Take v náručí všechno dobré, co se stalo s ním a opatrovat


Take v náručí všechno dobré, co se stalo s ním a opatrovat

Sex a Vztah Většina z nás nepoužívají vždy upřímně přál něco dobrého pro ostatní.

Existuje taková rys, že lidé chtějí "udělat všechno dobré, ale ne tak dobře jako já".

Bohužel, ne každý den, vidíme projevy ušlechtilých, čistých a zbavených sobeckých myšlenek. V podstatě lidé mají tendenci chtít to nejlepší pro sebe a své blízké.

Zdálo by se, že by bylo dobré přikládat dobré myšlenky a přání všem stejně, že? Tak proč je pro nás tak těžké tuto skutečnost realizovat v životě?

Někdy je třeba připomínat, že naše jednání, slova a chování mají své důsledky.

Totéž platí pro touhy.

Touha je vizualizace našich motivů a připravenost jednat. Chceme-li někomu někoho dobrého, pak na to tvrdě pracujeme, protože se k němu upřímně snažíme.

Dobré přání obohatit nás. Nezajímají nás, ale dávají tolik! Přeměňujeme naše myšlenky a myšlení, současně zbavujeme se zátěží a negativů.

Dnes navrhujeme, abychom to společně uvažovali.

dobré úmysly a pozitivní myšlení

a naše obvyklé Fráze „Země je kulatá“ je vlastně pozadí.

možné v globálním měřítku je těžké přijmout, ale měli bychom si uvědomit, že každý čin má následky.

Také užitečné informace: Trivia je důležitá ve vztazích

Denní kultivace pozitivních myšlenek přispívá ke zdraví. Nechceme diskutovat o duchovní témata lehce a nedělají dobré skutky bezmyšlenkovitě, protože je spojen s naším náboženstvím nebo konkrétní duchovní výhledu.

  • V souladu s pozitivním myšlením se zaměřujeme na nejdůležitější věc. Pokud si přejeme dobré rodině a přátelům, pak jim ukážeme jejich lásku a péči.
  • Ale opravdu vážný problém vzniká, když lidé chtějí "nejhorší" pro ty, kteří se jim nelíbí. Jaký má smysl? Co tím dosáhnou? Ti, kteří užívají utrpení druhých (i když jsou jejich hodnoty odlišné), samozřejmě prostě "nevycházejí" samy.
  • Bude vhodné zmínit fáze morálního vývoje, které popsal Lawrence Colberg.

dítě šest nebo sedm let, má jen jednu morální principy: „Milí lidé Já si zaslouží to nejlepší, a ti, kteří mě nemají rádi by měli být potrestáni.“

Tento přístup je nekonstrukční a sociálně nevhodný. Není nutné mít dobré vztahy s každým, ale to neznamená, že si můžete přát poruchy nebo neštěstí těm, kteří nejsou tvořeny srdečné vztahy.

Je mnohem správnější jim půjčit úspěch. Takže, který si přeje všechno dobré, že všichni jít každý svou způsoby, v naději, že nebudou shodovat.

Vše, co dělat, myslet a chci, abys vždy vrácena

Někteří to nazývají „zákon kauzalita“, jiní - „bumerang efekt“. V každém případě je vše k dispozici pro popis a vysvětlení.

trochu k zamyšlení: moudrosti - je možnost odmítnout nedůležité

  • Naše myšlenky a činy mají vždy následky. Ani slovo řekl nebo něco v nevhodnou dobu cesty nám mohou ublížit muže a půjde z našeho života.
  • špatné myšlenky a přání druhých může nakonec vést k odvrátil od nás blízko, jak považujeme za zlé. A není divu, protože zlé úmysly výmluvně odhalují podstatu těch, kteří je vyjadřují.
  • Všechny naše slova, činy a touha zanechat stopu na životní prostředí. Takže než něco řeknete, nezapomeňte, jaký efekt to může mít.

Než začnete dělat něco, přemýšlet o důsledcích. Hlavní věc - aby se dozvědět, kolik všechno dobré. To je ušlechtilý závod nasinynky který následně klíčit a aby nás lepší lidi.

My sami vytváříme budoucnost Buddha učil

: „Chcete-li znát jeho dárek, podívat se do minulosti dnes - je výsledkem; Chcete-li znát svou budoucnost, podívejte se na současnost, protože zde najdete příčinu nadcházející „.

  • Podstata této fráze je tak jednoduchá a stejně tak moudrá. Jsme tvůrci naší bytosti. Vše, co děláme, má důsledky, a proto tvoří kus po kuse obraz své budoucnosti.
  • Pouze naše upřímné přání všeho nejlepšího k lidem, kteří nás obklopují, formovat naše emoce a vnímání života.

přístup založený na principu reciprocity a uznání druhého, otevře svou mysl a vyživují naše srdce.

A všichni ostatní lidé kolem nich vytvořit pozitivní a plná empatie prostředí, obohatit jejich emoční pohodu. Přinese nám všem dobrou budoucnost.

Nezapomeňte na to!


Přijměte mě tolik, kolik můžete.

Přijměte mě tolik, kolik můžete.

Emocionální frustrace a nejistota ve vztazích s vaším blízkým jsou jedním z nejtěžších lidských utrpení. V těchto pocátech neexistují žádné věkové omezení. Každé dítě , dospělý nebo starší osoba někdy cítí něco takového. Proto každý z nás má podvědomý pocit, který pomáhá určit, jaká láska je navždy. Ačkoliv pochybnosti nás nikdy neopouštějí.

(Sex a vztahy)

Jak potěšit ostatní: 9 vědeckých metod

Jak potěšit ostatní: 9 vědeckých metod

Sex a vztahy Všichni jsme sociální bytosti, které se snaží potěšit jiné lidi a cítit připojen emocionálně rozvíjet, aby se stal úspěšný vztah. Lidský mozek je naprogramován tak, aby navázala kontakt s ostatními z různých důvodů, a to nejen v zájmu přežití. Těšíme se na pozitivní emoce, aby nás povzbudit k rozvoji znevýhodněným strach a učili den co den.

(Sex a vztahy)