10 Tipů pro efektivní využití aloe vera produktů


10 Tipů pro efektivní využití aloe vera produktů

Natural aloe v dnešníra je velmi důležitou složkou v různých domácích přípravků, které se používají orálně nebo aplikovat na kůži. Dále vám řekneme, jak ji používat. 1.

ošetření pleti Tento přírodní produkt je široce používán v péči o pokožku a pro léčení popálenin nebo jizev, protože obsahujegel, který podstatně urychluje hojení a zlepšuje krevní oběh v oblasti kolem rány.

Také dobře chrání před UV zářením. Naneste na pokožku krémemv Looe e raněkolik minut, než se na slunci, aby se ochránili. 2.

pomáhá eliminovat zácpa Aloe Vera je doporučen jako projímadlo vyčistit střeva. Aleji neměli používat často, neboť po opakovaném používáníztratil svou účinnost.

3. Zachází ústní problémy

buničina z aloe vera pomáhá bojovat proti vzniku vředů, zánětu dásní nebo stomatitida. Chcete-li to provést, stačí ji rozdrtit a otřít do ústní dutiny. Ujistěte se, že přichází do styku s ránou a.

4. Bojuje problémy tlustého střeva

Pokud trpíte střevními potížemi, máme recept, který pomůže snížit nepohodlí a zánět. Potřeba míchat med, pomerančový džus, jednu lžíci aloe a jednu sklenici vody. Piju každý den před snídaní, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

5. pomáhá zabránit tvorbě akné

jakož i Looee ra má protizánětlivé vlastnosti, Je to vynikající prostředek pro akné. výrobě mýdla, krémy a pleťové vody, které obsahují aloe vera a jejich použití ráno a večer. Pomohou nejen účinná při léčbě akné, ale může také kontrolovat množství tuku, který se hromadí v kůži. Můžete také použít gel z aloe vera ke snížení otoku z akné.

Kromě toho můžete použít aloe gele ra umístění v akné změkčit náhradní a rekonstrukční principy pro dobré řízenískiny a. 6.

pomáhá redukovat celulitidu Aloe vera se často používá v boji proti celulitidě, protože to má významné blahodárné vlastnosti kůže. Všimněte si, že jeho žádost bude skutečně účinná, pokud při cvičení, jíst vyváženou stravu a dělat pravidelné masáže nohou. 7. Užitečné

vlasy Aloe jera chrání vlasy před sluncem, a vlasové pokožky před UV zářením. Kvůli škodlivým účinkům vysoušečem vlasů a špetka žehličky, vlasy déšť je těžké, tučné nebo suché. V tomto případě aloe vera také chrání a dělá vlasy brilantní a hedvábné. 8. odstraňuje lupy

Wash vlasy s aloe vera odstraňuje lupy z pokožky. Potřebujete jen velmi dobře pokořit vlasy, abyste úplně odstranili lupy. Opakujte tento postup několikrát a všimnete si fantastických výsledků. 9.

báječné relaxační Aloe Vera má anestetické vlastnosti, které pomáhají uvolnit svaly hlavy. Pokaždé, když si umyjete vlasy, masírujte dobře hlavu. Zbaví se stresu.

10. Použití hubnutí

Protože tato rostlina má čistící vlastnosti, aloe vera je vynikající nástroj pro hubnutí. Mícháním s citronem získáte produkt s čistícími a detoxifikačními vlastnostmi. To je důvod, proč se doporučuje použít koktejl, který obsahuje následující složky:

  • 1 aloe list střední velikosti, nakrájíme na plátky, odstranění špičky
  • 1 lžíce medu

šťáva z jednoho citronu Smíchejte všechny ingredience a napětí. Pít, jakmile se probudíte, měl tak čas na snídani koktejl má malou peretravytysya. Pro nejlepší účinektaké jíst zdravé jídlo a cvičení alespoň tři dny v týdnu.


Jak k léčbě celulitidy pomocí jablečný ocet

Jak k léčbě celulitidy pomocí jablečný ocet

Přírodními činiteli, kteří neměli trpí celulitidou? Všechny ženy ho pravděpodobně opakovaně všimly doma. Toto ošklivé malé uzlíky, protože vám vadí nosit plavky, nebo těsné džíny. Možná celulitida není pro vás problémem. Je také možné, že již způsobila značnou škodu na vzhledu vašeho těla a vy nevíte, jak to opravit.

(Lidových opravné)

2 Nejlepších zeleniny pro odstraňování toxinů a dlouhověkosti

2 Nejlepších zeleniny pro odstraňování toxinů a dlouhověkosti

Přírodní produkty Jestliže jeden z vašeho Nový rok slibuje, že bude lepší policajt, ​​pak není pochyb o tom jste se často slyšel o „superpotraviny“. Tato skupina zahrnuje ovoce a zeleninu, které jsou bohaté na fytonutrienty, minerály, vitamíny, stejně jako základní bílkoviny a aminokyseliny. Pomáhají nejen bojovat proti některým onemocněním, ale jsou také ideální pro detoxikační a anti-stárnutí procesy.

(Lidových opravné)