Otec tetování provedeno na podporu syna pacienta s rakovinou


Otec tetování provedeno na podporu syna pacienta s rakovinou

Zajímavá fakta Gabrielle Marshall - chlapec osm, kteří za svůj život velice jasně vědom dvou věcí: Je to nejlepší táta na světě a vynikající dlouhou životnost dopředu.

to statečné dítě, které miluje všechny kolem, ale rakovinu mozku zanechal hlubokou jizvu na hlavě, které se bývalý ducha a důvěru.

Pokud Gabriel není stoupající z titulků, důvod, že jen kladně dojemné a inspirující. Není to tak dávno, v mnoha zemích slaví den otec a chlapcův otec, Josh Marshall, se rozhodl udělat něco speciálního. Gabriel

muset žít s velkým pooperačníjizvu na hlavě, kterou je velmi plachý. Toto znamení připomíná dítěti jeho onemocnění, které je nyní téměř pryč.

Scar ukradl úsměv z tváře chlapce, protože jeho otec se rozhodl udělat tetování. Dal obraz stejných ran na stejném místě a ve stejné barvě s jediným účelem: dát sílu svého syna.

Dále budeme vyprávět o svém příběhu.

Příklad otec, který z celého srdce miluje svého syna

Všichni rodiče milují své děti víc než cokoliv na světě. Pravděpodobně není nic horšího, než zjistit, že vaše dítě udělalo tak závažnou diagnózu jako rakovina.

Doporučené čtení: "Jednoduchost. To je tajemství rodičovství„Podle statistik

přežití mezi pacienty s rakovinou děti ve věku od čtyř do 18 let je 80%.

Tato dobrá zpráva, nicméně neusnadňuje boj napětí, strach a bolest, protože vaše dítě musí projít komplexní ošetření a chirurgických výkonech.

Marshal Gabriel byla diagnostikována loni a účinky státní chlapce povědomí jen depresivní, měl vzácnou formu rakoviny známou jako anaplastický astrocytom.

Je to maligní nádor v centrální nervové soustavě, který se obvykle vyskytuje u dospělých mužů.

Přestože většina prognózy nejsou příliš uklidňující, děti větší šanci na přežití, který dával rodina Gabriel naděje není uhašen v nich na chvíli. Rakovina

osm dítě, když je dítě diagnostikováno jako vážná nemoc, ona ne zcela pochopili, co to znamená.

Její život výrazně změní i denní tříd, jako například výlet do škody, setkání s přáteli a úkoly převedeny do nemocnice, lékařské, jehličí a strachu.

Fyzikální změny - to je jeden z nejtěžších okamžiků, které musí přežít u dětí.

Vzhledem k chemoterapii u pacientů nejen vypadá ze vlasů. Jejich tváře jsou nabobtnalé, úbytek hmotnosti, schopnost vyjádřit se a únava, neodmyslitelný společník všech pacientů s rakovinou se zhoršuje.

 • Gabriel utrpěl komplexní operaci, při níž onkologové odstranili většinu svého nádoru. Byl to obtížný zásah, během něhož nebylo možné úplně zbavit všech škod z astrocytů.
 • Předpovědi se však výrazně zlepšily. Nyní onemocnění se stabilizuje a již není aktivní. To je pozitivní věc, která dává naději rodině chlapce.

Doporučujeme číst: "7 faktorů, které mohou vést k rakovině děložního čípku"

 • Navzdory tomu, vážným problémem bylo to, že Gabriel ztratil důvěru. Pokaždé, když se dívá do zrcadla, vidí jen pooperační jizvu. Obrovská, zanícená jizva, skrčená nad uším dítěte, jako by to byla šipka ukazující na jeho nemoc.
 • Chlapec opustil všechny své sny, nechtěl odejít domů, vrátil se do školy, hrál v parku, protože Gabriel viděl jen toto ošklivé znamení. Josh Marshal je jeho otec. Je to 28letý optimista a statečný muž, který se momentálně neodchýlil od svého dítěte. Na rozdíl od všech nespravedlností života Josh dobře ví, že je nejdůležitější správně zacházet se situací a neztratit naději v srdci.
 • To je důvod, proč to bylo jasné, že poté, co lékaři dělali svou práci a odstranit nádor z mozku dítěte, je čas na „léčit emoce“ syn získat jeho důvěru, energii a optimismus.

U příležitosti syn papeže Josh udělal neuvěřitelné překvapení: oholil hlavu a udělal tetování, které vypadá přesně stejný jako pooperační jizvy Gabriel. "Teď jsme stejné," řekl otce.

 • Od té doby začal malý chlapec opět chodit do ulice, plný síly a naděje.

 • On se už nehanbí, protože otec vedle něj ukázat všem stejné jizvy.
 • Společně jsou mnohem silnější a schopni překonat všechny překážky.
 • Z naší strany chceme, aby malý Gabriel, jehož situace byla po devět měsíců stabilní, všechno štěstí na tomto světě.


  11 Výrobky by neměly být uchovávány v chladničce

  11 Výrobky by neměly být uchovávány v chladničce

  Zajímavá fakta kursu, lednice - skvělé místo pro uložení většiny produktů zakoupených u nás na trzích nebo v supermarketech, a to zejména těch, které nemají v plánu použít okamžitě po nákupu. Ale tam jsou některé potraviny, které bychom neměli být uchovávány v chladničce na chlazení, ztratí některé jejich vlastnosti (např texturu) a může dokonce zhoršit rychleji.

  (Zajímavosti)

  Proč mi komáři kousnout a jiní ne?

  Proč mi komáři kousnout a jiní ne?

  Máte někdy otázku sebe sama: " Proč se musím vždycky bát a bát komárů? Co je ve mně tak zvláštním, že jsou pro mě tak uklizené? Proč kousnout oba v parku a ve spánku? Co můžete udělat, aby mu ruce a nohy byly pokryty s těmi kousnutí? „ Když nastanou tyto otázky, pak si přečtěte tento článek a naučit nějaké nové a zajímavé skutečnosti.

  (Zajímavosti)