Rodiče: sekundární utopení mezi dětmi


Rodiče: sekundární utopení mezi dětmi

Léto začalo a zprávy o nehodách v bazénech a na plážích se slyší stále více. To je smutná realita, s níž čelí jak dospělí, tak i děti. A právě naše děti a věnujte zvláštní pozornost.

Sledujte pohyby dětí, když stoupají ve vodě a ujistěte se, že nad bazénovým filtrem je mřížka. Musíte minimalizovat tato rizika, a teprve poté může vaše dítě bezpečně plavat.

Jsme přesvědčeni, že jste také v rozpacích s novinkami o strašlivých případech dětských úmrtí kvůli utopení.

Existuje však jiný druh nehody, která není tak slavná, ačkoli každý rok trvá život několika dětí.

Máme na mysli sekundární utopení. Může se to stát dětem i dospělým, kteří se téměř utopili, ale byli zachráněni a resuscitovávčas.

Při návratu domů se cítí normální, ale po několika hodinách nebo dnech zažívají neodolatelnou únavu, jdou spát a nikdy se nikdy neprobudí. Zní to hrozně, ale je to pravda.

Chceme vám říct o sekundárním utopení kvůli bezpečnosti pro vás a vaše děti.

Sekundární utopení: tichá smrt

Chceme začít s historií, která se nedávno objevila. Případ Lindsay Kudjawi, známý skrze blog s recepty, produkty a příběhy o životě matky atd.

noviny Huffington Post a jiné prostředky médií vrhl na příběh téměř jakmile ona se objevila ve svém blogu: Lindsey syn málem utopil v bazénu během party. Několik minut byl pod vodou a naštěstí se mu podařilo zachránit.

Všechno bylo v pořádku, ale blogger řekl dětskému lékaři o tom, co se stalo, a nechal vzkaz autoresponderovi . Překvapila ho okamžitá odpověď lékaře, která řekla, že přivede svého syna na první pomoc co nejdříve. Když Lindsay šla ke svému synovi, všiml si, že neustále chce jen spát. Chlapec byl velmi unavený a začal zhubnout. Něco se stalo. Po provedení několika testů u lékaře data proběhla sama. Plíce dítěte byly podrážděné a zanícené kvůli požití chemikálií z bazénu vody

. Úroveň kyslíku v těle klesala každou sekundu. Ponořil se, aniž si to uvědomil.

Lékaři poskytli dítěti potřebnou pomoc a péči a byli schopni zachránit chlapce. Měl štěstí, protože rychlou reakci lékařů, pediatra a Lindsey Kudzhavy, což není dost pro opatrnosti téměř okamžitě informujte svého lékaře o tom, co se stalo s jejím synem.

Nicméně, ne všechny příběhy šťastně končí. Z tohoto důvodu zemře mnoho dětí.Po záchraně před utopením může trvat až tři dny bez zjevných projevů problému, což nakonec vede k tragédii.

Fakta byste měli vědět o sekundárního tonutí a utonutí na pozemku utonutí na souši dochází, když se tělo a mozek „pocit“, že voda je vdyhnetsya

. To vede k spasmům v hrtanu, který je uzavřen, snaží se chránit osobu. V důsledku toho se voda nemůže dostat do těla, ale také pokrývá cestu k vzduchu a oběť přestane přijímat kyslík.

 • Sekundární utopení se často objevuje, když voda vstupuje do plic a stagnuje.Dítě bylo zachráněno, ale nakonec tekutina vede k plicnímu edému. Nejdříve by plicní edém neměl mít žádné příznaky,
 • ale během několika hodin nebo dnů může vést k smrti.Nezapomeňte, že voda z bazénů obsahuje mnoho chemikálií. Pokud padnou do plic, mohou způsobit zánět a podráždění. Chlor je velmi dráždivý pro průdušky.
 • Po nebezpečí utonutí dítěte může dýchat určité množství vody a uniknout, ale někdy ostatní zůstávají v plicích. Po několika hodinách se voda
 • způsobuje zánět průdušek, což způsobuje bobtnání a v důsledku toho snížení hladiny kyslíku v krvi. Doporučení
 • Pokud vaše dítě málem utopil, a to i v případě, že incident byl bezvýznamný a chytá - určitě konzultovat s lékařem.

Dejte pozor na vaše děti, když jsou ve vodě.

 • Učte děti plavat co nejdříve.
 • Dokonce i když věříte, že jsou schopni plavat, mohou být něčím v bazénu bezstarostní nebo rozptýlení.
 • Proto stojí za to podívat se na policistu a pozorovat je.
 • Vychutnejte si s dětmi v létě vodu, ale nezapomeňte na to, co jsme vám právě říkali. Stojí za odpočinek a zdraví dětí!


  První mamografie: 7 fakta, co potřebujete vědět předem

  První mamografie: 7 fakta, co potřebujete vědět předem

  Rakovina Zajímavá fakta prsu je druhým nejčastějším typem rakoviny po celém světě a nejčastější u žen. Pokud je rakovina prsu diagnostikována brzy, je pravděpodobné, že to může být vyléčeno. hlavní způsob, jak odhalit tento typ rakoviny má roční mamografického a analýzy prováděné odborníkem. Nicméně mamogram se nedoporučuje u žen ve věku do 45 let.

  (Zajímavosti)

  4 Tipy, jak umýt pračku

  4 Tipy, jak umýt pračku

  Všechna zařízení v našem domě musí být vyčištěna, i když jsou určeny k čištění jiných věcí. Pračka - to je právě prvek technologie, kterou používáme velmi často. Protože se jich nebudete pečlivě postarat, rozpadne se a nedokáže dobře umýt. Díky stálému vlivu vlhkosti shromažďuje formu a zbytky detergentů.

  (Zajímavosti)