řEpa pomáhají snižovat krevní tlak přírodní prostředky


řEpa pomáhají snižovat krevní tlak přírodní prostředky

Červená řepa - zeleninu známý po celém světě jako svou jedinečnou chuť, která nasycuje různé pokrmy a mimořádné zdravotní výhody.Tento kořen obsahuje mnoho vitamínů A a C, železa a dalších minerálů, a karotenoidy a vláken.

Díky vysoké výživové hodnotě řepy po staletí se ukázalo být skvělým nástrojem pro zlepšení kvality života a zdraví obecně. Podle studie, lidé, kteří pravidelně konzumují řepa později se začínají projevovat první příznaky předčasného stárnutí, zlepšuje krevní tlak, ale chránit před onemocněním srdce a dokonce i některých druhů rakoviny.

Proč řepa pomáhá snížit krevní tlak?

Podle studie zveřejněné naScience Daily, řepa efektivně pomáhá snížit krevní tlak kvůli obsahu dusičnanů.

V řepy, jako v zelené listové zelenině, obsahuje dusičnany, které po velkém počtu procesů v těle převedené na oxid dusíku. Tato sloučenina uvolňuje a rozšiřuje cévy a tím zvyšuje krevní oběh a snižuje krevní tlak.

Jedna sklenka řepného džusu denně může pomoci vyřešit problém vysokého tlaku. Nicméně, odborníci se domnívají, že je nutné provést podrobnější studie o těchto zdravotních účincích v dlouhodobém horizontu.

Řepné šťávy ke snížení krevního tlaku

Tento recept řepné šťávy se doporučuje především na snížení krevního tlaku, zlepšení krevního oběhu, varixy boji a prevenci srdečních problémů. Ingredience

 • 3 řepa 1 plátek zázvor
 • 2 jablka 1 stroužek česneku 2 stonky celeru

Jak se připravit?

Vyčistěte a důkladně opláchněte všechny přísady a nakrájejte je na malé kousky. Vše dáte do mixéru, přidáme trochu vody a promícháme do homogenní konzistence. Pijte hlavní šťávu denně.

Jak se řepa potýká s nádory?

Červená řepa je jedním z prvních protirakovinných přípravků, a to vše kvůli vysokému obsahu flavonoidů. Tyto silné antioxidanty, které zahrnují betanin, mohou zabránit a potlačit růst nádorových nádorů.

Podle tohoto zjištění se doporučuje výzkumníkům doplnit repa s jinými produkty, které bojují proti rakovině (česnek, zázvor, cibule, rajčata atd.), Aby se zvýšil jejich účinek a boj s onemocněním.

pěnová šťáva

Tato mocná šťáva obsahuje mnoho vitamínů, antioxidantů a vlákniny - všechny pomáhají chránit tělo před rakovinou.

Ingredience

 • 1 sklenici vody (250 ml)
 • 1 střední řepy
 • 1 střední mrkev
 • 1 jablka střední velikosti
 • 4 kostky ledu

Jak to vařit?

Vyčistěte a nakrájejte všechny přísady a přidejte je do mixéru. Bít dolů, dokud nedosáhnete požadované konzistence, a pak, aniž byste napichli, pijte.

Jak pomáhá řepa čistou játra?

Řepa má mnoho vlastností, které pomáhají odstranit jaterní toxicitu a odpad, který se nahromadil po dlouhou dobu. Tato zelenina pomáhá snížit tvorbu žluči a zlepšuje aktivitu tohoto orgánu. Řepná šťáva také urychluje odstraňování těžkých kovů, může dokonce zabránit vzniku rakoviny jater.

Šťávy z řepy pro čištění jater

Tento jednoduchý recept na řepné džusy se doporučuje těm, kteří chtějí vyčistit játra a obecně zlepšit svou činnost. Složky těchto šťáv stimulují vylučování toxinů z těla a mohou také zlepšit zdraví tlustého střeva.

Ingredience

 • 1 velká řepa, nakrájíme na kusy
 • 1 velký citron

Jak to vařit?

Nalijte citronovou šťávu a nalijte ji do mixéru na kusy řepy. Přidejte půl sklenici vody, aby se nápoj lépe připravil a přiveďte směs do homogenní struktury. Pijte šťávu chlazené, nejlépe na prázdný žaludek.

Jablečný džus pro čištění jater

Vaše játra mohou být velmi postiženy alkoholem, podvýživou, znečištěním, kouřením apod. V této šťávě, úžasné vlastnosti řepy jsou kombinovány s použitím hlávkového salátu, zelí a jablek. Taková směs poskytuje silný prostředek k odstranění toxinů.

Ingredience

 • 1 nakrájené na kusy řepy
 • 1 salát
 • 3 listy zelí
 • 1 jablko

Jak to vařit?

Přidejte všechny ingredience do mixéru, přidejte trochu vody a několik minut přerušte homogenní hmotu. Pijte tuto šťávu po dobu sedmi dnů.


Zanícené hrdlo: přírodní léčby

Zanícené hrdlo: přírodní léčby

Kdo nikdy neměl zánět krku? Tato bolestná zkušenost činí každý den nesnesitelný život. Je bolestné říct, dýchat ... Existuje způsob, jak se toho zbavit? Samozřejmě tam je. Postupujte podle jednoduchých pokynů z tohoto článku při příštím trvání krku. Trombotické léky Někdy k tomu dochází při změně sezón.

(Lidových opravné)

Jak přírodní antykonhestant

Jak přírodní antykonhestant

Přírodní prostředky nikdy na škodu vědět, dobrý recept přírodní antykonhestantu doma. Zjevně pomůže, když prostudylysya nebo chřipka, nebo máte potíže s dýcháním kvůli nějaké překážky v nose nebo na hrudi. Jedná se o jednoduchý a efektivní nástroj . Také se nemusíte zabývat vedlejšími účinky, které jsou někdy spojeny s užíváním léků.

(Lidových opravné)