Být silný nebo objeví - někdy volba je pro nás zajímavých faktů


Být silný nebo objeví - někdy volba je pro nás zajímavých faktů

Jsou chvíle v životě, když všechno není tak dobrý, jak budete chtít. Zdá se, že všechno je proti vám a nemůžete s tím dělat nic.

Ale pro sebe zjistíte, co možná a víte: někdy je to jediná možnost být silný.

Život někdy vytváří potíže, takže se učíme, že se nikdy nevzdáme. Pak, jak se cítítebezmocnáa divíte se, proč se vám to stalo, můžepochopit, že to může být horší.

Historie dvou cílů

Chcete-li demonstrovat koncept moci, řekněte krátký příběh od Jorge Bukay. Jedná se o dva cíle, které se snaží překonat nalezené problémy.

Přečtěte si, jak skončí s podrážděností, úzkost a deprese

"Jakmile dva cíle spadly do krémového kbelíku. Okamžitě se začaly potopit: nemohly dlouho držet na povrchu a plavat v hustém krému.

Plávali na okraj kbelíku a hledali východ, ale neúspěšně. Všechno, co mohli udělat, bylo plavat na místě nebo se vzdát a utopit se.

Je těžší a těžší zůstat na povrchu.

Jeden cíl nahlas řekl:

- už nemůžu dělat. Z tohoto kbelíku není žádná cesta, nemůžeme plavat neustále. Budeme ještě zahynout, nevidím žádný důvod k tomu, abych nadále trpěl. Nemá smysl umírat z vyčerpání prostřednictvím zbytečných snah.

Když to řekl, cíl přestal pohybovat nohama a rychle se utopil a vrhl se do tlusté bílé hmoty. Jiný cíl, více vytrvalý nebo snad tvrdohlavý, řekl:

- žádný důvod k smrti! Ale pokud musím umřít, budu bojovat až do konce, když dýchám. Nechci na chvíli umřít, než nastane moje konec.

Pokračoval v potřísnění nohou v krému po dlouhou dobu. Najednou se krém začal zhutňovat a přeměňovat se na máslo.

Překvapený cíl by mohl dostat dostatek odporu pod nohy, aby vyskočil a dostal se k okraji vědra. Zbývá jen jít a běžet domů. "

Číst:Podzim sedm, vstát osm

Proč se vzdát?My všichni máme instinkt přežití, který nás nutí bojovat, ale mnozí lidé jsou jako první a zdá se, že je příliš brzy. Stálost a schopnost vidět cestu ze současné situace nejsou pro všechny společné.

Nikdy se nevzdávejte, buďte silní - svou vlastní volbou

Je pravda, že se někdy vzdáme něčeho, protože nemáme dostatečnou motivaci.Ale představte si jednu z nejhorších situací, s nimiž se někdy setkáte. V takové době máte jen dva východy: vzdát se nebo bojovat.

Pravda je, že někdy neexistuje žádná jiná cesta, než být silná.To je to, co děláte s těmi, které milujete, zejména pokud máte děti. Jediným východiskem je být silná, protože pokud si položíte ruce, vaše děti budou dělat totéž.Během života procházíme spoustou obtíží. Někteří lidé nemají jinou možnost, než jít zpět a jít dolů. Jiní bojují od začátku a někteří se zcela odmítají vzdát prvních příznaků nebezpečí. Nenechte si ujít článek

:

své minulosti učinil vám takovou ženu, že jste dnesNikdy se nevzdávej, protože nejlepší je ještě před námi

a nenechte ujít! Můžete projít těžkými časy, konfrontovat mnoho utrpení, které se zdají nekonečné.Ale na konci tunelu je světlo, bez ohledu na to, jak tmavé to teď vypadá. Dříve nebo později pomůže trpělivost a vytrvalost vidět světlo a život se ukáže.

Přemýšlejte o všem, co jste předtím museli překonat.

Pamatujte, že nic není trvalé.Jak najít sílu, pokud víte, že všechno skončilo? Být vytrvalý, bojovat a doufat ... Všechno jde,

nic není věčné .


Známky rakoviny kůže, které by neměly být ignorovány

Známky rakoviny kůže, které by neměly být ignorovány

Pokud jde o ochranu pokožky před poškozením sluncem a rakovinou kůže, mnoho lidí nepřijme nezbytná opatření. Mezi věcmi, které byste měli být nejvíce opatrní, abyste se vyhnuli rakovině kůže, nejdůležitější je sledování účinků ultrafialového (UV) záření. Tyto paprsky mohou způsobit výrazné poškození kůže, mnohem víc než jen vrásky a věkové skvrny.

(Zajímavosti)

Glutenová enteropatie a pupínky na předloktí

Glutenová enteropatie a pupínky na předloktí

Stále častěji je slyšet o lepku enteropatie - poruchou, která není tak vážné, jak celiakie, onemocnění, které postihuje různé orgány těla při konzumaci výrobků obsahujících tyto bílkoviny . Tento článek by chtěl popsat jedním z nejčastějších příznaků lepku enteropatie, pupínky na rukou, které se objevují bezdůvodně.

(Zajímavosti)