Kručení v žaludku, jak víte


Kručení v žaludku, jak víte

Zajímavá fakta Více než kručení v žaludku nespočívá jen hlad. Můžete si myslet, že tímto způsobem se vaše tělo vám řekne něco k jídlu, ale zpráva může být víc než jen náznakem tamuvannya hladu.

váš trávicí systém je důležité pochopit vztah mezi žaludku a trávicího systému, aby lépe pochopili, proč váš žaludek bručí.

Trávicí systém je v podstatě dlouhá trubice, která začíná od úst a končí anální dutinou. Jedná se o poměrně jednoduchý systém, ale může být komplikován různými faktory, které ovlivňují různé orgány ve vašem těle.

potravin se pohybuje přes trávicí systém přes svalových kontrakcí (známý jako peristaltika), který trávení potravy a přesunout ji do celého těla. Tato redukce také pomáhají spojit kapaliny a pevné částice s žaludečními kyselinami.

Většina zvuky jsou slyšet ze žaludku, kde trávicí systém směšuje obsah žaludečních šťáv. Vzduch produkovaný trávicí soustavou narazí na střevní kontrakce, což způsobuje charakteristický zvuk. Tyto zvuky se mohou kdykoli objevit, i když nejste hladoví. Rozdíl je v tom, že když je váš žaludek plný, jsou tyto zvuky méně hlasité.

Pokud je váš žaludek prázdný, proč se sníží trávicí systém? Asi dvě hodiny před váš žaludek je zcela prázdná, začne produkovat některé hormony, které stimulují nervové soustavy a mozku odesílá zprávy, které říkají „musí jíst.“

Mozek reaguje na tyto signály začátkem peristaltiky. Tato snížení úplné vyprázdnění žaludku a může dokonce vyvolat další příznaky hladu, takže máte nutkání znovu jíst.

Co způsobuje nadměrné chvění v břiše?

Vše, co jsme diskutovali výše, je ve skutečnosti spíše normální činnost. Když váš žaludek ruší příliš mnoho, může to ovlivnit nejen vaše zdraví, ale také trávicí proces. To se často děje bez rozumu. Důvod tohoto nadměrného hluku může být spojen nejen s hladovění.

přísnou dietu, pokud budete jíst méně, než se používá ke konzumaci během dne nebo v noci, můžete zaměnit trávicí systém. Přísné diety může často sestávat z produktů, které obsahují určité živiny nebo jiné velké množství kalorií a vytvářet nadměrný hluk v žaludku, protože jídlo se rozštěpí rychle, což signalizuje, že tělo hladu.

Spotřeba sýtených nápojů

Směs plynů a vzduchu uvnitř vašeho žaludku může také způsobit tyto zvuky. Pokud pijete sycené nápoje, zvýšíte počet bublinek v trávicím systému, který se může rozpadnout a produkovat žaludeční zvuky.

Když vaše tělo nemůže odstranit tento nadměrný vzduch přirozeně, tento proces se vyskytuje uvnitř trávicího systému. Příliš rychlý příjem potravy nebo polykání spolu s jídlem také vede k tomuto příznaku.

Potravinová intolerance

Laktóza, dostupná v mléce, jogurtu, krému a sýru, nejčastěji způsobuje nesnášenlivost jídla. Když je tato složka zůstává v žaludku po příliš dlouhou dobu, je přítomen v bakteriích mohou produkovat další plyn a bublin v trávicím systému. Určitě byste měli jít na jídlo, které nezpůsobuje potravinovou intoleranci.

Vředy Vředy v trávicím systému mohou být také příčinou, jediný rozdíl v čase a množství vzduchu přítomného v trávicím systému. Toto onemocnění je doprovázeno bolestí a nepohodlí, které nemají nic společného s hladovění. Pro vyřešení tohoto problému musíte upravit svou dietu. Symptomy

syndrom dráždivého tračníku příznaky tohoto onemocnění jsou podobné příznaky vředy, protože, na rozdíl od dotírající bolest, dochází k bolesti po požití některých potravin.

Jak ovládat rušení?

Pokud nepohodlí není přímo související se zdravím, můžete udělat něco, co mu pomůže ovládat nebo ho odstranit.

  • Opatrně žvýkat jídlo. Když vaše tělo spojí tuhé látky a tekutiny v žaludku, plyny budou méně.
  • Pijte šálek čaje po jídle, to může vyřešit problém lehkosti v žaludku.
  • Nevdechujte příliš daleko během jídla, abyste snížili množství vzduchu, které polknete.
  • Jezte méně. Kousnutí je snadněji strávitelné a neumožňují žaludku vysílat signály hladu do mozku.


Příznaky herniated disk

Příznaky herniated disk

Zajímavá fakta Mnoho lidí trpí herniated disk zápasů. Je vedoucí k silné bolesti a postižení vážný problém, a proto je důležité znát příznaky. Jak víte, naše páteř - puzzle se skládá ze složitých anatomických částí: kostí, svalů a vazů, a kdykoliv s nimi mohou způsobit problémy. Zjistíte, proč se to stane, pokud si přečtete tento článek později.

(Zajímavosti)

Pravda o sycených nápojích

Pravda o sycených nápojích

Nealkoholické nápoje (sýtené nápoje) jsou velmi populární po celém světě. V některých oblastech, například ve Spojených státech, skutečně stojí méně než voda! Většina spotřebitelů neví, odkud jsou skutečně vyrobeny. V tomto článku se dozvíte o složkách v sycených nápojích, které se vám líbí při jídle.

(Zajímavosti)