řEpa pomáhají snižovat krevní tlak přírodní prostředky


řEpa pomáhají snižovat krevní tlak přírodní prostředky

Červená řepa - zeleninu známý po celém světě jako svou jedinečnou chuť, která nasycuje různé pokrmy a mimořádné zdravotní výhody.Tento kořen obsahuje mnoho vitamínů A a C, železa a dalších minerálů, a karotenoidy a vláken.

Díky vysoké výživové hodnotě řepy po staletí se ukázalo být skvělým nástrojem pro zlepšení kvality života a zdraví obecně. Podle studie, lidé, kteří pravidelně konzumují řepa později se začínají projevovat první příznaky předčasného stárnutí, zlepšuje krevní tlak, ale chránit před onemocněním srdce a dokonce i některých druhů rakoviny.

Proč řepa pomáhá snížit krevní tlak?

Podle studie zveřejněné naScience Daily, řepa efektivně pomáhá snížit krevní tlak kvůli obsahu dusičnanů.

V řepy, jako v zelené listové zelenině, obsahuje dusičnany, které po velkém počtu procesů v těle převedené na oxid dusíku. Tato sloučenina uvolňuje a rozšiřuje cévy a tím zvyšuje krevní oběh a snižuje krevní tlak.

Jedna sklenka řepného džusu denně může pomoci vyřešit problém vysokého tlaku. Nicméně, odborníci se domnívají, že je nutné provést podrobnější studie o těchto zdravotních účincích v dlouhodobém horizontu.

Řepné šťávy ke snížení krevního tlaku

Tento recept řepné šťávy se doporučuje především na snížení krevního tlaku, zlepšení krevního oběhu, varixy boji a prevenci srdečních problémů. Ingredience

 • 3 řepa 1 plátek zázvor
 • 2 jablka 1 stroužek česneku 2 stonky celeru

Jak se připravit?

Vyčistěte a důkladně opláchněte všechny přísady a nakrájejte je na malé kousky. Vše dáte do mixéru, přidáme trochu vody a promícháme do homogenní konzistence. Pijte hlavní šťávu denně.

Jak se řepa potýká s nádory?

Červená řepa je jedním z prvních protirakovinných přípravků, a to vše kvůli vysokému obsahu flavonoidů. Tyto silné antioxidanty, které zahrnují betanin, mohou zabránit a potlačit růst nádorových nádorů.

Podle tohoto zjištění se doporučuje výzkumníkům doplnit repa s jinými produkty, které bojují proti rakovině (česnek, zázvor, cibule, rajčata atd.), Aby se zvýšil jejich účinek a boj s onemocněním.

pěnová šťáva

Tato mocná šťáva obsahuje mnoho vitamínů, antioxidantů a vlákniny - všechny pomáhají chránit tělo před rakovinou.

Ingredience

 • 1 sklenici vody (250 ml)
 • 1 střední řepy
 • 1 střední mrkev
 • 1 jablka střední velikosti
 • 4 kostky ledu

Jak to vařit?

Vyčistěte a nakrájejte všechny přísady a přidejte je do mixéru. Bít dolů, dokud nedosáhnete požadované konzistence, a pak, aniž byste napichli, pijte.

Jak pomáhá řepa čistou játra?

Řepa má mnoho vlastností, které pomáhají odstranit jaterní toxicitu a odpad, který se nahromadil po dlouhou dobu. Tato zelenina pomáhá snížit tvorbu žluči a zlepšuje aktivitu tohoto orgánu. Řepná šťáva také urychluje odstraňování těžkých kovů, může dokonce zabránit vzniku rakoviny jater.

Šťávy z řepy pro čištění jater

Tento jednoduchý recept na řepné džusy se doporučuje těm, kteří chtějí vyčistit játra a obecně zlepšit svou činnost. Složky těchto šťáv stimulují vylučování toxinů z těla a mohou také zlepšit zdraví tlustého střeva.

Ingredience

 • 1 velká řepa, nakrájíme na kusy
 • 1 velký citron

Jak to vařit?

Nalijte citronovou šťávu a nalijte ji do mixéru na kusy řepy. Přidejte půl sklenici vody, aby se nápoj lépe připravil a přiveďte směs do homogenní struktury. Pijte šťávu chlazené, nejlépe na prázdný žaludek.

Jablečný džus pro čištění jater

Vaše játra mohou být velmi postiženy alkoholem, podvýživou, znečištěním, kouřením apod. V této šťávě, úžasné vlastnosti řepy jsou kombinovány s použitím hlávkového salátu, zelí a jablek. Taková směs poskytuje silný prostředek k odstranění toxinů.

Ingredience

 • 1 nakrájené na kusy řepy
 • 1 salát
 • 3 listy zelí
 • 1 jablko

Jak to vařit?

Přidejte všechny ingredience do mixéru, přidejte trochu vody a několik minut přerušte homogenní hmotu. Pijte tuto šťávu po dobu sedmi dnů.


Rozlučte se s bolestmi v krku v důsledku těchto 6 přírodních prostředků přírodní prostředky

Rozlučte se s bolestmi v krku v důsledku těchto 6 přírodních prostředků přírodní prostředky

Bolest šíje - společný problém, který nastane, když svaly smlouvy, a v důsledku toho je obtížné pohnout hlavou. Ve většině případů se to stane kvůli špatnému držení těla při spánku nebo nesprávným držením těla, ačkoli krk mohou také bolí v důsledku chronických onemocnění, jako je revmatoidní artritida.

(Lidových opravné)

5 Neuvěřitelných akné masky

5 Neuvěřitelných akné masky

Kromě každodenního čištění obličeje s vhodnými léky můžete také tyto přírodní masky použít k odstranění akné a dalších defektů kůže. Akné je jedním z nejčastějších kožních problémů. Jsou charakterizovány přítomností malých skvrn, zejména v T-zóně obličeje (čelo, nos a brada). Vznikají, když jsou póry blokovány nadbytečným mazu, částicemi ve vzduchu a mrtvými buňkami , které zůstávají na povrchu pokožky.

(Lidových opravné)