Většina žen nepoznají infarktu příznaky


Většina žen nepoznají infarktu příznaky

zajímavá fakta Podle výzkumu, ženy a muži jsou různé příznaky infarktu. Ve skutečnosti, některé znaky, které se objevují v reálné poloviny lidstva, je velmi časté. To je důvod, proč často nevěnují pozornost nebezpečnému okamžiku.

Nicméně lékaři jsou velmi znepokojeni, , že většina žen neznají příznaky srdečního infarktu a co dělat, když se to stalo.

Na druhou stranu, někdy její příznaky mohou být zaměněny s problémy, nesouvisí s infarkt. Příznaky infarktu často ukazují na přítomnost další poruchy nebo nemoci.

Takže ... jaké jsou nejčastější příznaky srdečního záchvatu u žen?

Vzhledem k tomu, že většina žen neznají příznaky srdečního infarktuV dnešním článku se chceme využít této příležitosti a sdílet cenné informace pamatovat pro případ, že někdo vedle potřebují pomoc.

Zde je seznam nejčastějších příznaků infarktu u žen. Nevolnost a zvracení

Předsrdečního infarktu u žen dvakrát častěji než muži, jsou nevolnost, říhání, pálení žáhy nebo poruchy trávení.

Tyto varovné příznaky často nevěnují pozornost, protože jsou obvykle spojeny s méně závažnými problémy. Však být vědomi, a to zejména pokud máte obavy o další symptomy.

pocitu dušení se může náhle mít dostatek vzduchu, když se odpočívá nebo cvičení. Tento muž chytí ústa vzduchu a byl nucen udělat velmi hlubokých nádechů.

K tomuto problému dochází, když srdce není schopen dodávat tělu potřebným množstvím krve, a se hromadí v plicích a dýchací obtíže. Nevysvětlitelná únava

Občas může dojít k nedostatku energie, , ke kterému dochází náhle a zmizí stejně rychle nebo i nadále PEG dny, postupně se stává silnější.

Více než polovina žen, kteří utrpěli infarkt, než se cítil unavený bezdůvodně.

bolest na hrudi

To je obvykle velmi silná bolest, jako kdyby někdo prolamuye hrudníku. To může trvat několik minut nebo může být přerušovaný. Tento typ bolesti - vážný důvod k obavám, protože jen stěží cítit předtím.

nepříjemné pocity v horní

krku Pravděpodobně jste také vyskytují bolesti v zádech, krku a čelisti. Bolest se může rozšířit do ramen nebo horní části břicha.

Mezi další příznaky patří nadměrné úzkosti

  • studený pot pocit, že srdce bije správně
  • Změna odstínů pleti a bledé nebo namodralé barvy kolem rtů

ospalost Ve většině případů ženyzažívá tyto příznaky na den nebo na několik hodin do srdce útok. Oni nemusí objevit nebo zhoršit postupně blíží infarkt.

Co dělat během infarktu?

Pokud máte příznaky srdečního infarktu, že je důležité jednat rychle, aby se zabránilo vážné či nevratné škody. Prostředky infarkty jsou mnohem efektivnější, pokud jsou použity během několika prvních hodin po nástupu příznaků. Pokud

bolest na hrudi dlouhé nahrávky, volejte 101 nebo požádat přítele nebo příbuzného pohon okamžitě do nemocnice. Nechoďte tam sám, protože stav se může zhoršit na cestě a vést k ještě vážnější poškození.

I když příznaky jsou pryč během několika minut, nebo se objeví přerušovaně, je důležité, aby ihned konzultovat s lékařem znát přesnou diagnózu, jak to může být kvůli srdeční infarkt.

Nezapomeňte, že čím rychleji budete reagovat, tím menší je pravděpodobnost tragické následky.


Jak zabránit opětovnému objevení se herpesu? Zajímavosti

Jak zabránit opětovnému objevení se herpesu? Zajímavosti

Mnozí mají tendenci se dostat nemocný recidivující onemocnění, které postihuje orgány jsou oslabeny genetika, špatné návyky, nedostatek živin, jako jsou. Herpes - jednou z nejčastějších takových případů, což je více problémem vzhledu a není vážnou hrozbou pro zdraví . V tomto článku se budeme vysvětlovat, proč někteří lidé jsou náchylní k častému výskytu virus, a jak to lze léčit přírodními prostředky.

(Zajímavosti)

12 Neobvyklých způsobů, jak používat zubní pastu

12 Neobvyklých způsobů, jak používat zubní pastu

Zubní pasta - produkt s úžasnými vlastnostmi. Vysává velmi rychle, zatímco absorbuje vlhkost z prostředí. Zubní pasta často obsahuje esenciální oleje, extrakty z máty a eukalyptu, látky pro bělení. To dělá obvyklé zubní kartáčky opravdu užitečné v různých situacích: můžete ho použít stejně a vždy získat skvělý výsledek.

(Zajímavosti)