Buďte sami a buďte šťastní


Buďte sami a buďte šťastní

"Nezměnil jsem se. Nastal čas v mém životě, když musím dát lidem vědomí, že si zaslouží slyšet. " Pokud máte někdy stejnou potřebu života, neměli byste se cítit vinni: prioritou je hlavní cesta k nalezení rovnováhy a štěstí.

Stínil naší touhou zavděčit všem kolem nás, nemají často příležitost nebo odvahu zastavit „krmení“ určitá spojení, že místo obohacení nám skutečně způsobit velké škody.

Podle studie z University of chování Claremont, jednat v souladu s našimi hodnotami a musí být schopen věřit těm, které jsme sami obklopují - způsob, jak zvýšit hladinu oxytocinu v mozku a ve skutečnosti zvýšení štěstí.

Nakonec mluvíme o činnostech, které jsou relevantní pro naše pocity a věrnost vůči našim hodnotám. "Nezměnil jsem se. Pokud vám řeknu, že nechci pro vás tuto službu dělat, je to proto, že je to proti mým zásadám. " ◊ Rádi bychom vás pozvali, abyste dnes uvažovali o těchto otázkách.

Nezměnil jsem se, zůstávám věrný svým hodnotám

Klíčem k štěstí není shromažďovat bohatství ani být obklopeni mnoha přáteli.

Není to také o "shromažďování lidí", jako o těch, kteří se snaží dostat tisíce lidí, aby si mohli užívat svých fotografií a příspěvků na sociálních sítích. Jedná se o udržování vztahů s lidmi, kteří stojí za to mít v jejich životě blízko; lidé, kteří vám vždy umožňují být sami bez nutnosti dělat nebo mluvit věci, které se opravdu necítíme. Ve skutečnosti víme, že to není vždy snadné dosáhnout.

Doporučujeme číst: Nemusíte vysvětlovat

Žijeme ve společnosti, která se řídí vzhledem a potřebou "potěšit každého".

Nikdy nezapomeňte: ti, kteří se spoléhají na lásku ostatních a chtějí potěšit každého, nakonec zůstávají nešťastní.

My všichni projdeme etapou v životě, když cítíme potřebu být rozpoznán. Jako dospívající mládež hledáme souhlas mezi našimi přáteli, abychom se cítili součástí skupiny. Později, jako dospělí, mnozí z nás stále hledají přijetí ve formě lásky od milujícího partnera.

  • Ti, kteří chtějí být milovaní ostatními, zapomínají, že se v první řadě zamilují.
  • Podpora zůstatku denně je dostačující: v každém okamžiku nemusíte nastavovat limity. Jedná se o pochopení toho, jak žít s úctou, jak pro sebe, tak i pro ostatní.
  • Pokud máte vždy pocit, že je třeba předstírat nebo cítit věci, které opravdu nechcete, může to být čas, abyste změnili své prostředí.
  • Pokud tato situace přetrvává v průběhu času, může to vést ke krizi identity a ztrátě sebeúcty. Nedovolím, aby mě někdo změnil, miluju sebe jako osobu, kterou jsem já

Dosažení toho, co máš v tu chvíli, potřebovalo spoustu práce, pokory a příjemných objevů. Naše osobnosti mají malou genetickou složku, ale co

jsme, velmi určuje naše zkušenosti a náš postoj k němu.byste si měli přečíst: Nikdo si zaslouží vaši lásku víc než sami

život - za sebou dlouhou cestu, ve které jsme se vytvořit systém hodnot, přesvědčení a postoje, které jsme nezaplatili ani za nic. To by znamenalo přestat být sami.

Možná jste začali vztahy, které se vám nakonec ukázaly jako nevhodné a nejste šťastní. S největší pravděpodobností jiný člověk říká, že jste se "změnili" a že už nejste to, co jste bývaly.

  • Nedovolte, abyste byli takovými výroky ovlivňováni. Nikdo se opravdu nemění, ale ukázalo se, že jiní prostě ztrácejí čas, aby tě skutečně pochopili.
  • Nejdůležitější - udržujte si sebevědomí a dodržujte své hodnoty.

Pobyt ve vztazích, stejně jako bydlení s ostatními, nás často přináší kompromis. Tento "kompromis" by však měl být výměna, kdy každý vyhrál a nikdo neztratí. Abyste byli partnerem, matkou, synem, bratrem nebo přítelem, musíte vědět, jak poslouchat a vytvořit reciprocitu.

  • Nemusíte vždy konvergovat, nemáte stejné záliby, soucit a touhu. Důležité je sdílet hodnoty.
  • Nikdy nezměňujte aspekty své osobnosti nebo zájmy, abyste potěšovali ostatní nebo je zklamali. Žít a prosazovat očekávání druhých je osobní nesoulad, který přináší jen neštěstí.
  • Také si přečtěte: Vztahy či ne, prostě buďte šťastní

Nezapomeňte, že abyste se nevzdali nebo nechali pod kontrolou druhých, musíte se sami rozumět.

Vždy si pamatujte své hranice a jak daleko můžete jít, aniž byste obětovali své sebevědomí. To je třeba mít na paměti.


Utrpení dává lidem větší duch

Utrpení dává lidem větší duch

Sex a vztahy Často se říká, že jakmile můžeme kontrolovat utrpení a skoncovat s nimi , dostaneme svobodu. Tato krásná slova a jejich čtení, musíme se ptát sami sebe: „No, a jak to funguje? Jak zastavit obavy z neúspěchu, úzkost a utrpení? „ Za účelem kontroly jejich emocionální stavy a přeměnit tuto negativní energii, která nás bolí, je užitečné porozumět vnitřní anatomii.

(Sex a vztahy)

Chcete-li mít čisté svědomí, mluvit a dělat to, co musí

Chcete-li mít čisté svědomí, mluvit a dělat to, co musí

Sex & Vztahy Chcete-li být dobrým člověkem, není dost mluvit. Osoba, která může být vytrvalá, uctivá, ale pevná, bude mít čisté svědomí. Bude mít upřímné a pravé srdce. Ale tady je něco zajímavého. Podle řady studií, například z časopisu Save Journal , pouze 18% populace má vysoký index sebevědomí. Zbytek je víceméně "přežívající".

(Sex a vztahy)