řEpy pro čištění jater a krevní produkty


řEpy pro čištění jater a krevní produkty

Přírodní řepa - není jen kořen. Hluboko ve svém karmínovém srdci obsahují celou řadu antioxidantů a vitamínů, které jsou velmi prospěšné pro vaše zdraví. Proto by měly být rozhodně zahrnuty do každodenní stravy.

bohaté na vlákniny, bílkovin a vody, léčivé rostliny To dává tělu velké množství energie a mohou být použity k léčbě různých typů onemocnění, zejména zdravotních problémů souvisejících s játry. V dnešním článku se budeme zabývat všemi nejvýznamnějšími vlastnostmi řepy.

Červená řepa - je vaším nejlepším játrovým přítelem

Máte rádi řepu? Jejich čerstvá zemitá chuť se již stala nedílnou součástí vaší stravy? Máte rádi jídlo řepy surové nebo vařené, s malým množstvím oleje a soli? Pokud je odpověď "Ano", uděláte všechno správně! Při poruchách jaterních řepy, které lze snadno koupit v každém obchodě a supermarket může být váš nejlepší přítel v boji proti zánětu, stejně jako stáhnou toxiny z těla.

Věnujte pozornost následujícím vlastnostem řepy. 1. Tato kořenová

-

pokladniční antioxidantů v červené řepy obsahují velké množství beta-karotenu, karotenoidy a flavonoidy - z nichž všechny jsou silné antioxidanty, které dávají rostlině atraktivní jasnou barvu. Je známo, že vysoce antioxidační přípravky dokonale čistí játra, zvláště v případě onemocnění mastných kyselin.

V roce 2012 časopis New England Journal of Medicine publikoval zajímavou klinickou studii, která ukázala, že stav pacientů s onemocněním jater mastné významně zlepšily po léčbě s antioxidanty. Zvláště se snížily záněty a hladiny tuku v játrech. Částečnou příčinou je betapalin, což je antioxidant, který také pomáhá předcházet předčasným známkám stárnutí.

Nechoď na minutu. Pokud někde ve světě existuje bohatá na antioxidanty zeleninu, která by měla být vždy jíst - to je řepa!

2. Jsou urychlení metabolismu a spalovat tukové

řepu - velký výběr, pokud chcete zhubnout. Obsahují spoustu energie, jsou nasycené a bohaté na vlákninu. Například, pokud si připravit řepné pás před každým jídlem, dostanete spoustu živin, a bude cítit nasytit (jako snacking během dne nechtějí).

Kromě toho má řepa jiné příznivé vlastnosti.

  • Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny, tento kořen čistí tělo, zabraňuje akumulaci toxinů a stagnaci tekutiny. Navíc řepa zlepšuje trávení a je preventivní opatření proti zácpě. Všechny tyto vlastnosti pomáhají zlepšovat játra, zabraňují sběru a skladování tuků a jiných lipidů v buňkách tohoto důležitého orgánu.
  • Červená řepa stimuluje funkce jater, stejně jako trávení, a proto zlepšuje metabolismus.
  • Další výhodou z nich: zesvětlování lymfatického systému, to mimořádně podporuje odstranění toxinů z těla.

také důležité si uvědomit, že onemocnění ztučnění jater lze zastavit jídla s nízkým obsahem tuku strava bohatá na vitamíny, které mohou být získány z čerstvého ovoce a zeleniny. To je důvod, proč řepa v tomto případě vypadá skvěle. 3. Řepa

čistící a péče o srdce

ve starověku, tento rostlinný slouží k přidání „Power“ krev a urychlit proces hojení pacientů. Užitné vlastnosti řepy pro oběhový systém lze shrnout níže uvedenými body.

  • Řepa obsahuje hodně draslíku, který pomáhá regulovat krevní tlak.
  • Čepel snižuje hladinu škodlivého cholesterolu.
  • Obsahují mnoho železa, hořčíku, fosforu, kyseliny listové a vitamínů A, B a C. Řepa doslova napěchované živin, které posilujíoběhový systém a pomáhají odstranit nebezpečné látky.

Jak řepa pomůže odstranit toxiny z Pechina a zlepšit její zdravotní

, aby co nejvíce hodnotu řepu, z výživového, léčí játra a přivést ji s toxiny nejlepší konzumovat je syrové. Rozmícháme malou řepu a mrkev a připravíme salát.A pokud přidáte trochu olivového oleje a citronové šťávy, bude to dokonalý lék na zlepšení vašeho zdraví.

Léčivá šťávy pro játra

složkách

  • 1 šálek vody (200 ml)
  • 1 řepa průměrná velikost
  • 1 mrkev Středně velká
  • 1 jablko průměrná velikost

Zhotovení

Nejprve je třeba důkladně umýt všechny složky, pak rozsekat na malé kousky, aby se je snadnější dát mixér a zaklepat ho. Řepa a mrkve musí být surové, protože teprve poté je jejich výhoda maximální.

rozšleháme všechny přísady v mixéru až do hladké konzistence, pak je třeba, aby rozridyty sklenici vody. Pokud přidat několik kostek ledu na pití, bude se ukázat být více osvěžující a chutné.

Kdy pít tuto šťávu? Půl hodiny před hlavním jídlem. Stačí pít sklenici šťávy denně po dobu pěti dnů, abyste odstranili toxiny z jater. Relax 10 dní, a pak opakujte znovu. Získáte chutnou nálož živin, která přinese úžasný přínos pro vaše zdraví.

Nenechte si ujít příležitost!


Incredible bobkový list vlastnosti oleje

Incredible bobkový list vlastnosti oleje

Přírodní produkty nejdůležitějším klíčem k vaření lahodný oleje vavřínových lístků mít trpělivost, protože jakmile si mix všechny ingredience potřebné k opuštění oleje vyluhovat po dobu 40 dnů. Pokud jste už dlouho chtěli vařit vlastní neuvěřitelný silicový olej, nezapomeňte se pokusit olej z bobkového listu.

(Lidových opravné)

Jak překonat suché oči přírodní prostředky přírodní prostředky

Jak překonat suché oči přírodní prostředky přírodní prostředky

Suché oko, také známý jako keratokonjunktivitida - nemoc, která se vyvíjí, když oči nevytvářejí dostatek slzy na povrch oka zůstávala mokrá. To způsobí, že zánětlivé reakce v citlivých tkáních a nepohodlí, včetně svědění, zčervenání a citlivost. Pokud není správně ošetřeno, může to vést ke zhoršení stavu rohovky a spojivek.

(Lidových opravné)