Bolestivé poznání, že nikdo nepostradatelný


Bolestivé poznání, že nikdo nepostradatelný

Sex & Vztahy Jeden naybolisnishyh pravdy, který zjistí muže, nikdo není nepostradatelný.Ačkoli nechceme to připustit, protože každý má rád hrdinu. Rádi víme, co je pro někoho důležité a neocenitelné, protože věří, že bez nás by druhá osoba nemohla žít. ◊ Navzdory tomu realita znovu a znovu ukazuje, že neexistují nenahraditelní lidé.

Je normální, že se cítím jedinečný, jaký je, jste zvláštní. Nicméně v tomto světě je mnoho lidí a bez ohledu na to, jak je to bolestné, nejsme životně důležití nutný pro někoho jiného. Není nic nepopsatelného

Možná si neuvědomujete svou vlastní potřebu, dokud nemáte partnera. V rodině jde každý člověk svou cestou a dokonce i naši nejlepší přátelé nás mohou opustit nebo zradit.

Ale co se stane s osobními vztahy? Co se stane, když se někdo opravdu stane blízkým?

V romantickém vztahu a stále existuje prvek, který způsobuje obrovskou bolest - pocit vlastnictví

. Myslíme si, že mít partnera znamená mít někoho vlastní, že by měl být vždy s námi a že strávíme zbytek života s touto osobou.Není známo, zda je to důvodem lásky, nebo slepoty způsobené pocity lásky,

což nás zapomíná na to, že nikomu nikdo nepatří. A ty také nepatříš nikomu. Každý je volný. Problémem je, jak jsme se naučili vnímat vztahy.Přemýšlejte například o době, kdy někdo naplnil váš život a zdálo se, že jste jeho neoddělitelnou součástí. Když skončilo, celý svět byl zničen.

Ale je konec života? Ne Pokračuje a zapomenete na minulost, jakmile někdo potká někoho nového.

V tomto okamžiku si člověk uvědomí, že

ostatní nejsou nepostradatelní, stejně jako ona.

Musíte být schopni jít na čas Pokud si myslíte, že je nedílnou součástí něčího života, nesmí nechat jindy zmizet, když je čas na to.

Přemýšlejte o

matce

nebo o otci, kteří věří, že jejich dítě nemůže žít bez nich. Nechápou, kdy je čas ji nechat letět a namísto toho dělat k lepšímu, to jen bolí. Totéž se děje s obrovským množstvím vztahů v našem životě. Někdy se vaše vlastní potřeba cítí důležitá a nepostradatelná pro někoho, dělá nás sobeckou a nedovolíme, abychom viděli, že nastala chvíle, kdy je nutné jít. Ale okamžik, kdy by měl někdo pustit. V romantickém vztahu

vzniká nejhorší situace, která často vede k jejich toxicitě. Z toho si musíte vybrat. Všichni mohou najít náhradu a nejste výjimkou.

Myslíš, že bude vždycky někdo, kdo tě bude potřebovat . Můžete poskytnout podporu, komu skutečně potřebuje.

Nicméně stojí za to pochopit, že lidé přijdou k životu, vstoupíte do jiných životů a v určitém okamžiku budou moci jít, totéž platí pro vás. Nemůžete nahradit sebe samaVíte, pro koho jste skutečně nepostradatelní? Kdo vás bude vždy potřebovat? Odpověď je na vás. Pouze osoba nemůže nahradit sebe. Jste jediní, kteří vás nikdy neopustí.

Budete vždy tady a vždy budete vaším nejlepším přítelem.

Proto je tak důležité věřit v sebe a milovat sebe. Musíte přijmout sami sebe jako vy. Jakmile pochopíte, že není nic nepostradatelného, ​​přestane vás rušit. Musíte a musíte být tak, abyste byli nejúspěšnější a nejšťastnější.

Někdy je mnohem jednodušší cítit se důležitější, když vás ostatní lidé rádi a potřebují.

Ale zdá se, že si nevíte, že to sami potřebují.

Jste první člověk, který má být milován. Jste první, komu věříte.

Kolikrát jsi chtěl být pro někoho nepostradatelný? Co jste cítili, když jste si uvědomili, že to není? Doufejme, že to pomohlo zlomit si oči a alespoň si uvědomit, že každý člověk by měl milovat sám sebe a věřit v sebe. Za prvé, kultivujte svou vlastní lásku a

nezapomeňte, aby vaše štěstí záviselo na tom, zda vás ostatní potřebují.


7 Málo známá fakta o úzkost

7 Málo známá fakta o úzkost

Sex a vztahy dušnost, bušení srdce, nadměrné nervozita, duševní poruchy, svalové napětí ... Kdo z nás nebyl, který má zkušenosti záchvaty úzkosti? Každodenní život nás někdy staví do obtížné situace a nevíme, jak je překonat, že nám dává pocit, ohromen. , které se týkají, kterou cítíme, mluvení na veřejnosti, nebo sedí v letadle, například, není život ohrožující, se nemění a neporušuje naše denní zůstatek.

(Sex a vztahy)

Vztahy nebo ne: prostě být šťastný

Vztahy nebo ne: prostě být šťastný

I dnes obraz jedné ženy stále vyvolává obavy v mnoha kulturách. Je tam příběh o ženách v Číně, kteří nenajdou muže mladšího 25 let a byli považováni za "zbytky" z hlediska rodin a zbytku společnosti. Podobné situace vznikají iv jiných zemích, ženy, které si zvolí osamělost místo nežádoucích vztahů, přisuzují negativní rysy.

(Sex a vztahy)