolestivé události, bude její život spojen s minulostí, ztratí přítomnost.
  • Na druhou stranu, další bratr nebo sestra mohou překonat tuto událost kvůli militantní náladě. Mohou zanechat minulost za sebou, překonat ji silou a odvahou a vytvořit příznivější dar.
  • Použijte paměť jako trampolínu, nikoliv jako pohovku.

Čas vás nezhojí, pokud neprohlížíte léky.

Čas nezmění špatné momenty v životě, aby se změnil na dobré. Čas umožňuje pouze tok dnů, měsíců a let. Vy jste to, co musíte naplnit život pohybem, důležitými šťastnými okamžiky. To je důvod, proč musíte použít paměť jako trampolínu, ne jako pohovku.

Pokud vás někdo ublížil v minulosti, nezdržujte tento hněv. Přestaňte nenávidět Pokuste se zavřít tuto ránu, abyste se soustředili na důležitou věc: žít a být šťastní.

  • Pokud si podáváte své vzpomínky, zaměřujete se na minulost a přilepíte k falešnému vnímání sebe sama.
  • Tady a teď je to důležité a je to vaše pravá podstata. To je to, co byste měli každý den sledovat. Udělej si paměť za podnět, záminku k boji za váš dar.


Způsoby překonání Wendyho syndromu: potřeba setkat se s ostatními

Způsoby překonání Wendyho syndromu: potřeba setkat se s ostatními

Wendyův syndrom má své kořeny v populární psychologii. Ačkoli není v diagnostických psychologických průvodcích znám jako porucha, poskytuje některé aspekty, které vyžadují léčbu a mohou být interpretovány v klinických podmínkách. Soustředění vaší existence v péči jiné osoby způsobuje pomalý proces sebezničení.

(Sex a vztahy)

Bratři a sestry - váš nejlepší přítel

Bratři a sestry - váš nejlepší přítel

Sex & Vztahy Friends - jsou významní lidé, kteří budou vždy na vaší straně, protože tak nějak, budete vyčlenit jim. Rodinné spory, daleko od negativních, skutečně pomáhají růst. Přestože ve vztahu k bratrům a sestrám můžete mít oba vzestupy a pády, víte, že budou vždy, když je budete potřebovat. Existuje však zcela odlišná situace u vašich bratrů a sester - těch členů rodiny, kteří se stanou nejlepšími přáteli a s kým sdílíte většinu svého života.

(Sex a vztahy)