řEpy pro čištění jater a krevní produkty


řEpy pro čištění jater a krevní produkty

Přírodní řepa - není jen kořen. Hluboko ve svém karmínovém srdci obsahují celou řadu antioxidantů a vitamínů, které jsou velmi prospěšné pro vaše zdraví. Proto by měly být rozhodně zahrnuty do každodenní stravy.

bohaté na vlákniny, bílkovin a vody, léčivé rostliny To dává tělu velké množství energie a mohou být použity k léčbě různých typů onemocnění, zejména zdravotních problémů souvisejících s játry. V dnešním článku se budeme zabývat všemi nejvýznamnějšími vlastnostmi řepy.

Červená řepa - je vaším nejlepším játrovým přítelem

Máte rádi řepu? Jejich čerstvá zemitá chuť se již stala nedílnou součástí vaší stravy? Máte rádi jídlo řepy surové nebo vařené, s malým množstvím oleje a soli? Pokud je odpověď "Ano", uděláte všechno správně! Při poruchách jaterních řepy, které lze snadno koupit v každém obchodě a supermarket může být váš nejlepší přítel v boji proti zánětu, stejně jako stáhnou toxiny z těla.

Věnujte pozornost následujícím vlastnostem řepy. 1. Tato kořenová

-

pokladniční antioxidantů v červené řepy obsahují velké množství beta-karotenu, karotenoidy a flavonoidy - z nichž všechny jsou silné antioxidanty, které dávají rostlině atraktivní jasnou barvu. Je známo, že vysoce antioxidační přípravky dokonale čistí játra, zvláště v případě onemocnění mastných kyselin.

V roce 2012 časopis New England Journal of Medicine publikoval zajímavou klinickou studii, která ukázala, že stav pacientů s onemocněním jater mastné významně zlepšily po léčbě s antioxidanty. Zvláště se snížily záněty a hladiny tuku v játrech. Částečnou příčinou je betapalin, což je antioxidant, který také pomáhá předcházet předčasným známkám stárnutí.

Nechoď na minutu. Pokud někde ve světě existuje bohatá na antioxidanty zeleninu, která by měla být vždy jíst - to je řepa!

2. Jsou urychlení metabolismu a spalovat tukové

řepu - velký výběr, pokud chcete zhubnout. Obsahují spoustu energie, jsou nasycené a bohaté na vlákninu. Například, pokud si připravit řepné pás před každým jídlem, dostanete spoustu živin, a bude cítit nasytit (jako snacking během dne nechtějí).

Kromě toho má řepa jiné příznivé vlastnosti.

  • Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny, tento kořen čistí tělo, zabraňuje akumulaci toxinů a stagnaci tekutiny. Navíc řepa zlepšuje trávení a je preventivní opatření proti zácpě. Všechny tyto vlastnosti pomáhají zlepšovat játra, zabraňují sběru a skladování tuků a jiných lipidů v buňkách tohoto důležitého orgánu.
  • Červená řepa stimuluje funkce jater, stejně jako trávení, a proto zlepšuje metabolismus.
  • Další výhodou z nich: zesvětlování lymfatického systému, to mimořádně podporuje odstranění toxinů z těla.

také důležité si uvědomit, že onemocnění ztučnění jater lze zastavit jídla s nízkým obsahem tuku strava bohatá na vitamíny, které mohou být získány z čerstvého ovoce a zeleniny. To je důvod, proč řepa v tomto případě vypadá skvěle. 3. Řepa

čistící a péče o srdce

ve starověku, tento rostlinný slouží k přidání „Power“ krev a urychlit proces hojení pacientů. Užitné vlastnosti řepy pro oběhový systém lze shrnout níže uvedenými body.

  • Řepa obsahuje hodně draslíku, který pomáhá regulovat krevní tlak.
  • Čepel snižuje hladinu škodlivého cholesterolu.
  • Obsahují mnoho železa, hořčíku, fosforu, kyseliny listové a vitamínů A, B a C. Řepa doslova napěchované živin, které posilujíoběhový systém a pomáhají odstranit nebezpečné látky.

Jak řepa pomůže odstranit toxiny z Pechina a zlepšit její zdravotní

, aby co nejvíce hodnotu řepu, z výživového, léčí játra a přivést ji s toxiny nejlepší konzumovat je syrové. Rozmícháme malou řepu a mrkev a připravíme salát.A pokud přidáte trochu olivového oleje a citronové šťávy, bude to dokonalý lék na zlepšení vašeho zdraví.

Léčivá šťávy pro játra

složkách

  • 1 šálek vody (200 ml)
  • 1 řepa průměrná velikost
  • 1 mrkev Středně velká
  • 1 jablko průměrná velikost

Zhotovení

Nejprve je třeba důkladně umýt všechny složky, pak rozsekat na malé kousky, aby se je snadnější dát mixér a zaklepat ho. Řepa a mrkve musí být surové, protože teprve poté je jejich výhoda maximální.

rozšleháme všechny přísady v mixéru až do hladké konzistence, pak je třeba, aby rozridyty sklenici vody. Pokud přidat několik kostek ledu na pití, bude se ukázat být více osvěžující a chutné.

Kdy pít tuto šťávu? Půl hodiny před hlavním jídlem. Stačí pít sklenici šťávy denně po dobu pěti dnů, abyste odstranili toxiny z jater. Relax 10 dní, a pak opakujte znovu. Získáte chutnou nálož živin, která přinese úžasný přínos pro vaše zdraví.

Nenechte si ujít příležitost!


Frozen citron nástrojů prevence rakoviny

Frozen citron nástrojů prevence rakoviny

Natural Lemon je jedním z nejoblíbenějších produktů na světě, známý nejen pro svou univerzálnost v kuchyni, ale četné léčivé vlastnosti . Po staletí lidé používali citronovou šťávou při vaření různých potravin a léků, protože díky svému jedinečnému chutí a obrovským množstvím živin a antioxidantů, toto ovoce je nezbytný pro správnou funkci těla.

(Lidových opravné)

5 Přírodních způsobů, jak bělit oblečení bez bělidla

5 Přírodních způsobů, jak bělit oblečení bez bělidla

Bílé oblečení se velmi snadno dostat špinavé, prostě se něco dotknout. A jestliže jej často nosí, pak nakonec začne být nažloutlý odstín. Pro údržbu prádla je obvykle třeba používat chemikálie pro skladování, zejména s obsahem prádla. Výrobci tvrdí, že toto je nejlepší řešení pro obnovení původního jasného bílého odstínu vašeho oblečení .

(Lidových opravné)