Bílý ocet pro praní prádla. Skvělý nápad!


Bílý ocet pro praní prádla. Skvělý nápad!

Jsme si jisti, že ve vašem domě budete mít bílý ocet. Pokud tomu tak je, měli byste vědět, že váš věrný spojenec je na konci vašeho oděvu prádlo. Navíc nahradí mnoho detergentů, takže můžete výrazně ušetřit.

Nicméně, s použitím přírodních produktů pro praní prádla, jsme nejen utratit méně peněz na pracích a změkčovadel, ale také přispět k ochraně životního prostředí, protože zvolit ekologičtější způsob úklidu.

bílý ocet - to je v podstatě ocot destilovaný z čisté cukrové třtiny, kukuřice nebo sladového alkoholu. Nyní je zajímavé vědět, že má mnohem víc aplikací než jednoduše naplnění salátů.

Díky tomuto způsobu vaření je tento ocet velmi užitečným nástrojem pro čištění domácnosti, stejně jako pleťové vody. Je to silný čistící prostředek, který eliminuje bakterie nebo toxické prvky a nepoškozuje pokožku.

V některých případech nám příroda dává úžasné prostředky, které nám umožňují řešit spíše běžné problémy. Dále v tomto článku budeme hovořit o některých z nich.

Dávejte pozor na to, jak bílý ocet může pomoci při každodenním praní prádla.

Bílý ocet pomáhá obnovit barevné věci

Může se to zdát překvapivé, ale ocet je nejen neškodíbarvy, ale také pomáhá, aby se jim jasnější, ne-li vybledlé pod vlivem detergentů.

Za tímto účelem stačí třeba přidat nějaký ocet v divizi pračka, která se běžně používá kaviváž.

Nebojte se, že oblečení bude cítit tento výrobek. Celý cyklus mytí a mycí prostředek sám o sobě zaručí, že nebudou žádné stopy charakteristického "zápachu". Přečtěte si více o

5 jednoduchých způsobů, jak zmírnit

ručníky octa může nahradit změkčovače Plastifikátory

může způsobit menší škody na oblečení a mít nepříznivý vliv na pračku. Pokud se podíváte pečlivě, změkčovače mají tendenci táhnout gumu na oblečení nebo místa, která obsahují jakýkoliv druh gumy.

Současně jsou dalšími kontaminanty, které mají významný dopad na životní prostředí. Tak proč je nenahradit? Nemělo by být nyní používáno z bílého octa namísto změkčovadla?

  • K tomu, jednoduše postupujte podle pokynů, které jsme popsali výše: přidejte ocet v oddělení pračka, kde si obvykle nalít aviváž.
  • Množství finančních prostředků závisí na množství prádla v pračce.

Odstraní pasáka na oblečení

Samozřejmě s vámi už se to stalo. Právě jste si koupili nádherný svetr nebo pyžama nastavit jako mytí několikrát poté, co začal tvořit slavný kovtuntsi.

Tomu lze zabránit, takže si nemyslím, že po dlouhou dobu - použijte malé množství bílého octa na jeho oblečení, aby sloužil déle bylo v lepším stavu.

Je to velmi jednoduché: když je pračka je posledním máchání, přidejte do něj půl šálku octa (100 ml). Výsledkem vás příjemně překvapí.

oblečení má nepříjemný zápach nebo vůně formy

oblečení, které dostáváme z kabinetu poté, co tam ležel s předchozím obdobím, je vždy poněkud „zatuchlý“ zápach, který je obtížné se zbavit.

Nebo někdy můžeme také zapomenout, abychom z pračky vybrali věci, a zůstanou tam celou noc. Příští ráno je vůně hrozná.

  • Jak se zbavit těchto nepříjemných „vůni“ a ujistěte se, že šaty vůně svěžesti a čistoty, je třeba něco udělat. Již znáte odpověď - bílý ocet.
Znovu, stačí ji přidat do změkčovače v pračce. Jak můžete vidět, je to opravdu velmi snadné. Vyjmutí

potní skvrny na bílém oděvu je zvláště delikátní často zůstávají odolné stopy potu. Aby je vedl, mají často používat agresivní prostředky, které v průběhu času výrazně urychlit opotřebení tkaniny.

Tento společný problém je snadné, aby se zabránilo:

  • ocet (100 ml) ve sklenici vody (200 ml) se rozpustí a dal věc dilntsi podpaží. ◊ Osušte hadřík několik sekund, pak odložte a nechte stát 10 minut.
  • Po té, vyjměte věci jako obvykle v pračce. Uvidíte, jak efektivní je tento nástroj.
  • Používejte bílý ocet k prodloužení životnosti pračky

Toto tajemství je dobře známo. Skvělý způsob, jak pokračovat v provozu pračky -

turn pracího cyklu, a dodává jí pouze vodu a ocet jednou za měsíc.

naučit se různé recepty na bělení oblečení K gumovým krytem v pračce ani rozpustit a odstranit jakékoli mýdlo

a plísně, není nic lepšího, než hadříkem namočeným v octa. Vaše technika bude stejně nová. Pravidelné užívání tohoto nástroje pomoci zabránit zápachu a pokračovat v provozu pračky.

Nemyslete si, že po dlouhou dobu, zda se má použít ocet k mytí, protože je mnohem ekologičtější a nepoškodí životní prostředí.


Jak darovat kostní dřeň

Jak darovat kostní dřeň

Zajímavá fakta každý rok počet lidí, kteří trpí chorobami krve, roste . Bohužel se odhaduje, že letošní trend se nezmění. nemoci, jako je leukémie, aplastická anémie, lymfom a imunodeficience možno nechat reagovat s transplantací hematopoetických kmenových buněk (HSKT) . Tento postup je lépe známý jako transplantace kostní dřeně.

(Zajímavosti)

Nejlepší tipy pro zlepšení sebe sama

Nejlepší tipy pro zlepšení sebe sama

Pro vaše osobní, rodinné a pracovní vztahy je velmi důležité mít jasné a silné sebevědomí. Koneckonců, pokud se vám nelíbí nebo nerespektuje sebe, pak jak můžete milovat a respektovat ostatní lidi a kdo vás bude respektovat a milovat, pokud si nejste jisti, že si zasloužíte respekt? To je důvod, proč bychom vám chtěli dát některé doporučení pro zvýšit své sebevědomí v tomto článku.

(Zajímavosti)