Prarodiče neumírají, žijí v našich srdcích


Prarodiče neumírají, žijí v našich srdcích

Sex a vztahy prarodičů, často odkazoval se na naši starší rodiče nikdy nezemře, dávají své dědictví pro budoucí generace a žít klidně v jejich srdcích.

Ve společnosti, tak se zaměřením na hmotném majetku, existuje jen málo věcí, které obohacují náš život více než vzpomínky na rodinné teplo, sdílené příběhy a zvláštní okamžiky, které nás spojují s prarodiči.

Každý má krásnou babičku a dědečka, o čemž často se zmiňuje. Kromě toho je jejich stálá přítomnost v naší rodině, když děláme něco, co je jedinečné a charakteristické pro ně péct koláče podle starých receptur nebo léčbě krku za použití jednoho z domácí opravné prostředky, které si pamatujeme z dětství.

Držíme paměť starších maminky jejich otce, a když jsme se zaměřili na nejdůležitějších věcí v lidském životě - myšlenky těch, které milujeme a lidé, kteří znamenají nejvíc nám.

Dnes v tomto článku vás chceme pozvat, abyste se o něm dozvěděli více.

Jak se rozloučit s jeho prarodiče

Přidítě musí rozloučit se svou babičkou a dědečkem je jedním z nejtěžších momentů v životě každého z nás. V dospělosti jsme svědky ztráty jiným způsobem, protože máme mnohem více prostředků, jak překonat bolest a přijmout realitu.

Takže jak nejlépe pomoci dítěte přežít ztrátu prarodičů? Řekneme vám několik kroků, které lze v této situaci podniknout.

Když dítě zažívá silné bolesti každé dítě

velmi bolestivé, když život ztrácí někoho důležitého ní. To není zapomenuta, a když na první pohled se může zdát, že dítě je dobře na jeho chování natyakatyme niterných prožitků, kterými prochází.

Specialisté na dětskou psychologii se doporučují, aby byli s dětmi upřímní a aby byli opatrní. Nepoužívejte takové metafory jako "dědeček teď s anděly" nebo "babičkou jen odpočívá".

  • Neříkejte, co může dítě zaměnit. Poprvé se setkává se smrtí, což je důvod, proč je důležité pochopit, co to znamená, že nevidíte člověka, kterého milujeme, ale schopen si uvědomit, že lásku každý den.
  • Také nezapomeňte, že musíte vždy dát přednost emocím. Nezakrývejte svůj smutek od dětí, abyste jim neukázali své vlastní zkušenosti, protože pak začnou myslet, že je normální nebo žádoucí omezit pocit.
  • Nebojte se uvolnit bolest ven a nechte děti plakat, pokud ji potřebují. Rodiče by měli být schopni rozpoznat, kdy jejich dítě zažívá něco těžkého. Je možné, že dítě dlouho netoleruje ztrátu. To je vidět z jejích kreseb, neobvyklého ticha nebo dokonce nočních hrůz.
  • Mnoho rodičů dělá špatně, když nedávají dítě sbohem babičce nebo dědečkovi, nebo jí nechat jít na pohřeb. Ať už se vám to líbí nebo ne, rozloučení je nevyhnutelnou součástí procesu smutku. Samozřejmě, reakce dítěte na smrt milovaného člověka závisí na věku dítěte. Nicméně, přibližně
  • po 6-7 letech, ona je již schopna vnímat tento těžký životní fakt.

Budeme všichni nuceni rozloučit se s našimi staršími rodiči. Dědictví, které nám zanechává starší generaci Můžeme se dostat do dědictví domu, jablečného sadu nebo dokonce i krásného stříbrného nádobí, který se nachází asi sto let. Nicméně, v jazyce srdce, to všechno nic neznamená.

Prarodiče jednou hráli roli rodičů, kteří nám pomohli stát se těmi, které jsme teď

. Možná udělali jisté chyby, ale to neznamená, že jsou jejich dary dobré.

To je důvod, proč dědictví, které samy o sobě dělají babičky a prarodiče, se zdvojnásobí a stává se dvakrát větší.Jsou symbolem kořenů rodiny,

  • totožnosti, které nemohou a nikdy neměly být zapomenuty. Dítě bude navždy ocenit ty momenty, které sdílely se svými prarodiči. Ve skutečnosti se tyto vztahy liší od vztahů dětí s rodiči: jsou mnohem teplejší a velmi emocionální. Tapestry, tkané z tisíců příběhů denně chodí domů ze školy - všichni žijí v našich vzpomínkách, stejně jako vůně koláče, které nelze zaměnit s ničím památnou hlasu a příbuznými.
  • Je vždy těžké se sbohem rozloučit s babičkou nebo dědečkem, kteří nám za to udělali tolik.
  • Zralost a zralost však vyžadují schopnost překonat takové bolestivé rozloučení.

Budete muset přečíst článek: Život není tak, jak má za následek ztrátu rodičů

I když už není mezi námi, starší rodiče, žijící v tichosti v našich srdcích, aby i nadále starat se o každého. Ochrana jejich obrazu pomáhá cennému daru, který máme všichni - schopnost člověka pamatovat.


Obrázky a zneužívání u dospívajících vztahy Sex a vztahy

Obrázky a zneužívání u dospívajících vztahy Sex a vztahy

Týrání a zneužívání někdy dochází ve vztazích mezi mladými lidmi. Ve skutečnosti, tento problém není jen o dospělých. Imagery a šikanování mezi mládeží je počátkem řady toxických a obtížných vztahů. Musíte si uvědomit, že nerespektování vztahů se vyskytuje u lidí všech věkových kategorií, pohlaví nebo kultur.

(Sex a vztahy)

5 Hlavních pilířů ženského hojení

5 Hlavních pilířů ženského hojení

Sex a Vztah Ladies uzdravení znamená najít významné vztahy mezi lidmi, vývoj výhody údržby v podmínkách svobody, integrity a štěstí. Jak už víte, život někdy opouští spoustu vnitřních ran, které navzdory skutečnosti, že nejsou viditelné zvenčí, nosíme jako neviditelné břemeno. Každý den se drží na nás, i když si to neuvědomujeme, a dokonce nám může být špatně.

(Sex a vztahy)