Rodiče neměli hádat s teenagery maličkosti a ne odvrátit se od nich


Rodiče neměli hádat s teenagery maličkosti a ne odvrátit se od nich

Zajímavá fakta Nikdo nemůže popřít, že dospívání - obtížnou etapu v životě. Každý vzal tento krok sami o sobě, kteří přes výkyvy nálady, hněv, který kvůli rodině nebo bezduché povstání.

To vše může být zapomenuto, dokud vaše děti nezačnou vstoupit a prožít tuto těžkou etapu svého života.

čtení: 3

strategie vzdělávání teens Rodiče Důležité je, aby se odvrátil od teenagerů, apokusit se jim porozumět, aby byli trpěliví, vžít do svého mládí.

Máte-li také problémy s dospíváním, kdo může lépe porozumět stavu dětí?

Mladistvé přechodné období

Bude to těžké. Bude to neuvěřitelně obtížné. I v jejich úsilí porozumět vlastním dětem nemusí vůbec poslouchat. Mohou se od vás odvrátit a zavřít zevnitř.

Ale to není konec, víte, je to jen určitá etapa života. Není nutné trvat na tom, ale zároveň stojí za zmínku, že se nic nestane.

Láska pro děti je bezpodmínečná a stojí za to se ukázat.

I v případě teenagerů nechtějí komunikovat s rodiči, nemají vyvíjet tlak na ně a pokárání.

Fráze jako „ty jsi tak nevděčný“ nebo „všechno, co jsem udělal, jen pro tebe“, nepomůže ke zvýšení úrovně důvěry teenagery rodičům.

I když všechno, co vím, je stále nesmírně obtížné sledovat správné chování čáry směrem teenagery. To je důvod, proč na tomto místě, že jste pozadu, je důležité učit se a vzdělávat se.

Jak? Knihy o dospívajících budou užitečné. Existuje tolik z nich, pomáhají kontaktovat mladé lidi a pomáhají jim získat jejich důvěru.

Někdy se může zdát, že jste se mohli vypořádat s posláním nebo rodič řádně výchovu dětí. Ale možná vám prostě chybí určité znalosti. Přečtěte si, učit se!

zajímavý článek: Moderní rodičovství-

svěrací kazajka co nikdy nezapomenu

Existuje mnoho tipů, které by měly být dodržovány, i když se vám nelíbí, nemají spojit se svým světonázorem.

Learn nevynechat vážné problémy

Někdy mezi rodiči a dětmi, je zde reálné konfrontace v otázkách, jako je tetování, piercing nebo barvení vlasů.

Jedná se o povrchní problémy, na které se rodiče zaměřují, aniž by si všimli vážné hrozby.Kouření, nechráněný sex, užívání alkoholu, drogy - to jsou problémy, které je třeba sledovat.

Ale co o oblečení? To není problém, který je třeba věnovat velkou pozornost.Upozorňujeme na nebezpečné signály

Pokud si myslíte, že všechny aktivity adolescentů lze vysvětlit přechodným obdobím a nedávají jim pozor, můžete vynechat důležité nebezpečné znamení.

Například náhlý závislost na potravinách, k radikální změně v oděvní styl, úzkost neznámého důvodu ...

To nemůžeme ignorovat, protože to může

znamenat, že dítě trpí poruchami příjmu potravy trpí násilím a zneužíváním. Nezapomeňte si přečíst :

4 nejčastější typy deprese

sledovat jejich využívání sociálních sítí Internet poskytuje lidem přístup k obrovskému množství informací a schopnost komunikovat s ostatními.

Taková pozice neznamená, že děti potřebují špehovat, ale je nutné kontrolovat jejich činnost v sociálních sítích.

Například

děti by neměly dělat domácí úkoly, když držely ruku v ruce nebo mysleli bezmyšlenkovitě na internetu, tráví čas. Ztráta času není prospěšná a může poškodit jejich budoucnost. Nezapomeňte, že obtěžování probíhá v sociálních sítích.

Je třeba chránit jejich sebevědomí,

a internet vážně ohrožuje psychiku adolescentů. Promluvte se svými dětmi, nastavte limity a dbejte na ně, které je mohou negativně ovlivnit a ublížit jim.Je třeba věnovat pozornost článku:

5 chyb často dělaných těžkými rodičiNezapomeňte, že dospívání je fázi, která nakonec skončí. ○ Takže nechodte do deprese a nevzbuzujte děti pro věci, se kterými jste se setkali v dospívání.

Potřebuješ své vlastní děti. Podporujte je, ukažte jim svou lásku, netrpěte trošku. Hugs and polys - nejlepší lék pro děti

Síla objíždí a polibků pro děti jde daleko za fyzickou rovinu. Jedná se o gesta lásky, která jim pomáhá růst, rozvíjet sebevědomí.


Je bezpečné pít vodu z plastových lahví? Zajímavosti

Je bezpečné pít vodu z plastových lahví? Zajímavosti

Dnes budeme uvažovat vodu v lahvích. Při spojování v úvahu odpovědi na tyto otázky: Mám koupit vodu v plastových lahvích ? Nebo ve skle, které mohou být znovu použity? Když jsem si koupit láhev vody, pak se podívejte na skladě, místo produkce, ať už je minerální voda, nebo ne? Přemýšleli jste někdy nad možným dopadem vodu v plastové nádoby své zdraví?

(Zajímavosti)

7 Důvodů nelze házet kameny avokádo

7 Důvodů nelze házet kameny avokádo

Zajímavá fakta Avocado - vynikající a všestranný ovoce, které nedávno získal velkou oblibu mezi přívrženci různých diet. Vědci již dlouho pochybovali o výhodách tohoto produktu, protože věřili, že jeho obsah kalorií a vysoký obsah tuku způsobují zvýšení hmotnosti. Nedávné studie však ukázaly, že avokádo má nejvyšší výživovou hodnotu a nejvyšší obsah užitečných tuků.

(Zajímavosti)