Bratři a sestry mají vztah, který jde od srdce


Bratři a sestry mají vztah, který jde od srdce

Sex a Vztah Vztah mezi nejvíce nativním někdy obtížnou. Každý z nich má své vlastní charakteristiky a roky hněvu a hádek, které se táhnou od dětství, ale po všech sourozenců vždy „perenarodzhuyutsya“, když se stanou dospělí a cítit sílu spojení, která přichází přímo ze srdce.

Podle testů provedených Ústavem osobnosti a sociální výzkum na University of California (m., Berkeley), obvykledůležitou úlohu tím, že účet narodilo miminko.

dítě, každý z nás používá nějakou strategii, jak získat pozornost rodičů, ale jako bratři a sestry vyrostou, často opouštět tyto rozdíly v minulosti a začít se starat o sebe.

Toto zvláštní spojení nelze vybrat. Krev je to, co spojuje lidi, a každodenní život vytváří kontakt, který překračuje čas, generace a věk.

Naši bratři a sestry jsou do značné míry součástí naší osobnosti a oni nám pomáhají v těžkých časech.

Podívejte se na to podrobněji.

When se narodili

extrémně překvapující množství studií vztah mezi bratry a sestrami a vliv využili psychologický přístup k vysvětlení významu pořadí narození. Pořadí narození

knihy "Born bouřit" ( "Born to Rebel") Sallovey Frank, evoluční psycholog z University of California (m. Berkeley), tvrdí, že nejstarší dítě v rodině má nějaké zvláštní vlastnosti.

  • Obvykle starší děti jsou více odpovědné a lépe vnímat změny v rodině.
  • Jsou nejčastěji v kontaktu s rodiči při řešení jakýchkoli problémů.
  • také řekl, že starší děti obvykle získat větší hodnotu zrodičů, zatímco jejich mladší a méně starostí poblazhlyvishe omezit svá pravidla.
  • Někdy to vede k tomu, že nejstarší děti přijmout tyto hodnoty, nebo, jak jsme již uvedli dříve, naopak - povstali proti nim.

Seredulsha dítě paradoxně často říkají seredulsha dítě - o „Země nikoho.“ Hledají své místo v rodině a proto potřebují pozornost. Takové děti se této hierarchii nelíbí a projeví negativní reakci na to, co považují za nespravedlivé.

  • Středně velké bratři a sestry se snaží něco vystupovat, být chytřejší než starší nebo mladší.
  • Výzkumné poznatky tvrdí , že se budou vždy snažit o rozvoj osobních a emocionálních vztahů , kde "zažívají tento sklon" a kde se cítí bez nadvlády nebo nadřazenosti. Je zajímavé poznamenat:

Sociální stereotyp potvrzuje, že dítě vzbouřenců bude následovat první, zodpovědný bratr nebo sestru. Tento model však neurčuje všechny typy vztahů. Bezesporu je v každé rodině spousta věcí odlišných.

Nejmladší dítě

Podle knihy "Ties to Last Forever" od Jurafa Frika,

nejmladší dítě má dva extrémy. Mohou se stát samostatnými dětmi s výrazným charakterem a snažit se opustit své rodiče domů co nejdříve. Nebo zůstaňte malí chlapci nebo dívky, které jsou ještě více závislé na rodičích a bratrech a sestrách.

  • Můžete také říci, že nejmladší dítě vždy nosí štítek "nejmenší v domě".

Vztahy mezi bratry a sestry jsou dva, ale silné

Přestaňme mluvit s těmi, kteří se střídavě narodili. Každý ví, že v dětství a zralosti se děti snaží najít místo v rodině. Závist začíná stejně jako obdobím kontroverze a velmi obtížných situací, které do určité míry zůstávají u nás v životě.

Bratři a sestry nám pomáhají socializovat

  • . Tato předčasná komunikace vás naučí sdílet, vypořádat se se silnými emocemi (hněvem nebo závistí)se postavit do pozice ostatních a navíc rozvíjet soucit. Osoba, se kterou máte dvojitý vztah, je v blízkosti. Pro mnoho bratrů a sester komplikované vztahy například nesouvají znaky, liší se v nápadech, hodnotách nebo koníčcích.Nicméně, vztah mezi příbuznými je často mnohem silnější než rozdíly.
  • Je to krev náklonnost a minulost se vám to líbilo společně pomáhají bratři a sestry vždy najít společnou řeč, aby si potěšení z tohoto setkání, a proto kamarádství dětství oživil. Tato láska, která se narodila v dětství, nezmizí v

dospělém věku

. Naši bratři a sestry jsou zdrojem jednoty a rovnováhy, která zůstane u nás navždy. Každý má své vlastní rozdíly, zvláštnosti a odpovědnosti.Starší lidé však mají stejné návyky a někdy se dokonce smát stejným způsobem.

A i kdyby šli různými způsoby, vždy se setkali na stejné křižovatce - v lásce.


Urážlivé lidi nikdy neodpustí a nezapomeňte

Urážlivé lidi nikdy neodpustí a nezapomeňte

Nechutenství je negativní pocit, který může opravdu poškodit vaše duševní zdraví. Je to proto, že urazení lidé nemohou zapomenout a odpouštět druhým za zranění, která jim způsobila. Možná někdo něco řekl nebo udělal něco, co by mu ublížilo, urazení lidé nikdy nenajdou štěstí, protože budou žít s břemenem na ramenou.

(Sex a vztahy)

6 Hlavních funkcí, které dokáže rozpoznat psychopat

6 Hlavních funkcí, které dokáže rozpoznat psychopat

Sex a Vztah Pravděpodobně jste slyšeli ve zprávách jako úplně normální člověk se dopustil trestného činu, a nikdo by si myslel, že je schopný. Být psychopat neznamená, že se liší od ostatních. Psychopath je typ, který nejvíce charakterizuje jako příjemný, skutečně charismatický a dokonce i dobrý člověk.

(Sex a vztahy)