Více než 10 důvodů, proč jíst více avokádo


Více než 10 důvodů, proč jíst více avokádo

Zajímavosti Přestože v mnoha vlastnostech tohoto ovoce, to není tak populární jako jiné ovoce, jako jsou jablka nebo pomeranče.Samozřejmě, že ukrajinský avokáda - je stále exotické ovoce, ale často v regálech supermarketů a trhů se zdá. V tomto článku se dozvíte více o výhodách avokádo na celý život a nakonec se chtějíjíst avokádo.

jeden kus ovoce - mnoho vlastností

Za prvé, je třeba poznamenat, že tyto tuky obsažené v avokáda nejsou škodlivé, jak někteří lidé si často myslí. Avocado - jeden z nejlepších plodů, že sportovci mohou konzumovat, protože tyto plody dávají hodně energie a podpoří efektivitu tréninku.

Jsou to dobré nejen pro trénink. Mají také pozitivní dopad na lidi, kteří pracují v kanceláři, děti, starší osoby, těhotné ženy a všechny ostatní.

Avocado pomáhá zlepšit hladinu cholesterolu a zároveň stabilizovat srdeční frekvence (a tím vlastně věří, že to je nejlepší pro sportovce). Avokádo obsahují mononenasycených mastných kyselin, kyselinu olejovou a alfa-linolenové kyseliny (známý jako omega-3 mastných kyselin).

Avocado podporu růstu svalů a jejich využití, protože obsahují velké množství proteinů, draslíku a zinku; více než banány. Jejich „dobré“ tuky zvyšují hladinu testosteronu přirozeně.

také snižují zánět kloubů (doporučených pro artritidy), a přispívá k obnově chrupavky v důsledku esenciálních mastných kyselin a vitamínu E., které podporují skupina pocit sytosti již z důvodu jeho rozpustné a nerozpustné vlákniny. Zpomalují rozklad sacharidů. Mnoho z kyseliny olejové aktivuje oblasti mozku, které vytvářejí pocit „potěšení“.

Navíc avokádo také zlepšuje imunitní systém díky vysokému obsahu karotenoidů. Lutein je další složkou v kompozici avokádo, působí jako antioxidant, chrání proti onemocnění pohledu. Dalším přínosem tohoto ovoce - je to, že lze za syrova v salátech, zelenině, zvlášť s krutony, atd

Jak již bylo zmíněno, že jsou dobré pro těhotné ženy, protože předcházení nemoci jako dítě a matku, a to zejména v případě dědičných chorob. Vzhledem k tomu, že jsou bohaté na kyselinu listovou, jsou životně důležité v tomto období života žen jako náhrada za léky nebo chemické látky. Pokud chcete otěhotnět, jíst více avokád, abyste mohli připravit své tělo a zdraví.

Pacienti, kteří trpí vysokým cholesterolem, mohou využít této chutné ovoce na snížení hladiny LDL (špatný cholesterol) a zvyšují hladinu HDL (dobrého cholesterolu). To samozřejmě je důležité pro prevenci kardiovaskulárních problémů, jako je mrtvice, která se stává stále častějším.

Avokádo má také dobré estetické vlastnosti, zabraňuje stárnutí pokožky a chrání vlasy. Můžete jej přidat do seznamu asistentů, abyste vytvořili krásný a mladý vzhled. Aplikujte ji na obličej jako masku, abyste odstranili spáleniny a také snížili vrásky.

Díky krémové konzistenci mohou být použity jako náhražka oleje nebo majonézy. Budou potřebné pro vaření koláče, banánový chléb, pečivo, sendviče, toasty na občerstvení, salátový dres a další.

V tradiční medicíně jsou avokády vybaveny několika vlastnostmi, zvláštním místem, mezi které patří povzbuzující a antiperspirační vlastnosti. V těchto případech se mohou použít semena, listy a dokonce i odlupování. Nejsou to však jediné případy použití; mohou také zmírnit úchylky a zabránit plešatosti.

A co semena?

Kromě buničiny můžete také jíst jiné části avokáda, například semena. Přestože se může zdát trochu divné, ale můžete jej brousit a použít v různých odvarů, surových nebo tepelně ošetřených. Můžete je použít jinak.

Většina aminokyselin tohoto ovoce je v semene. Olej může snížit hladinu cholesterolu a ochránit tělo před kardiovaskulárními chorobami nebo infarktem. Studie ukázaly, že avokádo je rozpustnější ve vláknině než v jiných potravinách na Zemi.

Je také skvělým pomocníkem v boji proti průjmu nebo zánětu gastrointestinálního traktu. V řadě zemí se používá k léčbě žaludečních infekcí nebo trávicích problémů.

Semena avokáda obsahují fenolické sloučeniny, které pomáhají předcházet střevním vředům, stejně jako bakteriální nebo virové infekce. Vzhledem k obsahu flavonolu zabraňuje růstu nádorů. Může být také použit k posílení imunitního systému a předcházení nemocem, jako je předčasné stárnutí.

Lidé trpící artritidou a jinými podobnými nemocemi zjistili, že semena z avokáda pomáhají s bolestí. Avokádový olej dodává vlasům lesk a také pomáhá vyléčit lupu a zbavit se. Má také omlazující účinek, zvyšuje kolagen kůže a činí tak odolnější a bez vrásek.

Můžete sešit, smažit a vařit semena avokáda jako čaj k potlačení astmatických záchvatů. Podle medicíny Qigong pomáhá cítit harmonický a energický člověk. Avokádo semena mohou být konzumovány v suchu, strouhaný, pečená do salátů, infuzí, koktejly, kapele nebo samostatně (i když má hořkou chuť).


5 Neočekávané příčiny úzkosti

5 Neočekávané příčiny úzkosti

ÚZkost může být popsána jako vysoká úroveň úzkosti a nejistoty. Ve skutečnosti tento stát činí lidi podezřívavámi od všeho a všeho kolem sebe. Navíc máme posedlé myšlenky, že se v budoucnu jistě stane něco špatného. Úzkost je normální reakce na mimořádnou událost a může to být jak radostné, tak smutné události a okamžiky.

(Zajímavosti)

Jak odstranit výstrahu ucha přirozeným způsobem

Jak odstranit výstrahu ucha přirozeným způsobem

Ear Sulfur nebo Lat. Cerumen je přírodní sloučenina, kterou produkují žlázy v řemenu. Je nutné mast namazat a chránit ho před jinými podněty. Na rozdíl od názorů mnoha lidí to není jen odpadní produkt, ale také způsob ochrany těla proti houbám, virům a bakteriím. Problém nastává, když síra začíná produkovat příliš mnoho a blokuje sluchový průchod.

(Zajímavosti)